Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) gambler válasza #72445440 (#450) üzenetére


gambler
tag

Próbáltam kifújni, persze. egy hete még simán ment, eddig nem volt vele semmi gond. Rákerestem a neten, mások is belefutottak, de értelmes megoldást nem találtam, azért gondoltam, hogy itt is kérdezősködök...

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#453) gambler válasza #72445440 (#452) üzenetére


gambler
tag

Köszi a választ!
A gyári visszaállítást első körben kihagynám, mert van rajta egy halom 2fa app, de ezt a software recovery-t kipróbálom, köszi!
Többen azt írták, hogy szoftver-frissítás után jött elő, és láttam már érdekes dolgokat sony telóknál.
Korábban volt Z1 compact-om, random újraindulgatott. Ismerősnek szintén, Neki gariba kicserélték az egész alaplapot a telójában, eredmény nélkül. Aztán kiderült, ha unistallálom a facebook appot, megszűnik az újraindulgatás

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#455) gambler válasza #72445440 (#454) üzenetére


gambler
tag

Oké, köszi!

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#456) w751230


w751230
tag

Sziasztok!

Én végül is elégedett vagyok ezzel a telefonnal, tudja amit kell. Viszont, születésem óta rossz a fülem.

Alcatel volt olyan, hogy be írtam egy kódot, és plusz hangerőt még ki lehetett hozni belőle. Tudom, más chip, az MTK volt. De ott elég látványos volt. Illetve hallásos :) lehetett piszkálni külön füles hangerőt meg ilyenek.

Erre nem tud valaki ilyesmit? Előre is köszönöm.

(#457) Antosz


Antosz
tag

Üdv! Nos nekem jelenleg egy Motorola moto G5 van. Kezd haldokolni a teló. Főleg akku szinten. De youtube-ozok és videókat sem igazán rögzít úgy mint a kezdetekkor. Néha egy-egy erős pattogás nyomja el a szöveget a videókban. Jelenlegi kiszemeltem A Sony Xperia XA2. Tudom jó nagy marha vagyok. Elismerem. Épp egy kifutó telefont veszek. No igen. De a motorola majd 3 évet bírt. Még a gyári akkuja van de már csak 1 napot bír full használat mellett. Az induló 4 nap volt újkorában. Szerintetek nem lövök mellé az XA2-vel a moto G5 után? A teló amúgy Tmobil-tól lesz. Kifutó termék. De nem díjazom a 3-4-5-6 kamerás kütyüket. Jobb szeretem ha egy kamera van rajta. De az legyen jó. :DD

Nem számítok sok válaszra mert látom elég halott a fórum.

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#459) Antosz válasza #72445440 (#458) üzenetére


Antosz
tag

Köszi az infót. Nos a moto sem rossz. De 2019 február óta nincs rá biztonsági frissítés. Android 8.1 van rajta. Nekem a 9 megfelel.

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#461) Antosz válasza #72445440 (#460) üzenetére


Antosz
tag

XA2-re? Azt is jól elhanyagolták akkor. :Y :(

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#463) Antosz


Antosz
tag

Hát témobilunk igen lealacsonyodott. Nincs olyan telefon amiért pénzt adnék. Sok kamerás bizba...z tepsi telefon nem kell. Most komolyan, hova teszek egy 6 colos telefont? :W Marad a moto g5. Megrendeltem mikor még volt náluk az Xperia XA2 erre 4 napra a rendelésemre rá, elutasítják. Majd kiírták, hogy nem kapható a készülék. Menjenek a fenébe. :((( Azért köszi mindenkinek az infót! :K

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#464) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
Xa 2, a képernyő bal felső részén 3 sárga "folt", főleg fehér háttérnél. Találkozott valaki ilyennel?

Az élet kegyetlen .

(#465) Antosz válasza lsc (#464) üzenetére


Antosz
tag

Moto g5-nél sokaknak előfordult anno. Kijelzőcsere megoldotta. :((

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#466) Gausz válasza lsc (#464) üzenetére


Gausz
aktív tag

Tavaly nyáron nálam is előjött és eléggé beparáztatott. Aztán rágugliztam meg rá prohardvereztem és itt a fórumon is panaszkodtak rá. A lényeg:
amikor melegszik a jó öreg broadcom SOC, elég sok hőt termel, emiatt a ragasztó, ami a képernyőhöz rögzíti a háttérvilágítást egyszerűen megolvad. Vagy valami ilyesmi.
A kijelzőcsere segít, de biztos lehetsz benne, hogy az újjal ugyanez fog történni, szériahibás mind... Nálam valamiért elmúlt, talán mert most nincs olyan nagy meleg, meg nem nyüstölöm annyit játékokkal.
Tesómnak Xperia X-e van, ugyanez a hiba.

(#468) Krystal_s válasza #72445440 (#467) üzenetére


Krystal_s
addikt

Többször is megnéztem a neved, hogy ezt biztos te írtad-e.... :(((
"A Wifi megbízhatatlanul működik, nagyobb terheléssel esetén sokszor leesik a hálózatról"

Pár hozzászólással korábban még kicsit más véleményed volt és elég szépen hülyének néztél, amikor írtam a wifi problémákról..... :U

[ Szerkesztve ]

(#471) elfelejtette válasza #72445440 (#467) üzenetére


elfelejtette
veterán

A Sony szervíz már a butatelefon korszak óta ilyen, szerintük hibátlan telefon visszajött a szervízből, mikor vissza akarták adni az ügyfélszolgálaton inkább át sem vettük. Csak kitettük az asztalra és már magától felhívott egy random számot a telefonkönyvből, vagy felcsatlakozott a netre... :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#473) Gausz válasza #72445440 (#467) üzenetére


Gausz
aktív tag

Fogalmam sincs, nálam csak képernyőhiba volt, a hálózat mindig jól működött.

(#474) Steve198310 válasza Krystal_s (#468) üzenetére


Steve198310
őstag

:D Dettó :C

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#475) Krystal_s válasza Steve198310 (#474) üzenetére


Krystal_s
addikt

;)

(#478) Steve198310


Steve198310
őstag

Üdv márkatársak !
Néhány napja váltottam :B
Nehéz volt a döntés. Sok szép pillanatot éltünk meg. Most a fiam nyüstöli. Nagyon tetszik neki. A kis Samu A3 2015 után ez neki valami nagy TV. Egyenlőre még ismerkedek a jövevénnyel. Bitang gyors a kis XA2 után. De azért tovább kisérem a fórumot.
Üdv mindenkinek sok hibamentes napokat :R

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#481) Sang66


Sang66
csendes tag

Szuper ez a hír, főként hogy én a héten a frissítettem, és észrevettem, hogy azóta a GPS elromlott. Nem érzékel semmit :(

Pont ugyanilyen hiba miatt váltam meg annó az Xperia XZ1 Compact-ról és váltottam XA2-re. Eddig sem volt röccenésmentes a GPS, de max pár perc után helyrerázódott. Most tökmindegy mit csinálok, amióta 50.2.A.3.77 van, nulla műholdat lát, nem tud csatlakozni. Restartoltam párszor, meg feltettem egy-két GPS segédprogit, turbót, stb, de persze azok se látják a műholdakat.

Ötlet? Állítsam vissza valami korábbi verzióra? Szuper, hogy megint ezzel kell szenvednem, meg appokat visszaállítanom stb. És ha valahogy visszanyomom, nem akar ilyen esetben újra és újra frissíteni? Vagy ezt le lehet tiltani valahol? Tök jó, hogy egy új verzió elcseszi azt, ami eddig aránylag még jól ment :O

(#483) Sang66 válasza #72445440 (#482) üzenetére


Sang66
csendes tag

Gari mindegy, használtan vettem, már lejárt.
Lehet azt még megpróbálom, amit mondasz előtte, thx :)
Eddig a hétig nekem se volt semmi gondom a GPS-el, csak az update óta. Aztán persze lehet hogy nincs köze, de azért erősen gyanús..

(#484) Sang66


Sang66
csendes tag

A telóm ilyen jó állapotban van, vagy ez a companion ilyen pro? :) (sokadik próba után is)

(#486) borges7 válasza #72445440 (#485) üzenetére


borges7
aktív tag

Milyen tokot(nem kinyitható), illetve fóliát ajánlanátok ehhez?
Ezeket néztem: [link] [link]

(#487) baalco


baalco
tag

Sziasztok, Android Auto-t próbálta vki? Működik ezen a telón? GPlay szerint nem kompatibilis, de direkt feltelepítve az apk működhet?

Köszönöm

(#488) borges7


borges7
aktív tag

Valamiért az új digis sim-kártya nem tud felcsatlakozni a 4G-re, automatikusan a 2G-t állítja be, van valami ötlet a megoldásra?

(#489) baalco válasza baalco (#487) üzenetére


baalco
tag

Sziasztok,
akit érint a téma, tökéletesen működik az AA a telefonon.

(#490) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Nem hiszem, hogy túl sokan olvassák még a topicot, de egy próbát megér.

Negyedik évébe lépett a telefonom. Mostanában sajnos el szokta dobálni a mobilnetet néha, illetve a GPS vétellel is hadilábon áll. Létezhet, hogy ezeken a problémákon egy hard reset érdemben segítene?

(#491) Steve198310 válasza 7600 GS (#490) üzenetére


Steve198310
őstag

Szia!
1 próbát megér.
Bár hasonló cipőben járok az xperia 1el.

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#492) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok, mit lehet tenni, ha elfelejtettem a feloldómintát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.