Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

remélem tetszett. a cím egy irodalom házi címe, amit a tanár feladott, ő adta meg a címet, és így ezzel írtam meg a folytatást:)
valamit elbaxtam( bocs:)) ),és nem tudom kiválasztani a kapcsolódó anyagok között az 1. írást, ezért belinkelem
Sors

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) Viszlát válasza brumesz (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha a kulcsszavaknál ugyanazt adod meg mind a két írásnál, akkor ott lesz a választható előzmények között az első rész is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) yash válasza brumesz (#1) üzenetére


yash
senior tag

túl sokat tv-zel

(#4) brumesz válasza yash (#3) üzenetére


brumesz
aktív tag

Hát azt nem mondanám, tv-t szinte egyátalán nem nézek, max. dvd-ket, de aztis a gépen :)
viszont így ahogy átolvastam, elismerem, eléggé kliségyűjtemény lett :O
Viszlát: köszi az infot,megvan

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#5) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Rövid tömény és irreális, kissé kaotikus. Jól megragadtad egy álom hangulatát. Még azt is el tudom képzelni hogy ezt tényleg megálmodtad :)

(#6) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Durva, mennyire elüt az előző írástól. Az előző tök életszerű, hátborzongató, ez meg, inkább az agyszülemény kategória :D Amikor olvastam, azt hittem, hogy azért nem a fehér fényt láttad, mert a pokolba kerültél :B Az írás tetszett, jól megteremted a hangulatot, tetszett az elején az a posztapokaliptikus hangulat, ahogy a vörös naplementében, az üres Nyugatiban minden rozsdás, foszlott reklámmaradványok lógnak a mocskos falfelületeken, meg a tipikus visszhang, áá nagyon tetszik. :C

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#7) brumesz válasza Mákos7észta (#6) üzenetére


brumesz
aktív tag

köszönöm szépen, örülök hogy tetszik valakinek! :R

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.