Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre egy értelmes ország, nem is értem ebbe mért nem kezdett már bele valaki eddig, mikor évek óta hiány van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na hát kíváncsi vagyok mi lesz ebből...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Dißnäëß válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jaja... ARM-al mi van ? Lenyúlták az amcsik, vagy maradt Európáé ? Bocsánat, briteké.. :((( Jó lenne saját architektúra a stratégiába, egy nem jenkipárti ország vezetésével-kezében.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#4) fatpingvin válasza Dißnäëß (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

én nagyon erősen támogatnám ha lenne valami, a piacon amúgy is van pár open-source ISA: RISC-V, SPARC, POWER... de vannak egyebek is amiket fel lehetne éleszteni, az Alpha jut először eszembe mint a maga korában nagyon ütős történet, de parallel computingra a TILE64 is egy érdekes koncepció volt

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) Busterftw válasza Dißnäëß (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Japan kezben van mar evek ota.

(#6) toto2700reg válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


toto2700reg
aktív tag

A spanyolok a minőségről híresek.

(#7) enginev3.0 válasza toto2700reg (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor szr lesz, akkor megéltük ezt is, hogy a vén európa ebbe is le van maradva továbbra is :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) hokuszpk válasza Dißnäëß (#3) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ha valakik lenyulták, azok a kinaiak voltak...

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#9) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

GloFo ennél sokkal több pénzt ölt bele, és így se tudta állni a versenyt a 14nm alatti fejlesztésekkel és gyártástechnológiával. Szurkolok az európai gyártásnak, de ez szerintem aprópénz ezen a területen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.