Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Aabbccdd77


Aabbccdd77
újonc

Én ma vettem meg a telefont, eddig nagyon tetszik, viszont nekem nem kínálja fel a 9-es frissítést.

(#352) Steve198310 válasza Aabbccdd77 (#351) üzenetére


Steve198310
őstag

Üdv itt

Szerintem nem bánod meg. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Elég erős kis masina lett.

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#353) lsc válasza Aabbccdd77 (#351) üzenetére


lsc
nagyúr

Xperia Companionnal nekem felajánlotta, most frissítettem, már a 9 van rajta.

Az élet kegyetlen .

(#354) Aabbccdd77 válasza lsc (#353) üzenetére


Aabbccdd77
újonc

Nekem a Companionnal sem ajánl fel frissítést.
Ilyenkor mi van? :F

(#356) Aabbccdd77 válasza #72445440 (#355) üzenetére


Aabbccdd77
újonc

Rendben akkor várok. Köszönöm a válaszokat. 😀

(#358) Steve198310 válasza #72445440 (#357) üzenetére


Steve198310
őstag

Gyárilag nincs rajt. ROOT Azán utána telepíthető

Más
Nem működik a 4K video fekvevőm. Amióta Droid 9 van fent nem is próbáltam csak most

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#360) Widor


Widor
újonc

Sziasztok, tegnap óta van ilyen telom de erősen gondolkodom a visszaküldésen. Annyira erőszakosan nyomta a frissítést bekapcsolas után. De idegesítő hibák amiket többen írtok :nem érzékeli az érintést csak 3ra,fényerő állítgatàs. A kamera allithatósàga nagyon bonyolult. Lehet hogy hülyeséget kérdezek nem vagyok nagy guru de ha vissza állítom gyárira android is visszaàll?
Eddig egy moto g5 volt semmi gond nem volt vele csak azért vettem ezt mert gyerek összetörte tabletet gondoltam magamnak veszek újat de lassan megbànom.

(#362) Widor válasza #72445440 (#361) üzenetére


Widor
újonc

Ja bocs nem voltam érthető már a 9es verzió van rajta, az volt a kérdés lehet hogy jobb e ha vissza állítom 8ra (ha gyári állapotban visszamegy e persze)

(#364) Widor válasza #72445440 (#363) üzenetére


Widor
újonc

Bocs itt is a gép tréfált meg nem tudtam az aljára pörgetni így nem láttam az utolsó bekezdést.
Ma próbálgattam a kamerát hát nem ájultam el attól sem.... Az egyebeket talán megszokom de a kamerára haklis vagyok. Igen, van nagy gépem is és nem várom el s telótól azt a minőséget de szerintem ennél a moto g5 is jobb...

(#366) Widor válasza #72445440 (#365) üzenetére


Widor
újonc

Köszi most még adok neki egy esélyt, látom van még pár beállítás amit még ki lehet próbálni de most viszem a régit is referenciának.

(#367) Steve198310 válasza #72445440 (#359) üzenetére


Steve198310
őstag

Csak ha a 4K ikonnal indítom akkor nem megy. Ha be állítom a videót akkor teljesen jó. Nem Mód választással indul. Erre lettem figyelmes. Nem lehetett a régi szoftverrel így belőni

[ Szerkesztve ]

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#368) Widor válasza #72445440 (#365) üzenetére


Widor
újonc

Nos, a teszt eredménye
Általánosságban valóban jobb a Sony egy dologban nem tud ráverni motora :a makró mód. Sonynál inkább úgy fogalmaznék közeli, nem makró. Talán tudok vele élni de szeretem makró fotózást, slr géphez is van direkt makró előtét lencsém.

(#369) Aabbccdd77


Aabbccdd77
újonc

Telefonálás közben már többször sikerült lenémítanom a telefont a fülemmel. Erre tud valaki valamilyen megoldást? (Sebészeti beavatkozás nem érdekel) :)

(#370) Thocy a ZAGY válasza Aabbccdd77 (#369) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Ez ilyen. Nekem megjelenés óta megvan az Ultra, de a mai napig előfordul, hogy lenémítom a mikrofont, és csak a másik fél hallózásából jövök rá. Kis odafigyeléssel ezek számát azért az elviselhető számra lehet csökkenteni, de persze ettől még bosszantó.

Szóval csak amolyan Apple-féle megoldás van a problémára: jól kell tartani. :) Pedig valószínűleg csak a közelségérzékelő működését kellene kicsit szoftveresen finomhangolni.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#371) Magazine válasza #72445440 (#365) üzenetére


Magazine
csendes tag

Szia!

Jelenleg egy XA1-esem van, amelyen másfél év után előjött annak a típushibája, az oldalsó sáv érzéketlensége. Mára szinte használhatatlan lett, azaz csere lesz.
Az XA2-nél már kijavították ezt? A fórumot átpörgetve nem láttam ilyen panaszt. :)
Sima XA2-ben gondolkodok.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#374) Magazine válasza #72445440 (#373) üzenetére


Magazine
csendes tag

Már túl sok helyen érzéketlen a kijelzője, ezért döntöttem a váltás mellett.
Az XA1-el szerencsés voltam, mert 1,5 évig nem jött elő a típushibája, de az utóbbi 2-3 hónapban mindent "bepótolt".
Itt olvastam, hogy az XA2-re már kijött a 9-es droid, ez is a váltás mellett szól, mivel rühellem a 8-as droidot, annyira el van cseszerintve...

(#375) k810


k810
aktív tag

Sziasztok! Ismerősnek van egy XA2-je. Az erőszakos frissítéseken még túltette magát, de azon nem, hogy random nem működik, majd igen a GPS. Sokat utazik, így nagyon fontos számára. Tapasztalt más is ilyet? Semmit sem állított át, egyszerű user, nem piszkál semmit.

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#377) családbarát


családbarát
csendes tag

Nem tudom, hogy volt-e már kérdés a készülék WIFI erőssége. A házunk régi, így vastagok a falak. Sajnos egyik szobában van WIFI jel, a másikban a készülék nem érzékeli. Lehet valamilyen formában erősíteni a XA2 WIFI-jét?

Hali mindenkinek!

(#380) icezozo


icezozo
addikt

Sziasztok! Szeretnem megkerdezni,hogy ez Ultraba az ertesito led szines ? ( RGB ) vagy csak sima feher?

http://qwankido.hu/

(#382) icezozo válasza #72445440 (#381) üzenetére


icezozo
addikt

koszonom a valaszt!

http://qwankido.hu/

(#384) nova001


nova001
senior tag

Ezzel az uj frissítéssel az ujjlenyomat olvasó 90% elhalt

(#385) endib válasza nova001 (#384) üzenetére


endib
tag

Nekem hibátlan továbbra is. Céges telokent is használom, így elég gyakran nyitom.

(#386) sztpega válasza endib (#385) üzenetére


sztpega
tag

Én sem észleltem semmilyen negatív változást.

(#387) Aabbccdd77


Aabbccdd77
újonc

Ez ma jelent meg a telefonon:
Nem tudja valaki, hogy mi hozza fel ezt a hirdetést? Vagy hogy lehet kikapcsolni? Még sosem találkoztam ilyennel. Ha kinyomom x-szel, visszajön....

(#388) Aabbccdd77 válasza Aabbccdd77 (#387) üzenetére


Aabbccdd77
újonc

(#390) Giorgio7105


Giorgio7105
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.
XA2 dual sim-es verzióm van. Gyári független, féléves készülék. Le frissítettem az Android 9 es verzióra. Azóta nincs hívásrögzítés funkció, illetve ami appot felteszek, az sem működik. Tudom, illetve olvastam, hogy a Google direkt vette ki a Pie verzióból adatvédelmi okokra hivatkozva. Nekem viszont iszonyúan hiányzik!
Megoldható valahogy a 8.1 verzió vissza " varázsolása ", gondolom rootolás után, avagy semmiképpen sem.
Ha mégis, valaki segítene benne?!
Előre is köszönöm!!!🤗

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen." Dr. Felkai Tamás - mentőorvos

(#392) Giorgio7105 válasza #72445440 (#391) üzenetére


Giorgio7105
csendes tag

Szia!
Hálásan köszönöm a hipergyors választ. Az a baj hogy minden létező appot kipróbáltam, de mindegyik csak a saját hangom rögzíti, a másik félét nem.
Az ACR, amit anno egyébként megvásároltam, már az sem működik Pie alatt... 😠
Még esetleg a gyári szervizre gondoltam volna, hátha....
De inkább hagyom, beletörődöm. Ez van. Egyébként szeretem a telefont, ezer éve Sony rajongó vagyok szinte minden téren....😉
Még egyszer köszönöm!

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen." Dr. Felkai Tamás - mentőorvos

(#393) jojokka


jojokka
tag

Üdv! Ez egy nagyon tetszetős teló, a feleségem örömmel használja, de zavarja egy - két dolog. Rámennék, ahogy az XZ1c-m esetében rámentem, és letúrtam róla dolgokat, (ottani fórumban olvasható a mód) de az XA2-höz nem találtam ADB drivert. Valahol van, vagy valamelyik másik jó hozzá? Előre is köszi!

(#394) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Az Ultrát rá lehet valahogy venni, hogy a futó alkalmazások gombra az alkalmazásokat nem egymás alatt, hanem egymás mellett mutassa?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#396) hito válasza #72445440 (#395) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#397) hito válasza #72445440 (#395) üzenetére


hito
nagyúr

És azt esetleg lehet tudni, hogy a Telenor függetlenként árulta a készülékeket? Vennék használtan, nagyon sok a Telenoros, ha független, nem zavar. Náluk 1 simesek voltak, jól gondolom?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#399) hito válasza #72445440 (#398) üzenetére


hito
nagyúr

:R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#400) Steve198310 válasza #72445440 (#398) üzenetére


Steve198310
őstag

Nagy részt már nincs szolgáltató függő készülék. Az enyém és páromé is független.

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.