Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Baromira megérte alcatel ot 995-ről erre a telóra váltani! Isteni gép!

(#2) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

NEm kötekedés képpen, de a készülék és telefon szavak 2 milliószor fordulnak elő, máskor keress több szinonimát vagy alakítsd át a mondatokat.

Mellesleg szerintem elég kaki a kijelzője, színek borzalmasak. Barátnőmnek már fél éve van Z-je és a Lumia 625 IPS kijelzője után hagy némi kivetni valót... Van a grandkanyonos gyári videója a Z-nek, amit átküldtünk a Lumiára is. Egyszerre elindítva és nézve látta ő is, hogy valójában milyen "fakó" a Z kijelzője. Hardverileg rendben van a vas, viszont az akksija nagyon gyenge pont. 1 napot alig bír ki és még használva sincs igazán.

Az irományt jól összeszedted, csak máskor a fent említett észrevételemre figyelj ha gondolod. :R

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#3) Próféta


Próféta
tag

Nekem nem működik a képek linkje, amit a Z-vel lőttél. A google drive szerint nem adtál hozzáférést, úgyhogy most kérek. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) a.sebi


a.sebi
őstag

A bravia engine csak képek, videók visszanézésénél működik! Ebből kijelzőt megitélni butaság...
De amùgy jó cucc én is szívesen használtam...
Most z ultrát nyùzom.

(#5) Peterson_


Peterson_
addikt

Ejj, amikor ez a telefon bejött a piacra, mennyire tetszett.
De még most ránézve is vitán felül gyönyörű.
A Sony GUI pedig mai napig szerintem az egyik legjobb amit a Stock androiddal művelhet egy gyártó.:K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) Blasius0704


Blasius0704
tag

Majdnem ezt vettem, de végül g2m lett. Szerintem jól döntöttem..

(#7) Flind válasza Peterson_ (#5) üzenetére


Flind
senior tag

+1 :K

(#8) xmaas


xmaas
őstag

Jo keszulek csak hat mivel vannak gyenge pontjai en biztos nem venem meg plane hogy van peldaul z1 compact ami azert sokkal jobb mondjuk annyi hogy nem 5" es dragabb picivel de szinte tokeletes osszes Z sorozat hibait kijavitottak benne :)

(#9) ceia


ceia
őstag

Nekem sem engedi megnézni a képeket a Google Driveon. Ehhez kell rá egy account? Mert akkor felejtős, semmi sem kell a guglitól, csak a mail, a YouTube (az is csak nézni és letölteni) és a kereső.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Én sem tudom megnézni a képeket, pedig van Google accountom.

Itt valami megosztásbeli probléma van, mert például ezt pár példaképet simán meg tudjátok nézni, holott Ez is egy mappa a Drive-on: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11) Flind válasza ceia (#9) üzenetére


Flind
senior tag

Ha csak mailed van tőlük, már minden van.

[ Szerkesztve ]

(#12) razorka777


razorka777
veterán

Azért az vicc, hogy csak a felső kategóriás sonyknak használható normálisan a felülete.
Közép és alsó kategória lesz@rva.
Jó kis telefon ez, de inkább a Z1C-t, mint ezt. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13) Jeanne d'Arc

Gondolkodtam én is hogy beruházok rá, de aztán elment a kedvem tőle pedig külsőre gyönyörű telefon. Napfényben hogy teljesít a kijelző?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) ->Raizen<- válasza Jeanne d'Arc (#13) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jól. Nincs gond vele auto fényerőn. Pofás cucc főleg fehérben!

[ Szerkesztve ]

(#15) kornel44 válasza petipetya (#10) üzenetére


kornel44
csendes tag

Amint tudom javítom a linket.

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#16) kornel44


kornel44
csendes tag

Egyelőre ide tudok elhelyezni linket

https://plus.google.com/110602544445582116922/posts/JQNwbVzL2f2

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#17) tonerz


tonerz
aktív tag

Korrekt kedvcsináló kis írás lett, és nem utolsó sorban még mindig az egyik legszebb készülék.

(#18) kornel44


kornel44
csendes tag

Köszönöm. Szerintem is az egyik legszebb készülék a piacon.

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#19) ceia válasza Flind (#11) üzenetére


ceia
őstag

Ne hidd, pl. Youtubeon gugli+ nélkül nem tudok kommentelni és feltölteni sem, csak like-olni pedig ott még accountom is van, felhasználónévvel és avatarral, és azelőtt tudtam is hozzászólni. Most nem engedi, próbálkozáskor megkérdezi, hogy kell-e a gugli+, ha nem, akkor no comment.. Addig álljanak féllábon.

        it's more fun to compute

(#20) Flind válasza ceia (#19) üzenetére


Flind
senior tag

Ha youtubera regisztrálsz Google+-od is lesz. Legalábbis mikor én regeltem lett egyből minden.

(#21) ceia válasza Flind (#20) üzenetére


ceia
őstag

De amikor én regeltem, még nem volt a plusz, és az accountom megmaradt plusz nélkülinek, az említett lehetőségek nélkül.

        it's more fun to compute

(#22) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Kamera, háát sajnos mit se mondjak eléggé rossz még napos körülmények között is de hát a FULLHD video kompenzálja az én részemről. De ugye azt tudod hogy semmi köze sincs a 13MP hez a FULLHD video. 2MP el is tudhat FULLHD-t. Na de most bene sértődj ezen. :D még eladhatod és vehetsz egy óne touch-ot

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#23) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Azok a képek....

A lehető legrosszabbra állítottál mident direkt? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24) Cifu válasza SkyS1gn (#23) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én csak azt bánom, hogy eredeti méretben nem lehet megnézni őket.

Önmagában épp elég baj, hogy az ilyen képteszteknél sokan a legjobban sikerült képeket rakják ki, amiből pont, hogy nem tudod a kamera (és a software) minőségét valójában megállapítani.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) SkyS1gn válasza Cifu (#24) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem is azt mondom, de ez miez?! :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#26) Cifu válasza SkyS1gn (#25) üzenetére


Cifu
nagyúr

Átlagos felhasználó átlagos képei... Én meg azt nem értem, mi ezzel a probléma? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) Napfénysüti

Tényleg 50-60k-val drágábbak a konkurensek? :F

Més que un club!

(#28) kornel44 válasza SkyS1gn (#23) üzenetére


kornel44
csendes tag

Ha gondolod segíthetsz beállítani a kamerát. :DD

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#29) kornel44 válasza Napfénysüti (#27) üzenetére


kornel44
csendes tag

Gyári garanciával igen. :K

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#30) Napfénysüti válasza kornel44 (#29) üzenetére

És mi az oka hogy a Z ára ennyire lement. Nem veszik?

Més que un club!

(#31) tonerz válasza Napfénysüti (#30) üzenetére


tonerz
aktív tag

Elégé kifutó típus (a gyártónál főleg) mivel utána van a Z1 sőt már itt van a Z2.

(#32) Cifu válasza kornel44 (#29) üzenetére


Cifu
nagyúr

Utálnám, ha most ezzel flémet indítanék, de ez erősen szubjektív dolog. Azért a kínai MTK procis telefonok a Z tudását tudják többé kevésbé (az MT6592-es SOC-al szereltek telefonok a Z alatt vannak árban, sebességben felette, de nincs LTE például), a Samsung Galaxy S4 és az LG G2 ára is hasonló szinten mozog, utóbbi kettőnél megvan a gyári garancia is, és így tovább...

Szóval azért az az 50-60e Ft-s ár erősen túlzásnak tűnik nekem is...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#33) kornel44 válasza Cifu (#32) üzenetére


kornel44
csendes tag

Én a telefont 104 900 Forintért vettem. Néztem én alternatívaként az S4-et is és gyári garanciával mindenhol 150 ezer környékén volt. (Lehet, hogy rossz helyen néztem :D )

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#34) gzbotii válasza ->Raizen<- (#1) üzenetére


gzbotii
veterán

Az a telefon utan el is hiszem :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#35) Cifu válasza kornel44 (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

SGS4 @ XXL GSM
LG G2 @ XXL GSM

Most nem az XXL-t akarom reklámozni, sok más boltban is hasonló árakom látom...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#36) kali válasza Cifu (#35) üzenetére


kali
legenda

gsm bolti garanciával...
kérd a linkelt üzletben rendes gyártói garival, máris jóval drágább lesz!
s4; link
130900 ft-tól, és ez még nem a teljes csomag ára.
g2; link 115900 ft-tól, és szintén nem a fullos csomag ára.

[ Szerkesztve ]

(#37) kornel44


kornel44
csendes tag

:Y G2 ennyiért?! Jó vétel lenne.
Bár mondjuk a Z jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#38) Cifu válasza kali (#36) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszönöm a felhomályosítást! :C

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) juhasz22 válasza kornel44 (#33) üzenetére


juhasz22
aktív tag

végülis te vetted de azért.. :DDD

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#40) isti215


isti215
tag

Annyi hibát észrevettem a cikkben hogy nem csak a csúcskategóriás siny telefonok kapták meg ezt a dizájnod oldalt fekvő be és kikapcs gombot hanem a középkategóriás illetve az új sony telefonok.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#41) Flind válasza ceia (#21) üzenetére


Flind
senior tag

Á mostmár minden világos. Akkor nem szóltam. :R

(#42) EnterR


EnterR
veterán

Hát én nem tudom. Nincs rendesen átgondolva a belbecs. Vizuálisan etalon, de a TFT kijelző fakó, élettelen színei nagyon elrontják ezt a csúcskategóriás készüléket. Úgy hallottam, hogy a hangszórója sem az igazi, mert magas hangerőn hajlamos rezonálni/recsegni. Bővíthetőség szóljon mellette, ami a G2-ből és a Nexus 5-ből kimaradt.

PSN ID: marquuard

(#43) halkow


halkow
őstag

"A
telefon rivális versenytársai ennél
50-60 ezer forinttal drágábban
járják a boltok polcait."

:D
www.argep.hu/product_1746752.html

www.argep.hu/product_2165435.html

szifont ra gondoltál? az egy másik kategória az teljesen más :)
www.argep.hu/product_2099618.html

egyébként hogy írhatsz ilyen baromságot? ne talán rossz a látásod.... egyáltalán nincs rendben a Sony tft terén egyszerűen vicc( hogy bemész pl: a telenorba és full fakó silány betekintési szöget látsz a kirakatba) egy olyan gyártó mint a Sony miért nem fejlesztették tovább a tft úgy mint a Samu ők megcsinálták galaxy fame -néz meg és egy trend-et hogy mekkorát fejlesztett vagy jobb tft-t szerzett a Samu .

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44) junkpod


junkpod
nagyúr

Két apróság: a 13mp és a fhd video között nincs okozati összefüggés, hiszen a fhd az pont 2mp.
Illetve a hdr video nem hihető számomra, gondolom inkább hdr fényképre gondoltál.
De hát fhd video és hdr foto már minden teliban van...

Box's don't touch!

(#45) Fall-N válasza halkow (#43) üzenetére


Fall-N
veterán

Kár ezen háborogni, ehelyett érdemes már megvenni a Z1-et, vagy később a Z2-t. Azokban már kijavították a Z hibáit, mint a fakó TFT, mint a ragasztási hiba stb. Igaz a Z2 jóval drágább lesz majd.

Jelenleg ahogy írták jó alternatíva a G2 vagy HTC One.

[ Szerkesztve ]

(#46) halkow válasza Fall-N (#45) üzenetére


halkow
őstag

Z1-en bíztos nem az szinte úgy az a silány tft , inkább z2 az jó féle ips-t használ úgyhogy azt kell venni én azt venném vékonyabb gyorsabb kisebb káva nagyobb kijelző

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47) juhasz22


juhasz22
aktív tag

(#43) halkow: A Samunak az S3-ma hol van az Xperia Z-hez képest? Olcsóbbnak olcsóbb de annyival rosszabb is gondolom az árnál elakadtál nem nézted a hardvert. :D
Nexus 4 közelebb áll a valósághoz bár referencia modell így semmivel nem tud többet mint most már bármilyen gyártó bármilyen hasonló kategóriájú mobilja.[sőt]

[Szerkesztve igen.]

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#48) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezt a telefont is kenterbe veri oda-vissza a Lenovo P780... kivéve a kamerát.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#49) SkyS1gn válasza Victoryus (#48) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kemény vagy :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#50) foka


foka
aktív tag

A Lenovo K900-amat cseréltem Z-re, amit Z1-re amit végül is Note 3-ra. Külsőre és minőségre a K900 kuriózum vol DE se microSD, se magyar nyelv (csak rootolás után a telepített programokra, a rendszerre továbbra sem).
A Z ugródeszka volt a Z1-re, és annyival jobb a Z1 (aksi, hardver...) hogy az indokolja is az árbeli különbséget.
Viszont a Note 3 a legkevésbé "kirívó" külsejű, a legkevésbé dizájnos telóm ezek közül, de a szoftver és a hardver miatt (meg persze a cerka) mégis ezzel vagyok a leginkább megelégedve.

Üdv: Fóka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.