Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) vilmose33 válasza konyi79 (#294) üzenetére


vilmose33
őstag

Tegnap jött frissítés, ez is a szokásos biztonsági?

A jövő most van

(#302) rpap96


rpap96
csendes tag

Sziasztok!

Váltáson gondolkozom, XZ2-t néztem ki (régebben XZ-t használtam), most Moto Z2 Force-om van. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen tapasztalatotok van a mobillal kapcsolatban, megéri-e a váltás és előfordulhat-e bármilyen típushiba?

Köszönöm a segítségeket! :)

(#303) ntomtb válasza rpap96 (#302) üzenetére


ntomtb
tag

Akinek már volt Sony készüléke szerintem nem fog benne csalódni. A jobb oldali gombok helyét kell megszokni meg az ujjlenyomat olvasó helyét :D
Tok mindenképpen kell rá mert csúszik és üveg a hátlap, azonnal megkapja a frissítéseket, gyors, kamerája jó, persze ez is merül 1-1,5 naponta

(#304) rpap96 válasza ntomtb (#303) üzenetére


rpap96
csendes tag

Köszi, meggyőztél. :)

(#305) vilmose33 válasza ntomtb (#303) üzenetére


vilmose33
őstag

Mostanában, hogy nem játszom vele, lelőték a Tekken-t, simán meg van a 2 nap.

A jövő most van

(#306) theballa32 válasza rpap96 (#302) üzenetére


theballa32
tag

Én is nagyon elégedett vagyok vele,jó telefon.Átlagos használat mellett nekem 2-3 nap,képernyőhasználat 6 óra.Nagyon gyors,és nem fagyott még le soha.

(#307) vilmose33 válasza rpap96 (#304) üzenetére


vilmose33
őstag

A kép az akkumulátorról.

A jövő most van

(#308) soldier2 válasza theballa32 (#306) üzenetére


soldier2
őstag

5,5-6h kijelzőhasználattal (többnyire böngészés) enni kér estére, a két nap max minimális fényerőn, filmnézéssel jön össze nálam.

Vilmose33: inkább egy olyan képet tegyél fel mielőtt töltőre dugnád. Ez így semmit nem mond.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#309) theballa32 válasza soldier2 (#308) üzenetére


theballa32
tag

Közepes fényerőn nálam ennyit tud.Még nem frissítettem,8.0 van rajta

[ Szerkesztve ]

(#310) vilmose33 válasza soldier2 (#308) üzenetére


vilmose33
őstag

Csere-berébe vagyunk és prívátba nem tudtam elküldeni. Szerintem azért reális, de rakok fel akkor 20%-os is holnap este.

A jövő most van

(#311) eclipse006 válasza rpap96 (#302) üzenetére


eclipse006
őstag

Szia,

Nekem már viszonylag régóta üzemel a készülék. Nagyon elégedett vagyok vele.
Betonstabil és gyors a rendszer. Frissítések is jönnek szép számmal.

Csak ajánlani tudom!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#312) rpap96 válasza eclipse006 (#311) üzenetére


rpap96
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sajnos ez a csere konkrétan most nem jön össze, de hátha sikerül hozzájutnom, nagyon tetszik, főleg így az elmondottak alapján. :)

(#313) soldier2 válasza theballa32 (#309) üzenetére


soldier2
őstag

Nem semmi. Automata fényerőn van. Többnyire beltérben használom, de a közelébe nem jutok hasonlónak sem. Estig bírja simán, de a 2 nap elég ritkán jön össze.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#314) theballa32 válasza soldier2 (#313) üzenetére


theballa32
tag

Fixen közepes fényerőn van.

(#315) vilmose33 válasza soldier2 (#313) üzenetére


vilmose33
őstag


Nekem is összejön a 2 nap, napközben mobilnettel, fényerő automatán. Face, messenger, gmail fut egész nap. Játék, GPS nem volt, ha mennek akkor bő 1 nap szokott összejönni, mire 20%-ra merül. Én nagyon megvagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#316) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Sziasztok.
Erősen gondolkozom ilyen teló vásárlásán. Igaz, hogy térerőben nem olyan acélos? Sajnos volt nemrég egy LG G6-om, annak sem volt sokszor térerő gyengébb lefedettségű területeken, ahol másik telefonnal simán telefonáltam. Nem szeretnék mégegyszer így járni.

[ Szerkesztve ]

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#317) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok. Szerintetek ha a volume gomb tonkrement, vagyis csak a halkitas reszenel ott erosen kell nyomni nagyom h erzekelje, azt mennyiert javitjak vajon?

(#318) vilmose33 válasza phoenix64 (#317) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia! Szerintem ne költs rá, ha jól értettem akkor a hangerő nővelés jó. A hangerő beállítás ikonján úgyis tudod állítani a csúszkán ujjal, fel-le.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#319) phoenix64 válasza vilmose33 (#318) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat elegge zavaro :D majd megnezem van e szegeden sony szerviz es megkerdem mennyiert cserelik.

(#320) vilmose33 válasza phoenix64 (#319) üzenetére


vilmose33
őstag

Assistive touch-al esetleg próbáldtad kíváltani?

A jövő most van

(#321) phoenix64 válasza vilmose33 (#320) üzenetére


phoenix64
őstag

Ahh, nem probalkoztam ilyesmivel. Unokaocsemnek vettem 40k ert, o azt mondja nem zavarja a gomb. :D

(#322) vilmose33 válasza phoenix64 (#321) üzenetére


vilmose33
őstag

Annyiért "ajándék volt" grat hozzá :C

A jövő most van

(#323) vilmose33


vilmose33
őstag

Voltam délelőtt a Westendben a Sony boltban, ki tették az Xperia 1-et,meglehet nyomkodni, igaz ár még nem volt rá.

A jövő most van

(#324) k850 válasza vilmose33 (#323) üzenetére


k850
addikt

Milyen az első benyomás? Kamera?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#325) vilmose33 válasza k850 (#324) üzenetére


vilmose33
őstag

Nagyon jól összerakott, minőségi készülék, nekem nagyon tetszett . Kíjelző nagyon szép képet ad. Ki próbáltam a kamerát is természetesen, készítettem 1-2 felvételt, valószínűleg Én vagyok a béna, nem voltam tőle elálulva. Remélem, majd a tesztjében megcáfolnak. Az oldalán lévő újjlenyomat olvasót akartam még ki próbálni, mennyire fürge, de nem volt rá lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#326) k850 válasza vilmose33 (#325) üzenetére


k850
addikt

Köszi! A készülék nekem is tetszik, igaz előbe nem láttam még. Ha a kamera nem fog nagyot virítani, akkor nagy bukta lesz a Sonynak. A hardver nem mutat semmi újat, fél évvel ezelőtt még nagy szám lett volna, nagyon lassan jön ki. Bízzunk benne, hogy szuper lesz a kamera!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#327) k850 válasza vilmose33 (#325) üzenetére


k850
addikt

Találtam ma egy videót, ahol a videó tudását tesztelik. [link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#328) vilmose33 válasza k850 (#327) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm

A jövő most van

(#329) vilmose33 válasza vilmose33 (#328) üzenetére


vilmose33
őstag

Sziasztok. Most vettem észre, alapból nincs benne íránytű program, vagy csak nem találtam meg?

A jövő most van

(#330) soldier2 válasza vilmose33 (#329) üzenetére


soldier2
őstag

Play-en találsz százat, ezret. Igaz olyan telefonom nem volt amin csak megközelítőleg is volt olyan pontos mint egy célszerszám.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#331) vilmose33 válasza soldier2 (#330) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm a segítséget. Volt nálam egy 6s, utána néztem, hogy ebben nincs alapból.

A jövő most van

(#332) Fateys


Fateys
tag

Sziasztok.
Nem tudom,hogy az utolsó frissítés rontott e valamit,de az utóbbi időben ronda, életlen képeket csinál. A wifi eldobálást megszoktam...

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#333) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Van valakinél még ez a vacak?
Android 10-el?
Sajnos a frissítés óta Bluetooth-on keresztül nem lehet vele telefonálni, engem nem hallanak a túloldalon. :(((
Találkozott már valaki ezzel? Megoldása van rá?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#334) soldier2 válasza -=RelakS=- (#333) üzenetére


soldier2
őstag

Van, és tökéletesen működik Android 10-el is bluetooth-al és anélkül is.
Mivel ez egy teljes verzióváltás ha bármi gond van célszerű teljes visszaállítást csinálni, és akkor ez a "vacak" lehet hogy elmuzsikál még 1-2 évig. Nálam nem volt visszaállítás, de nincs is rajta 10000 app, csak ami feltétlenül szükséges

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#335) k850 válasza -=RelakS=- (#333) üzenetére


k850
addikt

Bluetooth eszköz beállításnál nézd meg, hogy engedélyezve van-e az eszköz.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#336) -=RelakS=- válasza k850 (#335) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Megvan, mi lesz a hiba.
Az autóban ki van a Média audió kapcsolva, mert az ugye rakétatudomány, hogy ha szól a rádió, és jön valami hang a telefonról, akkor azt az infotainment rákeverje.
Namármost, ha egyszer ilyen kapcsolat történt, akkor többet nincs telefonálás. Ha újraindítás óta nem történt ilyen kapcsolat, akkor van telefonálás :W
Már jó pár hónapja van baja ennek a funkciónak (kétszer kellett eddig kapcsolódni a hangszóróhoz, hogy egyszer kapcsolódjon rendesen, ha autóban is használtam előtte a telefont), de úgy látszik, most totál elrontották.
Hétvégén még megnézem, hogy bekapcsolt Média audióval is csinálja-e, de így sajnos az autóban telefonálás csak a telefon saját kihangosításával fog menni. :(

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#337) rpap96 válasza -=RelakS=- (#336) üzenetére


rpap96
csendes tag

+1: tökéletesen működik, mint ahogy minden más is 10 alatt. Meglepően stabil minden, egy akadás nem volt, jó eséllyel nem fogok így váltani még egy darabig.

(#338) -=RelakS=- válasza rpap96 (#337) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Valahogy a 10 megjelenése óta a felület igen sokszor döcög.
Pedig én aztán nem vagyok az a hardcore android bűvölő (sajnos), aki mindent is feltelepít.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#339) kisscidar


kisscidar
csendes tag

Sziasztok!
Valaki esetleg tud segíteni, vagy találkozott e hasonlóval mint én? A telón android10 van és a chrome nem frissíti le magát, az play áruházban is és a chromom belül is jelzi, hogy van frissítés, de telepítéskor csak forog körbe-körbe és nem csinál semmit. Gyári visszaàllítás sem segített, letiltás/engedélyezés sem vezetett eredményre.. :W

(#340) kisscidar


kisscidar
csendes tag

Megoldódott magától... 1-2 nap után magától frissített a chrome valami oknál fogva. Vegyétek tárgytalannak. 😁

(#341) w.miki


w.miki
veterán

XZ2 Root-olásról tud valaki egyszerű leírást linkelni?
XDA-n találtam angolul root-ot, és temp root-ot is , de ha lenne egyszerűbb, magyar módszer, annak jobban örülnék :D
H8216 Android 10, Build: 52.1.A.3.49

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#342) k850 válasza w.miki (#341) üzenetére


k850
addikt

Sony Xperia Z2-ig én is szerettem a rendszer gazda jogosultságot, de már nem látok benne semmi előnyt, inkább hátrány lesz belőle.
Szép lassan beleépítették a hiányzó dolgokat az új ROM-okba. Hívás felvételhez is van jó alternatíva. Allítólag az Android 11-el visszatér ez a lehetőség is.
- bukod a DRM kódot, szar lesz a kamera.
- banki alkalmazások nem fognak működni
- szolgáltatói alkalmazások is síkítani fognak, stb.
Ha valami nagyon speciális célra akarod használni, akkor megértelek, egyébként nem ajánlom.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#343) w.miki válasza k850 (#342) üzenetére


w.miki
veterán

Régebbi, rootolt telefonról TitaniumBackup-pal lementett játékállásokat szeretnék visszamásolni. De lehet tényleg nem ér ennyit.
Ha mégis rootolom, és elveszik a DRM, meg a többi, utána már nem is lehet visszacsinálni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#344) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Sziasztok!

Akkuideje milyen a készüléknek így 2020ban? 🤣

Válsdzokat élőre is köszönöm!

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#345) eclipse006 válasza Walkmanfon (#344) üzenetére


eclipse006
őstag

Szia!

Első között vettem meg annó, amikor megjelent a készülék, azóta is megvan és tökéletesen működik. Én általában 2 naponta töltöm. Intenzívebb használat mellett 1,5-1 nap.

Hangyányit gyengült a kapacitás, de korához képest nagyon jól bírja.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#346) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok!Type C –> Hdmi csatlakozást tudja a telefon?Köszönöm a választ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.