Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 64b0r


64b0r
aktív tag

Az éjszakai képek baromira jól néznek ki! Nekem nagyon bejön a cel-shaded megjelenítés! :C Remélhetőleg a játék hangulata is ehhez méltó lesz! :U

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#2) pityeszka


pityeszka
őstag

Nekem egyáltalán nem jön be ez a cel-shaded teknolodszí.A Prince azon részével sem játszottam mert nagyon nem jött be. :(

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) Redcaster


Redcaster
őstag

Az éjszakai képek tényleg hangulatosak, de mért nem lehet egy olyan garfikai motorral megcsinálni a játékot, mint a Web of Shadow-nak van? Vagy azt kicsit felturbózni, máris nagyot ütne grafikailag, így szerintem felejthető :N

(#4) 64b0r válasza pityeszka (#2) üzenetére


64b0r
aktív tag

Pedig ha valamihez, hát ehhez a játékhoz illik a cel-shaded. Melyik játék nézzen ki úgy, mint egy képregény, ha nem egy képregény-adaptáció? :U

Amúgy, most hogy újra megnéztem a piros ruhás képek mintha nem is olyanok lennének. :F :((( Az viszont egyáltalán nem lenne vicces, hogy kétféle grafika lenne egy játékon belül (bár ha megcsinálnák, hogy lehessen kapcsolgatni, akkor úgy még elmenne, de hol ilyen-hol olyan tuti szar ötlet.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#5) nemethati


nemethati
senior tag

Szerintem sok embernek bejön ez a "rajzos" grafika, nekem nagyon nem. Ettől persze még lehet jó/hangulatos a játék. A sötét képek tényleg jók de a többi...
Azért a dzsungel témát ki nem hagynák semmi pénzért ebből sem :(

(#6) jookomak


jookomak
őstag

Egy trailer már kint van.

Féltem a játékot, a Batman AA elég magasra tette a szuperhősös játékok mércéjét.

[ Szerkesztve ]

(#7) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem lassan eljut már odáig a technológia, hogy képesek lesznek írni DX11 alatt egy olyan shadert, ami tűrhető sebesség mellett (még épp elfut egy GTX480-on, nem kell SLI) egész meggyőző módon lesz képes visszaadni a jó öreg Wolfenstein 3D eredeti grafikáját. Avagy "Dögölne-e már meg ez a cell shader mánia, vagy mi a f@zomat már...?" Még szerencse, hogy nem érdekel a pókember. Egyszeri érdekességnek még jó is volt a Borderlands, de bármi, ami az után készül ilyen grafikával, már csak...

#6 - Hát, pár órát eltudtam játszani a BAA-val, mielőtt uninstall-t kapott. Csak nálam olyan magas a mérce, hogy szinte mindig befejezem, amit elkezdtem, még ha unom is már a végére. :DD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#8) HardRic


HardRic
addikt

Kicsit budget játéknak néz ki, de elviselhető. Az éjszakai képek jók. Pókkommandó.

(#9) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nekem tetszik a cel shaded. Borderlands király volt vele.
Adja neki az érzést.Szerintem élethű graffal már teljesen más lett volna a játék hangulata.Ha ennél is eltalálják az aranyközéputat jó lehet a game.

(#10) bishoplogan válasza jookomak (#6) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Köszi a szemfülest. beraktam a vidit.

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

Jók :K

nothing is true everything is permitted..

(#12) Lacc88


Lacc88
senior tag

Szerintem ezzel elcseszik a játékot ... de nagyon akkor hülyeség ez hogy nem igaz CEL-shaded ................................ :((( :(

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#13) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Sajnos, a jelenlegi infók szerint PC-re nem fog megjelenni. s ezt a teaser videó is alá támasztja :(

[ Szerkesztve ]

(#14) Akos96


Akos96
senior tag

Az éjszakai képek azok ütnek, és szerintem inkább csak az legyen, mert a nappaliak azok csúnyák... :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nemtudom miért nem tetszik sokaknak a Cell Shaded...pedig amelett hogy bitang jól néz ki még a PC-s gépigényeket is csökkenti...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Lacc88 válasza bishoplogan (#13) üzenetére


Lacc88
senior tag

Sokat nem veszítettek a PC-sek ... :U

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#17) Chosen


Chosen
addikt

Elég gagyin néz ki, vmi Batman motor jobb lett volna. :U

(#18) Xaels válasza Chosen (#17) üzenetére


Xaels
félisten

A Batman alatt UE3 volt, semmi extra...

Ha jól vettem ki akkor ez 2 "dimenzió/világ"-ban fog játszódni. A klasszikus pirospizsamás pókember nem tetszett a videó alapján, de a NOIR változat annál inkább, sokkal durvább és a nagy gengszteres időket idézi fel. A cell-shaded önmagában nem elég, hogy jó legyen egy játék, meg kell vele alapozni a hangulatot/történetet és új stílust vinni bele. Ezt kifejezetten lehetett a Borderlands-nál tapasztalni, mert az hihetetlenül stílusos volt, egyedül csak a vége volt szerintem kicsit gyengén megcsinálva, de haverral coop-ban minden nap alig vártuk, hogy nekiessünk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Ahogy nézem megint egy képregényes kacatra mennek rá.. nemár :W

(#20) bishoplogan válasza Xaels (#18) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Négy dimenzió világban fog játszódni.... ha megnézed a hiv. honlapot ott kiderül, csak sajna az utolsó kettő Spidey univerzum még nincs leleplezve...

[ Szerkesztve ]

(#21) Xaels válasza bishoplogan (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, köszi odáig nem jutottam sokfele kell gépelni :DDD . Így még érdekesebb, bár ha az eddigi pókica világokat nézzük :F nemigazán tudok olyat mondani ami kifejezetten bejött volna. Valahol mind bukott nálam és az alapnál maradtam. De azért megnézném a Spiderman 2099-et vagy a Scarlet félét még ezzel a technológiával.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) aram01


aram01
nagyúr

fiam imádni fogja :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#23) GabN73


GabN73
addikt

az éjszakai nem néz ki rosszul,de amikor a dzsungelben van..háátttt :F érdekes

(#24) elithun


elithun
őstag

A videóból ítélve egyáltalán nem hozza azt amit elvárnék egy Spider-man játéktól. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.