Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) eclipse006 válasza -=RelakS=- (#200) üzenetére


eclipse006
őstag

A jack elhagyásának hiánya számomra is fájó, viszont az, hogy gyors ütemben ontják a készülékeket, az továbbra sem gondolnám, hogy konkrétan az XZ2 topicjához kapcsolódna.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#202) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkodom egy dual sim-es XZ2-õt a 6 gb ram miatt. Jellenleg egy XZ Premiumot használod, és maradnék Sony vonalon.

Csak azt szeretném kérdezni hogy tényleg annyira gyenge a wifi mint ahogy a mobilarena tesztben írták?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#203) soldier2 válasza MiklosSaS (#202) üzenetére


soldier2
őstag

Inkább azt mondanám átlagos. KB ugyanaz mint a P9 volt.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#204) gabenh


gabenh
tag

Sziasztok, bocsi az offért, csak a eléggé kihalt az adott készülék forumja.

Adott egy Xperia X,
Fontos dolog lenne számomra ha tudna RAW-ban fotózni a készülék, root után ez megoldható lenne sony készülékeknél?

Galaxy S23 Ultra

(#205) Smiro válasza gabenh (#204) üzenetére


Smiro
senior tag

Szerintem olyan mobiltelefont nem nagyon találsz. Nyilván nagy belső tárhely kell hozzá. Meg szerintem jobb optika...

(#206) Valaki87


Valaki87
senior tag

Mai nap reggel vettem egy ilyen telefont.
Nekem elég prémium mindenben.
Galaxy S7 volt előtte.
Kamera is sokat fejlődött, nem a csúcs de a vállalható szintet megüti mostmàr.
Akku nálam elég bitang.

(#207) eclipse006 válasza Valaki87 (#206) üzenetére


eclipse006
őstag

Használd egészséggel! Szerintem nem fogsz csalódni.
Nekem már pár hónapja meg van a készülék és egy rossz szavam se lehet rá.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#208) alces válasza Valaki87 (#206) üzenetére


alces
tag

Csatlakoznék az előttem szólóhoz...
Használd egészséggel!!

(#209) muszi0521 válasza alces (#208) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Hali ! Töltésnél jelzi hogy mennyi van még vissza ?

(#210) modd3r válasza muszi0521 (#209) üzenetére


modd3r
őstag

Időben? Nem.

(#211) muszi0521 válasza modd3r (#210) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönet .

(#212) Valaki87 válasza eclipse006 (#207) üzenetére


Valaki87
senior tag

alces :

köszi :)

(#213) ntomtb


ntomtb
tag

Sziasztok!
Én most váltottam egy z3+ ről erre, és csodálkozom hogy nem pörög a téma.
Ennyire nem vesznek már Sony-t vagy mindenki csendben használja a telefonját és nincs semmi probléma vele? :D

(#214) muszi0521 válasza ntomtb (#213) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Kevesűnknek van szerinten !

(#215) pkaresz válasza ntomtb (#213) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Nekem XZ2C van, semmi gond vele.
Az sem pörög.
Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#216) konyi79 válasza ntomtb (#213) üzenetére


konyi79
addikt

Szerintem kevesen használnak.
Gond van, nekem pl a kritikán aluli hálózatkezelés. Se térerő, se probléma nélküli adóváltás, a gyenge wifiről ne is beszéljünk. Jó készülék, csak épp telefonnak nem igazán való szerintem. Nem ezt vártam a Sonytól :(((

(#217) pkaresz válasza konyi79 (#216) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ez érdekes, a Compaktal ilyen probléma nincsen!
Ez szomorú!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#218) muszi0521 válasza konyi79 (#216) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Melyik szolgáltatónál vagy?

(#219) konyi79 válasza muszi0521 (#218) üzenetére


konyi79
addikt

T
Nem a hálózattal van a gond. Ahol azelőtt L930-cal vagy A5-2017-tel telefonáltam, legfeljebb kicsit helyezkedni kellett, most eldobja a hívást. Ugyanúgy, mint menet közben kocsival sokszor megszakad. Ilyen azért tizen-x éve nem volt. A wifi egy dolog, az is gyengébb, de kevésbé zavaró a probléma ott.

(#220) soldier2 válasza konyi79 (#219) üzenetére


soldier2
őstag

A WiFi nálam kb ugyanaz mint az előd (P9), de a hívást néha elkezdi eldobálni, ilyenkor esélytelen beszélgetni. Újraindítás megoldja a problémát hetekre, de akkor is zavaró.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#221) modd3r válasza konyi79 (#216) üzenetére


modd3r
őstag

Nálam semmi ilyesmi nincs, igaz Telenoros vagyok. Viszont a képernyő csikozodás már 2x is előjött.

(#222) Valaki87


Valaki87
senior tag

További sok sikert nektek a telefonnal én váltottam.
Nem rossz telefon egyáltalán, igazaból nekem az akksi ami nagyon tetszett benne, mert az bitang jó részemről.
Kamera az hagy némi kívánnivalót de használható kategória azért.
Sztereó hangszóró nagy király !
Képernyőcsíkozódás nekem nem volt, térerővel sem volt gondom ( telenor ) a wifi az igen valamivel gyengébb..
Kipróbáltam jó volt, szép volt..... :R

[ Szerkesztve ]

(#223) modd3r válasza Valaki87 (#222) üzenetére


modd3r
őstag

Mire váltottál?

(#224) Valaki87 válasza modd3r (#223) üzenetére


Valaki87
senior tag

Iphone 6s beszámoltam a Sony-ba, most jelenleg az van de gondolkodom ezen a vonalon feljebb váltásban.

(#225) modd3r válasza Valaki87 (#224) üzenetére


modd3r
őstag

Értem. Remélem örömöd leled majd az új telefonodban is. Én is elgondolkodtam egy pillanatig, hogy iPhona-ra váltsak, de több olyan apróság is hiányozna, amiről nem mondanék le. (pl. értesítési LED, bizonyos médiatartalmak közvetlen lejátszása telóról Chromecast-eszköre, stb.)

(#226) Valaki87 válasza modd3r (#225) üzenetére


Valaki87
senior tag

köszi meg is lett az utód iphone 8.
okosórát hordok így az jelez mindig, ezért nem zavaró számomra a led hiánya.
chromecast-ot meg nem is használok :)
az akksi idó hiányozni fog, de valamit valamiért. :)

(#227) modd3r


modd3r
őstag

Na, most frissültem pitére. Hát egyáltalán nem vagyok elájulva. Az UI fejlesztés szerintem öngól volt, nem egységes, megkockáztatom "bazári" hatást kelt. Az óra bal oldalra helyezése zavaró, mindig azt hiszem ha rápillantok, h értesítést kaptam. Amúgy a rendszer jó gyors maradt, az akkuidőre kíváncsi leszek. Egyelőre ennyi.

(#228) modd3r válasza modd3r (#227) üzenetére


modd3r
őstag

Még pár dolog:

- az oldalsó gomboknál megjelenő panelek (hangerő, ki-be kapcs, stb.) nagyon jók, kézre állnak.
- a telefon érezhetően lassabban tölt mint Oreo-val (legalábbis vez. nélkül, itt melóban csak ilyen töltőm van). :F
- telefonhívás rögzítése 3rd party app-pal (pl.: ACR) mostantól nem működik (via Google policy)
- a redőnymenüben a két szélső körikon széle kilóg(!) a háttérből. Nagyon csúnya. :W

[ Szerkesztve ]

(#229) szrobi66 válasza modd3r (#228) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Én még tanulmányozom, de egyelőre nem találtam problémát. Factory resetet érdemes csinálni??

(#230) modd3r válasza szrobi66 (#229) üzenetére


modd3r
őstag

Azt mondják nem árt. Ami nekem nem tetszik azon sajnos a FR sem segít. 😄

(#231) eclipse006


eclipse006
őstag

Nekem idáig szimpatikus az új rendszer. Az esztétikai hibákat én is kiszúrtam egyébként. Remélem hamar orvosolják ezeket.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#232) muszi0521 válasza eclipse006 (#231) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Független ?

(#233) eclipse006 válasza muszi0521 (#232) üzenetére


eclipse006
őstag

Vodás. Bár én úgy tudtam, hogy a Sony-k gyárilag függetlenek. A korábbim pl. Telekomos volt és vodával használtam.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#234) muszi0521 válasza eclipse006 (#233) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Nekem még nem jelezte ! Telenoros .

(#235) eclipse006 válasza muszi0521 (#234) üzenetére


eclipse006
őstag

Akkor szolgáltató függő a dolog. Szerintem hamarosan te is kapod az értesítést.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#236) muszi0521 válasza eclipse006 (#235) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Várom . Kösz ! !

(#237) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok!Tegnap lett nekem is egy ilyen telefonom,mert jó áron adta a Telenor.Eddig nagyon tetszik.Egy kérdésem lenne,hogy Youtube videóknál a keretet nem lehet eltüntetni?Gondolom a képarány miatt van.Nem zavaró nagyon,de azért jobb lenne,ha teljesen kitöltené a képet.Köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

(#238) eclipse006 válasza theballa32 (#237) üzenetére


eclipse006
őstag

Szia!

Használd egészséggel. A keret a képarányból adódik, mivel a videók 16:9-esek és a kijelző maga 18:9-es arányú. Tudtommal nem lehet ezzel bármit kezdeni, maximum képkivágással lehetne kitölteni, de akkor a kontent egy része levágásra kerülne.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#239) theballa32 válasza eclipse006 (#238) üzenetére


theballa32
tag

Köszönöm!Ez legyen a legnagyobb baj vele :) Amúgy meg nagyon szuper,és nagyon gyors telefon ez!

(#240) eclipse006 válasza theballa32 (#239) üzenetére


eclipse006
őstag

Sajnos ez az összes újonnan megjelent készülékre vonatkozik, amik ezt a képarányú kijelzőt használják.

Nekem lassan 4 hónapja van meg, de idáig nem tapasztaltam semmi hibát. Minden szélvész gyorsan betölt és az akku kezelés is korrekt.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#241) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok. Egy ilyen telefonra kaptam ajánlatott, érdeklődnék, hogy a képernyő csikozódás pontosan milyen hibát jelent,már ha hiba. Illetve mennyire gyakori? Köszönöm a segítséget.

A jövő most van

(#242) modd3r válasza vilmose33 (#241) üzenetére


modd3r
őstag

Szia. Nem hiba, a panel ilyen. Amikor megdorzsolod a képernyőt valami ruhával, az elektrosztatikus töltés miatt néha becsíkozódik. Aztán 1-2 perc után eltűnnek a csíkok. A Sony nem hibának tekinti a dolgot, nem javítják, nem cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#243) vilmose33 válasza modd3r (#242) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm szépen a segítséget.

A jövő most van

(#244) modd3r válasza vilmose33 (#243) üzenetére


modd3r
őstag

Igazán nincs mit.

(#245) konyi79


konyi79
addikt

Köszi Pite!

Este közel sem lemerülve rádobtam a töltőpadra 7-re állított ébresztővel, majd 9-kor, mikor kipattant a csipám lesek, mitől van a telefon lemerülve. Az egy dolog lemerülve, de olyan meleg volt, a kezem se állta. Nem tudom mivel küzdött ennyire hajnalban :(

(#246) modd3r válasza konyi79 (#245) üzenetére


modd3r
őstag

Pite óta a rendszer figyeli a gyanúsan sokat fogyasztó alkalmazasokat. Az "Akkumulátor" menüpont alatt nem jelez valami galibát?

[ Szerkesztve ]

(#247) konyi79 válasza modd3r (#246) üzenetére


konyi79
addikt

Már Oreón is figyelte. Látod nem, ott a képernyőmentés, ha nem olvastad volna végig a hozzászólásom. Emellett sincs app, ami percek alatt 60%-ról kiüti az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#248) modd3r válasza konyi79 (#247) üzenetére


modd3r
őstag

Nekem nem rémlik, hogy Oreóban is benne lett volna. Ha rendszeresen előfordul FR, utána szerviz.

(#249) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok! Sikerült hozzá jutni ehhez a remek készülékhez. Egyedül az újjlenyomat olvasó lehetne kicsit feljebb- Mi Mix2 után még szokni kell, kamerát tapicskolom nagy böszen😁. Villámgyors, és a hangszóró valami brutál durván jó. Pedig nekem már volt pár HTC-m is, és azok sem piskóták, de ez visz mindent. Kérdésem, hogy érdemes-e frissíteni, vagy még várjak? Melyik böngészöt használjátok?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#250) konyi79 válasza vilmose33 (#249) üzenetére


konyi79
addikt

Edge ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.