Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hhenry


hhenry
őstag

Külső tényleg szép de ezzel az árral nem lesz versenyképes

(#2) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Durván hosszú a teló, gyenge aksi, 1 év múlva meg naponta 2x kell töltőre tenni, magas árral. Kamera meg közepes, szokásos Sony megoldása...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ismét egy középszar Sony drágán. Mondjuk biztosan nem tartanának ki emellett az üzleti modell mellett, ha nem érné meg így is.

(#4) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Szar chip, szar kamera, 0 akku, 130k. Instant get. Igazi Sony, nem csalodtam.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#5) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

A készülék aránya emlékeztet az Xperia Ray-re. Az egy jó kis telefon volt a maga idejében.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#6) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezzel a végtelenségig elnyújtott kijelzővel. Borzasztó! Komolyan mondom, ilyen idióta telefondivatot, mint a mi manapság megy, nem bszott még a Föld! Annyi fszságot találnak ki, h hányni tudnék tőlük. Ha beadja a kulcsot a G3-am, előveszem az SL45i-t és annyi. Mér nem tud vki NORMÁLIS kinézetű telefont gyártani jó árasítva??? Max 50-60e. És még a paksi atomerőmű sem kell bele.

(#7) hhenry válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


hhenry
őstag

P Smart 2019?

(#8) SkyLine3000 válasza hhenry (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A sok kitalált fszságba beltartozik a noccs is... Ennek a smartnak is ugyanolyan elbszott kijelzője van és még noccsal tetézik...
16:9, max 5,5-ben, mindenféle noccs, meg lyukak nélkül. Ilyen kellene nekem. De ilyet már senki sem gyárt. SL45i felkészül...

[ Szerkesztve ]

(#9) hhenry válasza SkyLine3000 (#8) üzenetére


hhenry
őstag

Noccs szerintem is jó nagy....

(#10) SkyLine3000 válasza hhenry (#9) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Teljesen mindegy mekkora. Ott van, ez a lényeg! Soha nem vennék ilyeneket.

(#11) Imi1981 válasza SkyLine3000 (#10) üzenetére


Imi1981
veterán

Én se szeretem a noccs-ot de a p smart 2019-en tök kicsi noccs van. Munkatársamnak van és szerintem az már nem zavaró. Az ilyen iPhone x méretű noccs nekem sem tetszik.

(#12) SkyLine3000 válasza Imi1981 (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem akármekkora noccs zavar. Hányingert kapok tőle. Az egyik legnagyobb ökörség, amit kil lehetett találni. Köszi apple. Abszolút kizáró tényező. Akkor inkább ne legyen telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#13) Azie


Azie
őstag

parádésak az éjszakai képek. nagyjából a 10 évvel ezelőtti szintet SEM hozzák :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#14) Crafter32


Crafter32
őstag

A Sonynál fogalmuk sincs mit kellene csinálni. Össze-vissza dobálják ki az egyre bután kinéző és tudású telefonokat.

[ Szerkesztve ]

(#15) mackoman


mackoman
tag

Samsung Galaxy A50 teszt mikor várható ?Mert nagy a hallgatás körülötte.....

(#16) #16820480


#16820480
törölt tag

Az idei felhozatalból egyedül ezek az új Xperiák tetszenek eddig, és nagy nem várok már sokat az év hátralevő részétől sem. Még egy kisebb méretű és olcsóbb Xperia 1 kellene igazából.

(#17) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Sd636, 3000es akku, ips, cserébe gyenge kamera és dupla ár egy Xiaomihoz képest...Gratulálok Sony :C

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18) batai15


batai15
félisten

Nem valami át gondolt készülék lett . Sony az ilyenekkel az lgvel és a htcvel hasonló sorsra fog jutni

(#19) forgonati


forgonati
őstag

Fura hogy amennyire jól megy nekik a Playstation, annyira gané a telefonos divízió. Szerintem épkézláb kamerát sosem fognak tudni csinálni, annak ellenére hogy a sok jó szenzor meg tőlük jön. Úgy nézek rájuk mint a HTC-re. Ásítok közben.

Keelah Se'lai!

(#20) Emericus Max


Emericus Max
tag

Hát ez így ebben a formában nem versenyképes. Talán ha valamelyik szolgáltatónál odadobják 60e -ért, de erre kicsi az esély. 130 Dezsőért sokkal jobb telefonokat kapni.
Műanyag ház? 3000-es aksi? WTF?
Szóval ez a teljesítmény, műanyag házzal, ezzel a kamerával konkrétan fáj. Vagy vennék jobb telefont ebben az árban, vagy rádobnék még 20e forintot és akkor SnapDragon 845-el mi mix3 vagy mi9. De tavalyi csúcs készülékek is lemennek 150e környékére, akkor pedig inkább azok mint ez. Szóval akárhogy is megy a matek, sehogy sem ez a Sony jön ki a végén :)
Tehát ez a telefon üzletileg értelmetlen. Csak az erőforrásokat pazarolták rá...

(#21) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nalam ossze-vissza jelenik meg a teszt mobilrol, a kameras resz tok mas szelessegu, mint a tobbi, az osszegzes is szetcsuszik. Amugy a telefont nem ertem, hogy miert dobtak piacra.

(#22) Bog válasza mackoman (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, direkt kussolunk róla, ezt így szoktuk mindig.
A tesztkészülékek nemrég futottak be, úgyhogy már csináljuk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) elfelejtette válasza Bog (#22) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ugye az A40-et is tesztelitek? Már sokan várják az idén piacrakerülő legkisebb elérhető árú készüléket... :K

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#24) 2ofthem válasza SkyLine3000 (#12) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nem tudom hogy a többi gyártónál is működik-e de pl Huaweinél eltűntethető a notch.

(#25) Azie válasza elfelejtette (#23) üzenetére


Azie
őstag

ne várják: nokia 106.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#26) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Snapi 636 , 3000 mAh akksi, 1,5A töltő, 130 ezerért.....nevetséges. :(

"Persze egy távirányítónak ritkán van ennyire nagy és szép kijelzője, de ritkán is kerül közel 130 000 forintba."

Na igen, mert egy távirányítóhoz ennyiért már adnak egy 40"-os lapostévét. :DD

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#27) steve0606 válasza Aprósólyom (#5) üzenetére


steve0606
csendes tag


Engem pedig az LG BL40 Chocolate telefonra emlékeztet :U

(#28) Aprósólyom válasza elfelejtette (#23) üzenetére


Aprósólyom
addikt

+1

(#27) steve0606: Nem rossz a mérete miatt. Ezt nem ismertem, csak a tömzsibb csokit. :C

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#29) Bog válasza elfelejtette (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) fattyu


fattyu
veterán

130eze snapi 636. akkor jó

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#31) joey04


joey04
titán

sd 636, meg átgondolatlan, kiforratlan, félkész szoftver 130-ért. grat sony megint...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) DS39


DS39
nagyúr

"Ár/érték aránya 2 pont"

ilyet is ritkán olvasni.

(#33) nicu71 válasza Bog (#22) üzenetére


nicu71
addikt

abszolút off de a nokia pureview 9 ?arra vagyok kiváncsi/meg még szerintem igen sokan ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#34) ghiottone válasza nicu71 (#33) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt elszúrták rendesen. Jelenleg a szoftver nem tudja kezelni a kamera hardvert. 1-1 kép mentése hosszú ideig tart, de a betöltés is. Nem nagy durranás lett a cucc.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#35) -Skylake- válasza #16820480 (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

"és nagy nem várok már sokat az év hátralevő részétől sem"

??? Az ev hatralevo reszemben jon uj OnePlus, jon uj Galaxy Note, jonnek az uj iPhoneok. Nem varsz sokat ? Lenyegeben az idei csucstelefonok meg csak most kezdenek el szallingozni majd.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#36) gzbotii válasza mackoman (#15) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez is YT lett, hogy a hozzászólásokban kunyerálunk tesztet?
Első komment is leszivárog ide?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#37) Noukoum


Noukoum
veterán

Ezt úgy minek, kinek?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) #16820480 válasza -Skylake- (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pontosan. Azok a telefonok teljesen érdektelenek számomra az árazásuk, méretük és design miatt is.

(#39) tixem


tixem
addikt

Fődet rá :U Szokásos túlárazott szemét, sokadszorra. Érthetetlen számomra, hogyan tudnak még a mobilpiacon létezni ilyen elfuserált kínálattal.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#41) balat86


balat86
csendes tag

Régen szerettem a Sony-t. A legutolsó telefonom tőlük egy XA2 volt. Előtte volt Z3 Compactom is. Mindkettőt szerettem. Ma már inkább nem vennék. Kezd lassan gáz lenni ha az embernek Sony-ja van.

Oneplus 8T

(#42) Szaki Bácsi válasza balat86 (#41) üzenetére


Szaki Bácsi
tag

Én pont fordítva érzem. Mondjuk nekem csak zászlóshajóim voltak (Z1-Z5-XZ2) de én mindig is a többieket éreztem gáznak. Mondjuk én rühellem ha szembe jön velem egy olyan eszköz amit én is használok.

De minden esetre ez tényleg siralmas telefon lett. Kíváncsi leszek az Xperia 1-re, meg az új kamera szoftverre.

Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

(#43) doooo


doooo
veterán

A kamerával végre olyan részleteket is látni Sony mobilon, amik 4 éve el vannak veszve... más hibái természetesen vannak a képeknek, de kifejezetten kellemesen csalódtam a részletességben. Ja és persze csak a HDR nélküli képeken. Ez a hosszú forma pedig nagyon... nem szimpi. Szokni kellene, jó sokáig. A kamera élőképének megjelenítése kész vicc rajta... mondjuk 12 megapixel helyett más felbontású, más arányokkal operáló kamerát is kaphatott volna, hogy valamennyire jobban kitöltsék a képek a képernyőt, de ez már részletkérdés.

(#44) janeszgol


janeszgol
félisten

Na ezt elolvastam. A kijelző rendben van. A kamera itt-ott okés, a felvett hang viszont botrányos. A kamera színvilága tetszik, természetes. De nem vennék magamkan ilyet.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#45) somogyib


somogyib
őstag

A kinézet nagyon jó, nekem mindig is jobban tetszett ez a sarkított kialakítás mint a legömbölyített stílus.

De az a ratyi simtálca elég gáznak tűnik, remélhetőleg ez csak egyedi error, ami csak a tesztkészüléknél jelentkezett.

(#46) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezzel nem fognak piacot szerezni. SoC, akku, 21:9, árazás... -érthetetlen.

Ja, meg éppen ennyi amúgy egy Nokia 8 Sirocco is szállítással együtt -igaz, nem a legmegbízhatóbb helyről, de az enyém új, bontatlan készülékként érkezett, rossitibi fórumtárs tegnap rendelt egyet szintén ennyiért, szerintem azzal se lesz semmi gond.

(#47) janeszgol válasza Fred23 (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Én ennyiért Galaxy S8-at vennék. Most 130 ezer ft az MM-ben. Oké valószínűleg a Pie az utolsó droid rá, viszont biztonsági frissítések még jöhetnek rá. Egy S8 150k alatt mindent kukáz.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#48) #16820480 válasza Fred23 (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

Minden telefon topikjában elmondod, hogy mennyivel jobban tetszik neked a Sirocco, amit éppen most vettél? :) Igen, ennyiért lehet kapni, ahogy egy G7-et, V30-at, vagy S8-at, S8+-t is, meg még egy rakás másik telefont.

(#49) Fred23 válasza janeszgol (#47) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem rossz az S8 se, de többet is láttam már beégett kijelzővel, ráadásul csak 4 GB RAM-os. A 3.5 jack mondjuk előnye, viszont akkuban megint a Sirocco jobb. (Nálam 8 óra SOT volt már 2 nap mellett, igaz, nincs Google Play telepítve, apk-ból szedem össze, ami kell.)

sheratan: Jó terméknek is kell a reklám, örülnék neki, ha lenne még pár Sirocco-tulaj a PH!-n! 218 hozzászólás van csak a topikjában, pedig a készülék tényleg nagyon jó, és már ár-érték bajnok is szerintem.

(#50) *Mukeey* válasza -Skylake- (#35) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Huawei Mate...
Meg még rengeteg.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.