Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#194) mobilliptak válasza sno14 (#193) üzenetére


mobilliptak
újonc

Szia,

Vétel után a második napon vettem észre én is mert akkor tartottam pont olyan szögben, hogy látszott....szóval ez tuti, hogy valami gorilla gyártás közbeni geb@sz mert maga a kijelző tökéletesen működik, érzékel...visszavittem a szolgáltatóhoz....szerviz (COncorde) csináltak rajta egy szoftverfrissítést!!!!!!???? és visszaküldték, hogy rendben van...mondtam, köszönöm, hogy kapott egy frissítést csak ugye nem ezzel a problémával küldtem el és mondtam, hogy ez nem szoftveres probléma....

no utána levelezés a Sony-val...SonyCare stb...ők vissza:
...a"vonal"ugyanúgy jelen van más készülékeken is, amikor kissé porossá válik. Ugyanakkor ez a jelenség nem tekinthető hibának és ilyen értelemben azt tudjuk Önnek ajánlani, ha a jelenség Önt zavarja, forduljon a kereskedőhöz a készülék esetleges cseréje érdekében"......

no, szóval ez nem csak akkor van ott ha poros lesz, ez ott van és ez tény, akkor max feltűnőbb...azt meg ne mondja, hogy ez eleve ott van minden ilyen kijelzőn...az a gond, hogy én nem Budapesten élek így még nem tudtam személyesen felvinni a Sony-hoz megmutatni nekik....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.