Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Egyáltalán nem meglepő. Amíg olyan logikátlanul rakják össze a telefonjaikat mint az utóbbi időben, és gyök2-vel fejlesztenek nem kell csodálkozni. :( Nem tudnak szegények magukra találni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) mark75


mark75
senior tag

Megint lesz Sony telo.és Ericsson telo külön :F :U

(#3) BossBoss


BossBoss
őstag

Tényleg nem meglepő. Szerettem a sonyericsson-t. De két éve egy készülékére sem tudok ránézni. Walkman szeria kezdete tetszett, de azóta nem tudnak újítnai és nyomják ki a roszabbnál roszabb telókat. Ez a cybershot verzió meg sosem hozott lázba, szvsz nemsok értelme... Valamivel dörrenteni kell mert baj lesz.

(#4) Bordoi


Bordoi
őstag

Lehet nem is lenne baj, ha az Ericsson újra önállóan gyártana telefonokat. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5) v.tom


v.tom
őstag

Én sajnlnám a dolgot, mert nem kevés újító és igen innovatív dolgot láthattunk a Sony ericsson berkeiből. Szerintem elkényelmesedtek. :P

(#6) Bordoi válasza v.tom (#5) üzenetére


Bordoi
őstag

Tény, hogy mostanában nem túl sok maradandót alkottak. :U
Nekem még mindig a W850 a kedvencem.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#7) b_master


b_master
tag

Gondolom nem csak én sejtettem előre, hogy ezt a hírt fogom meglátni valamelyik nap. Ahogy BossBoss is mondta, én sem tudok egyik készülékükre sem ránézni az elmúlt két év óta. :(

(#8) papi77


papi77
addikt

Azért az az évi 100 milla tel,nem olyan rossz...

Az első: NOKIA 1611

(#9) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

A szétvállás szerintem mindkét cég mobilos üzletágának a végét is jelentené... istenit, hogy nem tudnak normális készülékeket összedobni amikor minden technológia a kezükben van....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) #16820480 válasza b_master (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

ránézni még csak-csak, például a G700 is kifejezetten szépre sikerült, de ennyi, tudásban elég vacak (az árához képest).

(#11) Dare2Live válasza b_master (#7) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem a G700 kifejezetten tetszik csakhát abba meg a proci gyenge....

Mondjuk a Samsung dizájndömpingjével nehéz lépést tartani...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) Zsolthy


Zsolthy
csendes tag

Lehet hogy végre lesz megint csak Ericsson és csak Sony, véleményem szerint az összeállás elött mind2 cég remek telókat csinált, de együtt valahogy nem az igazi.

Asus A8N-SLI, X2 4200+@4400+, MSI 9800 256Mb

(#13) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Szerintem nem ér minket nagy veszteség, ha kevesebb mobil jelenik meg évente. Tök feleslegesnek tartom már ezt is. Minek annyi roh@dt telefon? Tényleg annyian cserélgetik a telefonjaikat, hogy megéri? :F

(#14) tween válasza Macilaci457 (#13) üzenetére


tween
őstag

Nem cserélgetik annyian,hanem egyre többen vagyunk,meg már a 8 éves csemetének is komoly mobilja van. :DDD

(#15) REDeath


REDeath
őstag

pusztulnak a mobilgyártók:) siemens, motorola, sony-ericsson...
és mind azért mert ráültek egy nagyobb sikerre, holott ismételni nehéz, ahogy sok filmenk is mindig az első része a legjobb. (pl. motorola a razr dizájnra ült rá, holott a teló már akkoris gyenge volt, sony-ericsson meg a walkman-ra ült rá valamint arra is, hogy a név és a nagy csindaratta lendített sokat rajtuk kezdésként és az újdonság varázsa.)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#16) halucihaluci


halucihaluci
csendes tag

Nemcsak hogy logikátlanul, de nincs csúcstipusuk ami felvehetné a versenyt a többi gyártó csúcstipusaival. Szinte minden valamire való mobilgyártónak van gps-s wifis csúcstelefonja a sonynak a p1 aztán kakukk esetleg a c902 de az sem egy zászlóshajó tipus. Pusztulbnak a mobilgyártók igaz, de tünnek fel az új versenyzők akik pár éve még nem is voltak, e-ten, htc mio, a windows mobilos pda-k egyre jobban mennek mostanában, érthető módom:)

(#17) lunaticz válasza halucihaluci (#16) üzenetére


lunaticz
tag

Majd az Xperia meg a C905 javít a helyzeten :U

(#18) Feri bácsi válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Feri bácsi
tag

Egyetértek Veled, de azért mi az hogy gyök2-vel fejlesztenek ?

Mert az 1,414 ... és én nem értem ezt a részt....:)

(#19) BossBoss válasza lunaticz (#17) üzenetére


BossBoss
őstag

Nem hiszem! :( :(

(#20) arcos


arcos
tag

Közös, de önálló cégként nem sokáig fognak fenn maradni, elég egy veszteséges év és mehet is a cég a piacra árulni magát, lásd Siemens. Külön elvileg életképesek lehetnek egy kisebb protfolioval, de akkor meg a piac fog hamar telítödni nekik és kezdhetnek veszsteséggel számolni. Az anyacégek elvileg elég tökeerösek, hogy ezt átvészeljék, viszont a management-nek mennie kell, mert nem követik a piac igényeit, ma már nem elég, hogy jól lesz neked az unalmas, gyengécske, hiányos új telefon is hiszen még mindig SE - régen is jó volt, jó lesz most is. Nem jött be és nem fog bejönni. Az emberek már nem a márkanevet nézik csak, meg a külsöt, hanem hozzánk hasonló forumokon tájékozódnak a telefon használati értékéröl, ennek kell a cégeknek megfelelni és ezért nagy a szerkesztök felelössége is az objektív tájékozatatással, de ez már egy másik téma.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#21) AMD Power válasza Bordoi (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is ez jutott az eszembe. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) (An)Dante válasza arcos (#20) üzenetére


(An)Dante
őstag

Objektív tájékoztatás nincs és nem is lehet. Az olyan fogalmak, mint a „képminőség” vagy a fejhallgató esetleg a hangszóró „ hangminősége”, vagy a telefon által alkalmazott anyagok vagy összeszerelés „minősége” nem fejezhető ki számokkal. Ennél fogva a tesztelő szubjektív véleményét láthatod csak tesztekben. A hírek ugyanígy nem objektívek. Már az is szubjektívvé teszi a híreket, hogy mi kerül fel egy oldalra és mi nem, még akkor is ha csupán puszta tényszerű adatokat közölnénk. A vásárlói szokásokat nyilván befolyásolja, hogy egy-egy oldalon mit írnak egy készülékről, de sokan nem fórumoznak, hanem egyszerűen a készülék kinézete és ára alapján vásárolnak. Én nem szeretem az Apple iPhone-t. Ez szubjektív dolog. Ettől függetlenül nem csak negatív hírek látnak róla napvilágot és más készülékek biztonsági és anyaghibáit ugyanúgy megemlítjük. A Sony Ericsson viszont a nagy kedvencem volt. Sajnos manapság egy olyan készüléke sincs amely szépségével és szolgáltatásaival elkápráztatna. A Sony Ericsson sajnos nem hajlandó felismerni, hogy a középmezőnyben már nincs lehetőség bővíthető memória nélkül. Azt sem ismeri be. hogy a drága M2 kártyák is sokakat visszatartanak, és ugyanígy nem ismerik be, hogy sokan nem esnek hasra a dizájnereik munkáitól. A Java platform, üzemidő még mindig példás. Már csak lépni kellene, vagy ugyanúgy eltűnnek, mint a Siemens..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#23) Bordoi válasza AMD Power (#21) üzenetére


Bordoi
őstag

Én igazából azt sem értettem, miért állt össze a Sony-val ?
Kétségtelen, hogy voltak jó modelljeik, de szerintem egyedül többre mehet.
Szerintem a technológiai tudásuk megvan, a többi pedig a jó formatervezésen múlik.
Nem örülnék neki, ha az Ericsson eltünne a palettáról. :(

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#24) v.tom válasza Bordoi (#6) üzenetére


v.tom
őstag

Nekem még mindig a k750i a kedvencem. Mondjuk azóta kicsit kimaradtam a mobil-témából. Kb a k750 korszak óta windows mobile-t használok. Hiába, kell a fagyás és a kínlódás akkor is ha nem vagyok otthon. Úgy megszoktam :D

(#25) AMD Power válasza Bordoi (#23) üzenetére


AMD Power
titán

Most is a Sony fogja vissza az Ericsson. Így persze ,hogy nincs előrelépés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Ha ez igaz lesz, remélem az Ericsson zsebre tesz valamit a fejlesztésekböl -amit a Sony pénzelt neki a becsödölés òta- és elörukkol egy pàr korhü technològiàval ellàtott ketyerével. A nagy egyesülés elött gyàrtott az Ericsson pàr tanulmànytelefont, amik két évvel késöbb is megàlltàk volna a helyüket. Jò lenne, ha ugyanolyan elszànt szakik kerülnének most is a megfelelö részlegre. Csak picit kisebb hajràval. Ha van valami ùj, akkor azt kell eladni, nem gyorsan eröltetve beletuszkolni a köv évtized technològia eszközeit és rajta ülni, amìg aktuàlis nem lesz. Ezt arra a ketyerére értettem, amit még az Ericsson szép stìlusos okostelònak megalkotott, megmaradt protònak, majd megjelent SE p800 néven ronda szappantartòként(nekem is volt :D). Lehet hülyén fejeztem ki magam, de remélem àtlàthatò mire gondoltam. Nem a Sony ellen vagyok, a Sony erösìtse a telefonjaiban a multimédiàs képességeket (de tényleg, ne elbagatelizàlja, mint most) az Ericsson meg gyàrtson technikailag fejlett okos telefonokat. Mindkét cégnek megvan a sajàt arculata, azt kellene erösìteniük, ha a szétvàlàs utàn még talpon maradnak, és mindkettejüknek lesz rajongòtàbora, fogyasztòja. Az m2 kari tényleg hülyeség és arànytalanul dràga én is cseréltem màr le se telòt microsd-s telòra csak a kàrtya miatt.

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#27) copin válasza AMD Power (#25) üzenetére


copin
őstag

Ha a Sony-ra gondolsz, mint a "fejlődés" visszatartójára akkor itt egy kis ízelítő: [link] :D

Jah, amúgy ez a fejlődés/fejlesztés dolog, mint valami nagy ritkán változó dolog nem igaz még a legrusnyább cégre sem. Az SE sokat fejlődött idén, csak azt mondani hogy nem változott semmi, könnyebb, mint visszaemlékezni (vagy észrevenni) a java platform fejlődését, vagy a drm11-es procik felbukkanását (amelyek már sok telefonban voltak, de ez kb. olyan, mint a Motorolában az AF).

[ Szerkesztve ]

(#28) maru


maru
aktív tag

Egyszerűen drága lett a Sony Ericsson. Régebben a tudás/érték arányával volt sokak számara.szimpatikus az alsó és közép mezőnyben. Megpróbálták meghódítani a felső szegmest is, de 80-100 ezerét kevés ember fog SE-t venni, s közben az alsó kategóriában a Samsung előretört.
Sajnálom, hogy nem azoknak kezdtek el telefont fejlesztetni akik Se-t akartak(nak) venni. :(

(#29) Epsylon válasza copin (#27) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Jajaja! pl a P1i-ben 208Mhz-es proci, mint a sok éves Nokia 6600-ban azé kicsit, hogy is fogalmazzak, màr nem is elmaradott dolog, hanem kìnosan szégyellnivalò dolog. De komolyan.. Ma màr egy alaptelefonba is beleférne egy 400-as mag, egy oprendszerrel ellàtottòl meg 2008-ban én szvsz elvàrnék egy 800Mhz-et. Persze-persze.. minek az? Hà me ha mà oprendszer, akkor hagy hasznàljam màr ki a rendszert zökkenömentes müködés mellett. Nem? Kicsit csùnya h még egy szimpla javajàték is megakasztja. :D

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#30) copin válasza copin (#27) üzenetére


copin
őstag

drm11-es procik

Arm11-est akartam. :B

(#31) eldiablo válasza Epsylon (#29) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ó, jaj neee.Már megint ez a hozzáállás. Azt ugye tudod hogy a 208Mhz-hez jár 2D/3D gyorsító és HW-s audió/videó/JPEG gyorsítás?! Nem hiszem el hogy még mindig itt tartunk. :W

[ Szerkesztve ]

(#32) arcos válasza Epsylon (#29) üzenetére


arcos
tag

Nokia 6600-ban 104 Mhz-es ARM proci van. A 208 Mhz-es proci már elegendö egy nem oprendszeres telefonhoz, ha minden optimalizálva van rá.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#33) Epsylon válasza arcos (#32) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Jaja, közben eszembe jutott hogy hüjeséget ìrtam. Elnézést. A lényeg, hogy màs gyàrtòk màr évekkel ezelött beleraktàk tenyérgépeikbe a 400-as procit, amit az SE is megtehetett volna. Szò szerint pàr forintos különbség.
ElDiablo: de, itt tartunk, sajnos. Fentebb ìrtam miért. Én jàtékra és netre hasznàlom ezeket a telefonokat, mert erre a célra vettem öket és hiàba 2D/3D gyorsìtàs, ha a kifejezetten a célkészülékre tervezett jàték megakad menet közben, ami mégcsak nem is igényel 3D motort, mert szimpla Màriò szintü jàték. A technològia fejlödik, a piaci igény vàltozik, fel kell venni az ütemet. Te nem röhögnéd körbe a Hewlett Packardot, ha csùcskészülékként kiadna egy 2cm vastag érintögombos, 2Terra winyòs pentium 1-es notebookot, win 98-cal? :D

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#34) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

...És az "egész" piacot a Nokia uralja majd, Magyarországon a második a Sony Ericcson. Konkurencia is kell a jó mobilok fejlesztéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#35) eldiablo válasza Epsylon (#33) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ja, hogy te játék alatt Java-t értesz. Bocs. Arra bőségesen elég egy K510 is. :(((
Láttam már én olyan játék grafikát UIQ3 alatt, ami simán elmegy egy PS1-es színvonalnak és nem akad. Van ilyen is. ;)

(#36) joey04


joey04
titán

Nem is csoda hogy ekkora lett a baj, 0 fejlesztéssel mégis mit várnak?Szinte minden téren kezd hatalmas lenni a lemaradás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) eldiablo válasza joey04 (#36) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A Samsungon és az LG-n kívül egyik gyártó sem remekel, mégis a SE-t kell szidni.
A Nokia 20X adja ki ugyan azt újabb színesebb csomagolásban, mégsem szúrja egyik nagyfejű kritikus szemét sem.

Az marha nagy hír, pl, hogy a Nokia újfajta témát telepít alapból a telefonjaira, de az már nem, hogy a UIQ3-ba 15db új szolgáltatás került és frissítés útján az összes telefonra elérhető.
Csak nekem tűnnek fel ilyenek? :U

(#38) joey04 válasza eldiablo (#37) üzenetére


joey04
titán

mégis csak a SE van bajban(moto halott őt ne nézzük) . ez nem véletlen.
az sem véletlen hogy egyre többen írják hogy a SE volt a kedvencük de már nem is hasonlítanak a régi önmagukra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) AMD Power válasza copin (#27) üzenetére


AMD Power
titán

És én itt Európában mit kezdjek a Japán Sonyval? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40) eldiablo válasza joey04 (#38) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Valóban, nem szerepel a legjobban.
A Nokia úgy a világ legnagyobb gyártója és úgy hoz ilyen magas eladási arányokat, hogy szegény országok nyakába önti a 10 éves bázisra felépített telefonjait, amik minimális költséggel készülnek és hatalmas haszonnal (kiadáshoz mérve).
Az okostelefonokat is viszik, de ezen viszonylag keveset keresnek.
A SE más taktikát követ, ami nem ilyen sikeres, de ez már párszor át lett tárgyalva.

Mellesleg, minap kiderült, hogy az Xperiat NEM a HTC tervezte és fejlesztette csak gyártja, de ugye az ilyen hírek ide nem jutnak el...

[ Szerkesztve ]

(#41) copin válasza AMD Power (#39) üzenetére


copin
őstag

Ez tény, az más kérdés hogy hol vagy te éppen. Nem igazán erről szólt a kommentem, hanem arról hogy milyen nagy potenciál van Samsung/NEC/SHARP/SE (.jp) telefonokban. Vagyis ha akarna, akkor lealázhatná a fent említett cégek közül bármelyik a 40%-os Nokiát, aminek buktatói nem a telefonokban keresendő, hanem a hálózatokban.

eldiablo Mellesleg, minap kiderült, hogy az Xperiat NEM a HTC tervezte és fejlesztette csak gyártja, de ugye az ilyen hírek ide nem jutnak el...

Azt már ne is említsük, hogy egy Justamp-os hír szerint jövőre érkezik az említett "felhasználói élvezet vagon". ;]

[ Szerkesztve ]

(#42) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Először az SE-fanatizmus omlik össze, ami erősebb (volt -talán) mint a Nokia köré épült fanatizmus. Rájöttek az emberek, hogy Walkman ≠ A tökéletes zenelejátszóval, és hogy a Cyber-shot ≠ A tökéletes fényképezéssel, csak mert volt egy sikeres k750i. Az 5MP-es Cybershot Mobilt simán hazavágta az N82, és a többiek is. Nevetséges például, hogy a W960i-ben 200 körüli processzor van. Nokiánál már nagyon rég hallottam 200mhz körüli telefonról...Menő volt az SE, meg minden, divatos volt, engem gyakran leszólnak az osztálytársaim (Majdnem mindenkinek SE-telefonja van) hogy "ótvar téglafon Nokiát" használok, meg hogy szar, mert Nokia. Na most ennek vége. Nokia ≠ Szar, igaz nem annyira "divatos."

[ Szerkesztve ]

(#43) eldiablo válasza AMD ehog (#42) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Valóban, sokkal jobb egy agyon zajszűrt elmosódott fotó, mint egy szín hű zajos kép. :C

Walkman≠ tökéletes zene, ahhoz képest EISA díjat kapott a SE W980i :C Lehet visszavágni, de állítólag anno az N95 sem habókra kapta a "legjobb multimédiás telefon" díjat. ;)
Nem értem, miért olyan baró az ARM11, amikor zabálja az áramot. :U Ja, mert státusz szinbólulm. Az más...

[ Szerkesztve ]

(#44) copin válasza eldiablo (#43) üzenetére


copin
őstag

Nem értem, miért olyan baró az ARM11, amikor zabálja az áramot. Ja, mert státusz szinbólulm. Az más...

A hatékonyabb memória kezelés ugyan nem tudom mitől lehet státusz szimbólum, de mindenképp egyszerűbbé teszi a munkát egy készülékkel. Mondjuk ezért "baró".

off

[ Szerkesztve ]

(#45) eldiablo válasza copin (#44) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Egyszerűbb a munka, amikor folyamatosan tölteni kell, hogy kibírja az intenzív használatot. ;]
Szerintem nem mindegy, hogy 950mAh-es akkuval 1-2 napig vagy 3-5napig bírja egy telefon. ;)

Azt kellene a nagy 200Mhz fikázás közepette megérteni, hogy ez a 208Mhz bőségesen elég arra, hogy megfelelő sebességet produkáljon. Az hogy Bogék még egy első SWs telefont teszteltek és lassúnak érezték, azzal nincs gond, hiszen sok telefonnal előfordult hogy csak a sokadik frissítés után érték el az optimális teljesítményt. Persze a köztudatban csak az marad meg hogy bugos és lassú. Ezek után jön a fikázás úgy ,hogy a fikázó személynek semmi tapasztalata a szóban forgó készülékről, éppen csak hallotta az xy spanjától hogy gagyi, aki meg hallotta... a sztorit már ismerjük...
Szerintem be is fejezhetjük, hiszen szélmalomharc, mindkét oldalról.

(Tetszik az aláírásod)

[ Szerkesztve ]

(#46) AMD Power válasza copin (#41) üzenetére


AMD Power
titán

De ezt a Sony nem akarja így nincs miről beszélni. És így már végkép nem fontos az ,hogy milyen komoly telefonok vannak Japánban.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47) Lirion válasza eldiablo (#43) üzenetére


Lirion
addikt

"EISA díjat kapott a SE W980i"
Az senkit nem érdekel és hírt sem érdemel, csak a samu EISA díjas telefonja...

Egyébként meg nem mondanám, hogy nem adott ki jó telefonokat, tavaly pl. ott volt a k850i, p1, w910 vagy a w960, olcsóbb szegmensben w580 és v640 hogy csak párat említsek, mindegyik elég jó értékelést kapott itt is a tesztekben és máshol is.
Idén sikerült valóban gyengén a kínálat, volt ugyan egy w760-uk, w980-uk (EISA díjjal), g700 meg az olcsó w350 (ami nagyon kis aranyos,de férfi kézben nem tudnám elképzelni :D), amiket itt jól fogadott a tesztelő csapat, de a cyber-shot mobilok nagyon gyengén szerepeltek (a c902 röhejes képeket csinál :((( ) és egyébként is kevesebb modellt dobtak piacra idén, mint tavaly. Idén már csak egy c905 és talán egy X1 lesz még, amik üthetnek, a folytatást meg majd meglátjuk jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#48) Goose-T válasza eldiablo (#45) üzenetére


Goose-T
veterán

Nincs itt semmiféle szélmalomharc, csak tények. Visszaestek a SE eladásai, mert szart gyártott, ennyi. Ha nem kapja össze magát, vége a sztorinak. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy lennének újra Ericsson telefonok, mert a cég egyébként tele van pénzzel, nagyon jól megy a hálózati biznisz, nem hiszem, hogy szükségük lenne most egy ilyen nyűgre.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49) Bordoi válasza Goose-T (#48) üzenetére


Bordoi
őstag

Én azért bízom benne, hogy nem hagyják az Ericsson nevet elkallódni, a mobil piacon. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#50) Epsylon válasza eldiablo (#35) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Nem java jàtékokra hasznàlom, pont hogy a symbian adta lehetöségeket aknàzom ki, jelenleg a Warcraft II-vel ("A" pc vàltozat) ügyködök, amire elég is a proci, csak zavar, hogy egy pàr vacak java jàték meg megakasztja. Remélem mostmàr érted miröl beszélek.
U.i.: Én nem màsok véleménye alapjàn 'fikàzok', most w950i-m van, egy hete p990i-m volt, a p1i-t hàrom hete adtam el, egy éve volt p910i-m és a megjelenése utàn pàr hònappal p800i-m. Szinte minden lehetséges moddingot kipròbàltam rajtuk. Nem fòrum és bloginfòk, hanem sajàt tapasztalatok alapjàn irkàlok. Lehet hülyeséget, de ez nézöpont kérdése, ki mit tart annak. Én pl a naptàrt nem hasznàltam egyikben sem, màs meg ki van idegileg, ha az nem felel meg az igényeinek. :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.