Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) 2o1i válasza Maacaw (#18149) üzenetére


2o1i
senior tag

Ez egy screenshot! :DDD

(#18152) peppppa


peppppa
csendes tag

Sziasztok, a hónap végén szándékozok egy Sp-t venni, végigolvastam a fórumot (totál laikus vagyok).
Ezt a 4.3-as frissítést amit annyira vártok(várunk) a telefonra azt hogyan fogom tudni megoldani a telefonon?
Köszönöm és sorry ha nagy marhaságot kérdeztem, de ettől függ hogy SP-t veszek-e...na jó tuti Sp-t fogok venni... :)

(#18153) Maacaw válasza PAINfájdalom (#18150) üzenetére


Maacaw
tag

:R

Szerintem toltam már párszor, egy "csöppet" tényleg elszámolta magát |:))|

czky:
Örök hála :R :DDD

peppppa:
Telepíted a SUS-t (Sony Update Service), és mikor megjelenik a szolgáltatódnál a frissítés, akkor simán frissíted azzal. :C

[ Szerkesztve ]

(#18154) counterbill válasza peppppa (#18152) üzenetére


counterbill
senior tag

Lehet ,hogy már azzal fogod megvenni. Ha meg nem akkor majd a telefon lefrissíti. Vagy a sony update programjával frissíted le.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18155) peppppa válasza counterbill (#18154) üzenetére


peppppa
csendes tag

Ha továbbra is nézem a fórumot és itt azt látom, hogy megjött a frissítés akkor szerinted a t-...szolgáltatónál is tutira a frissített készüléket tudom megvenni? Ők rögtön frissítik a náluk raktáron lévő telefonokat? Vagy ez készletfüggő?

(#18156) Maacaw válasza peppppa (#18155) üzenetére


Maacaw
tag

Nem frissítik azonnal, egy pár napot ülnek rajta, mert ráteszik a saját marhaságaikat/szoftverüket (T-s appokat). De ha felteszel egy független ROM-ot (pl. eXistenZ), akkor rögtön tudod frissíteni ;)

sutszi:

Lehet hülye kérdés, de ha nem bontják ki hogyan teszik rá a saját szoftverüket?

[ Szerkesztve ]

(#18157) sutszi válasza peppppa (#18155) üzenetére


sutszi
veterán

Nem frissítik...ki sem bontják a raktáron lévő készülékeket.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18158) peppppa válasza Maacaw (#18156) üzenetére


peppppa
csendes tag

Értem, köszönöm. Tapasztalatotok szerint mit érdemes nézni a telefonon (gyári hibák kiküszöbölése setb..)ha vásárlás kezdetén kihozza az eladó és lehet nyomogatni egy kicsit ? :)

(#18159) jenei1994


jenei1994
addikt

Vége egyenlőre a Telekomnál a jó akciónak. Ismét 70 ropi dominoban a készülék. :F

[ Szerkesztve ]

(#18160) counterbill válasza Maacaw (#18156) üzenetére


counterbill
senior tag

Tmobile Voda Telenor nem rak rá semmit. Nem ők pakolják fel a programjaikat stb. hanem a sony ugyan úgy. Másik amit sutszi ír ,hogy nem bontják ki.
De lehet jön új készlet és azon alapból már a 4.3 lesz.
Én vettem úgy telefont ,hogy volt rajta A szoftver majd 3 hét múlva ment vissza cserére ahol helyben egyből a kezembe nyomtak egy bontatlan dobozt és azon már B szoftver volt.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18161) Maacaw válasza counterbill (#18160) üzenetére


Maacaw
tag

Köszönöm, bár sejtettem :C :R

Egyébként Reboot-oltam a telefont, és még mindig azt mutatja a tárhelynél :( Remélem hogy nem az eXistenZ hibája... :U

[ Szerkesztve ]

(#18162) counterbill válasza Maacaw (#18161) üzenetére


counterbill
senior tag

Biztos nem annak a hibája mert nekem nem csinált ilyet pedig hónapokig csak azt használtam és újra se raktam. Más is irt már be ilyesmit h kevesebbet mutat. Futtasd le ezt rajta.
Lehet ,hogy hátra maradt szemét amit nem mutat.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18163) Maacaw válasza counterbill (#18162) üzenetére


Maacaw
tag

Rendszeresen használom, de sokat nem segít, mindig felszabadít úgy 100MB-ot, de szerintem nem azon múlik :( Egyébként köszönöm

(#18164) Planz


Planz
tag

sziasztok
az lenne a kerdesem , hogy lassan megjon az SP-m
milyen hibakra/bugokra kell oda figyelni?

(#18165) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Kicsit off topic, de mégis ide tartozik mert más készülék nem csinálja ezt csak az SP:
Jedi Academy source-portnak nagyon örültem amikor megtaláltam, de pár perc játék után piros lesz a képernyő, a hangok maradnak, pl. ha mozgok annak is hallatszik a hangja. Szóval a játék megy, de csak piros képet kapok. Van valami ötlet hogy mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#18166) counterbill válasza AeSDé Team (#18165) üzenetére


counterbill
senior tag

Én is szemeztem vele playen. Neten olvasgattam egyébként és másnál is előjön a hiba nem csak spn. Elvileg az új verzió csinálja így gondolom az a hibás. Régebbi működik rendesen elvileg.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18167) AeSDé Team válasza counterbill (#18166) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Na olyat playen nem találok az biztos, megnézem máshol :) Köszi :D

Szerk.: azt még meg tudnád mondani hogy melyik az utolsó stabil verzió?

[ Szerkesztve ]

(#18168) sagjoz válasza counterbill (#18148) üzenetére


sagjoz
újonc

Szia, semmi siker:(

(#18169) roland091 válasza Maacaw (#18163) üzenetére


roland091
senior tag

nekem már párszor volt ilyen jelenség kb szerintem minden sony telefonomon és ilyenkor fogtam és formáztam belső tárhelyet nagyon ritka de előjött 1-2x

[ Szerkesztve ]

(#18170) counterbill válasza AeSDé Team (#18167) üzenetére


counterbill
senior tag

v1.0.1 elvileg

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18171) oliwire válasza Planz (#18164) üzenetére


oliwire
őstag

Lehet a bekapcsológomb első nyomására csak szürke kijelző lesz, és csak a másodikra éled fel.
A telefon agresszívabban lép ki a háttérben futó alkalmazásokből ha fogyóban a RAM, mint más telefonok.
Chrome vagy más erőforrásigényesebb böngésző alatt hajlamos a zene kilépni, ez ritkább eset, az előbb említett erőteljesebb RAM-kezelés eredménye.
A wifi hamarabb bontja a kapcsolot, mint más telefonok, habár mérések alapján nem gyengébb a vevőegység.
Az első kivételével mindegyik orvosolható már most is, root kell hozzá, nem egy nehéz dolog.
A 4.3-mas frissítés elvileg nagyon közel van, abban meg várható, hogy minden javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18172) PAINfájdalom válasza Maacaw (#18163) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Esetleg Recovery-ben wipe cache és wipe dalvik cache. Talán megoldja. Ha nem, próbálj meg egy nagyobb fájlt rátenni és ha engedi, akkor szarni bele :DDD

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#18173) Planz


Planz
tag

es mi az utolso hivatalos build?

(#18174) AeSDé Team válasza counterbill (#18170) üzenetére


AeSDé Team
őstag

De vártam már hogy jó legyen, erre kiderül hogy itt a megoldás az orrom előtt.. köszönöm, ez tökéletesen működik :D

(#18175) oliwire válasza Planz (#18173) üzenetére


oliwire
őstag

12.0.A.2.254

(#18176) Planz válasza oliwire (#18175) üzenetére


Planz
tag

es ezek meg nem jozttek ki?
mert ptcrb szerint van ujabb

12.1.A.0.253
12.1.A.0.263
12.1.A.0.266

(#18177) roland091 válasza Planz (#18176) üzenetére


roland091
senior tag

van újabb csak kiadva nincs :P

(#18178) oliwire válasza Planz (#18176) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, úgy gondoltam, hogy az elérhető legújabb, ami a telefonra telepíthető a Sony Update Service-szel :) Azok mind 4.3-mas firmware-k, de nem lettek kiadva még.

[ Szerkesztve ]

(#18179) Planz válasza oliwire (#18178) üzenetére


Planz
tag

:R
ertem koszi szepen a valaszokat

(#18180) oliwire válasza Planz (#18179) üzenetére


oliwire
őstag

szívesen! :)

(#18181) l.skywalker válasza oliwire (#18180) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tegnap sikerült portolnom a telefonra a Heroes 3-at. Ezzel egy újabb szöget ütöttem a PC koporsójába.

Nagyon érik az a bluetotth egér+billentyűzet :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18182) counterbill válasza l.skywalker (#18181) üzenetére


counterbill
senior tag

2011 óta lelehet tölteni playe-ről nem újdonság. Van warcraft 2, starcraft , jó kis carmageddon ,jedi academy duke nukem quake doom ,wolfeinsteinek és még lehetne sorolni őket.
Idén jönnek a microsoft játékok végre droidra. Lesz Age of empires (annó windows ce-n volt is rendes első rész).
Nem ártana végre valami normális rts mert jelenleg egyet nem tudnék mondani. Elő is kaparnám a fiókból a stylust gyorsan:P

(#18174) AeSDé Team : Nincs mit. Zárt bootloaderen mindent megold :DD

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18183) k_petya válasza e-newsee (#18125) üzenetére


k_petya
tag

a kérdezés a warez a válaasz az tudás :)

(#18184) Lasy


Lasy
veterán

A lényeg, hogy van, de nem "használható"
ha valaki tud is linket adni, az másnap már nem jó.

Kinek milyen gondja van a 4.1.2-vel, hogy le akarja cserélni a 4.3-ra?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#18185) predator00 válasza Lasy (#18184) üzenetére


predator00
tag

csak a wifi :DDD más problémám még nem volt vele

(#18186) ottoyes válasza Lasy (#18184) üzenetére


ottoyes
senior tag

A képernyőzár oldásánál elsőre acélkék kijelző...ááá,mindegy,sokféle gebaxt leírtak már...azonban én el tudom viselni,frissítés nélkül is..juteszumbe: mikoooooor jön máááár a 4.7 Andro SP-re???? :-o :-D :-D

Ottoyes

(#18187) qamu74


qamu74
őstag

sziasztok!

Hogy tudom bekapcsolni a google szinkronizálást?
Mert most azt írja ,hogy ki van kapcsolva...

(#18188) bolondember válasza qamu74 (#18187) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Beállítások - Fiókok - Google

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18189) qamu74 válasza bolondember (#18188) üzenetére


qamu74
őstag

köszi

ott már próbáltam és ez van kiírva...

(#18190) Lasy


Lasy
veterán

predator00
wifihez van javítás már rég.

ottoyes
minden háttérnél, vagy csak feketénél?
így elég kevés hogy csak azért tegyünk fel egy romot, mert új.
ezt egy autónál megértem, de azért cseréljem le az autóban a rádió szoftvert, mert az új "lehet" jobb lesz?
majd a 4.4.4 utén, de lehet az felett, már a 6.6.6 lesz.

Senki nem tudja miben fog változni, de nagyon sokan nyvajognak utána.
Miért is jó ez akkor?
van egy megszokott rendszered, amit már belaktál, és mindent tudsz becsukott szemmel hol van.
De ezek fejében egy teljesen újat szeretnél magadnak?
tehát nem vagy valamivel megelégedve?

qamu74
Mi lenne ha a fiókra is rákattintanál, és ott a jobb felső sarokban. :)
De előtte a fiókoknál felette van az automata szinktonizálás kapcsolója. (4.3-ban)

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#18191) ottoyes válasza qamu74 (#18189) üzenetére


ottoyes
senior tag

Beállítás/Fiókok/Keresett fiók...ott bekapcsolhatod,mert ahogy látom inaktív .. :K

-Lasy hej ironizáltam... :R
és nagyon szégyelem a sörös dolgot..

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#18192) l.skywalker válasza counterbill (#18182) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem is azt írtam, hogy újdonság, hanem azt, hogy sikerült. Ezt értelmezheted többféleképpen :)

Másoknak pedig lehet, hogy újdonság, így könnyen lehet, hogy felkeltettem az érdeklődést olyanoknák, akiknél még újdonság számba megy.

A lényeg, hogy egy újabb szál szakadt meg köztem és a PC között. A cél a teljes függetlenedés, hurrá mobilforradalom.

(Csak bírjam aksival)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18193) predator00 válasza Lasy (#18190) üzenetére


predator00
tag

azokat nem nevezném javításnak :U
hívhatom patch-nek de attól még nem működik :D

[ Szerkesztve ]

(#18194) Lasy válasza predator00 (#18193) üzenetére


Lasy
veterán

Akkor nevezd PATCH-nek. :)

+36702778032

(#18195) Argenon válasza qamu74 (#18187) üzenetére


Argenon
csendes tag

Beállítások -> Beállítási útmutató -> a 4. lépésben állítsd be.
Utána mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#18196) counterbill válasza qamu74 (#18189) üzenetére


counterbill
senior tag

Rányomsz a mailedre akkor bejön egy másik menü ahol kilehet pipálni ,hogy mit szinkronizáljon.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#18197) e-newsee válasza Maacaw (#18163) üzenetére


e-newsee
addikt

Nézd át valami fájlkezelővel. Lehet, hogy leszedtél egy programot, ami fent hagyta a letöltött állományait, gyorsítótárát, stb-t. Nem biztos, hogy egy saubermacher az összes ilyet megtalálja. Pláne, ha képek, meg hasonlók. Ez is olyan, mint a Windows. Telepítésnél beleintegrálódik minden mindenhova, de egy uninstallnál a fele ott marad. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#18198) bogil99 válasza Maacaw (#17962) üzenetére


bogil99
aktív tag

Köszönöm a választ!
Igen CWM-re gondoltam. Az enyém sem független, így ezzel tudok pár dolgot telepíteni (nekem pl. ez a Smultronic ROM nagyon bejött még bootloader nyitás nélkül is nagyon sokat számít!). A CWM-et azért is kérdeztem, mert azt olvastam, hogy vannak akik nem tudnak mentést készíteni, és online mentenek. Pedig ezzel totál rendszermentést lehet csinálni. Ami a részleges mentéseket illeti, én a névjegyeket mindig a kapcsolatok-ból mentem, az SMS-eket, hívásnaplót pedig a MyBackup-al (bár a névjegyeket is lehetne ezzel). És így helyre is tudom állítani őket. És mivel én "fatengelyes" vagyok, sosem online mentek, mindig csak SD kártyára. :N

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#18199) Titi76


Titi76
aktív tag

A kamera lencse karcolásokkal (nem karc hanem valami réteg van rajta ami megtöri a fényt és ilyen szivárnyszerű fátyol lesz belőle) vitte már valaki szervízbe?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#18200) sutszi válasza Titi76 (#18199) üzenetére


sutszi
veterán

Foncsor. Nekem mintha kezdene kopni. Én ezért biztos nem viszem szervizbe. Párom Xperia mini-jéről acetonnal lemostam aztán jobb mint új korában.(ÓVATOSAN)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.