Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

;]

Olyan szép is az, mikor egy steam-en fentlévő program nem indul el, mert kell neki a uplay kliens is... Lásd Tom Clancy's játékot... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) konikan


konikan
aktív tag

Végre, értelem...

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez hatalmas... de miért nincs PC is...

(#4) satz18


satz18
őstag

Végre valami. Nyomom a heroes 6-ot, amit a steamen vettem, és hát nem vagyok megelégedve. Az uplay cloudja állandóan errorozik, a conflux tök sokáig tölt, néha be se lép, offline módban pedig a játék kb játszhatatlan. És még csodálkozik az ubisoft hogy nem viszik PC-n a játékaikat, és ráfogják a warezre.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) dilipok válasza Kasya (#3) üzenetére


dilipok
veterán

mivan? Hogyhogy miert nincs PC is? :F [link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#6) satz18 válasza dilipok (#5) üzenetére


satz18
őstag

Te tudtad értelmezni azt a mondatot? :F

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) Fratello válasza satz18 (#6) üzenetére


Fratello
tag

Pedig igaza van, a South Parkban már nagyon régóta nincs Politikai Correktség... :P

(#8) dilipok válasza satz18 (#6) üzenetére


dilipok
veterán

gondolom azt kerdezte, hogy miert nincs pc-s is, de akkor meg vegkepp nem ertem :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#9) Kasya válasza dilipok (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom. Nem kerestem ra, viszont a mondanivaloja nekem mas volt a cikknek.

(#10) dilipok válasza Kasya (#9) üzenetére


dilipok
veterán

en sem kerestem ra, benne volt a cikkben :P ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11) satz18 válasza Kasya (#9) üzenetére


satz18
őstag

Hát nem tom te milyen mondanivalót szűrtél le a cikkből de ez alapján:
"Mindenki számára jó hír, hogy az Obsidian Entertainment bejelentette Twitter-csatornáján, miszerint a South Park: The Stick of Truth című játékhoz nem fog kelleni a Uplay kliens. Így tehát, aki Steam alatt előrendeli a játékot, nem kell plusz belépésekkel és autentikációkkal kínlódnia.

A South Park: The Stick of Truth című játék előrendelhető a Steam kínálatában."

elég furcsálom az írásaidat. Vagy high end gamer laptop birtokában még nem hallottál a steam vagy az uplay nevezetű kliesről?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) Kasya válasza satz18 (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Steam-et nagy ivben kerulom, van ra alternativa szamomra. Eddig se voltam raszorulva, ezutan is kitudom valoszinuleg kerulni. Ez jo par evvel ezelotti tapasztalaimbol adodik, mikor meg tobb kellemetlenseget okozott. Uplay volt/van, Heroes miatt...de csak a jatek inditasaig latom.

A videot megtekintve es a cikket elolvasva en azt szurtem le, hogy konzolra jon ki a Steam altal. Nem szandekoztam torni a fejem egy percig se rajta, se rakeresni neten, hogy PC-re is elerheto-e. Nem is ertem a cikk vegere miert nem lehet +2-3 szoban odabiggyeszteni, hogy mely platforomkra jelenik meg (ahogy mas cikkeknel altalaban). Foleg, hogy egy negativ PC-s mondtattal indul a cikk...

Nem tudom mit furcsallsz az irasaimon, ezt kifejthetned. Az, hogy milyen laptopom van pedig nem egyenlo azzal, hogy minden uj es erdekesnek tuno jatekkal kapcsolatban kepben legyek. Ezert olvasom a cikket...

No de reszemrol ennyi. Nem szeretem a szarkazmust, mikor egy tok egyszeru kerdesre kaptam valaszt, amit meg is koszontem!

(#13) JanR


JanR
addikt

Tuti előrendelem, hatalmas játék lesz :D

(#14) Slade92


Slade92
aktív tag

Ezzel az Uplayel csak a tisztes vásárlókat szivatják!Nem az Uplay fogja megakadályozni a hackereket meg a kalózokat!
Amúgy az Uplay nem úgy volt hogy teljesen megszünik?

(#15) Sub-ZeRo válasza Slade92 (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem az Uplay fogja megakadályozni a hackereket meg a kalózokat!

Ilyen még csak csipőból sincs a cikkben! Nekifutásból írtad, vagy ez honnan van?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) Slade92 válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére


Slade92
aktív tag

Nincs benne a cikkben ezt csak úgy mondtam hogy nem azolon fog kifogni akik ellen készült hanem azok szívnak vele akik fizettek a játékért!

(#17) dilipok válasza Slade92 (#16) üzenetére


dilipok
veterán

igy van, foleg hogy a cikk kiemeli, hogy nem is lesz szukseges ebben az esetben... Teljesen relavans a nyavajgas :C :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18) f_you válasza Kasya (#12) üzenetére


f_you
tag

"azt szurtem le, hogy konzolra jon ki a Steam altal"

Konzolokon nincs Steam, ezért furcsállták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.