Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hardline


hardline
senior tag

Túl sok értelmét nem látom a ketyerének.
23ezerért egy rezgő ébresztőt? Hááát...
Valószínűleg nem én vagyok a célközönség.
Az okos órákért sem rajongok, de akkor már inkább egy olyan lógjon a karomon.

(#2) Magnat


Magnat
veterán

Ezekkel a motivációs kütyükkel csak az a baj, h pontosan addig motiválnak, amíg tart az újdonság ereje, utána mehet a fiókba. Rezgő bt-s karperecet meg a töredékéért is lehet rendelni már.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3) ollie válasza hardline (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom, nem olvastad el a tesztet.

***

(#4) adamssss


adamssss
veterán

Persze majd valaki azert fog tobbet mozogni mert van egy smart karkotoje... Es az a durva h van aki ezt megveszi.
Az meg a masik, hogy mondjuk ez pont nem de a samu cuccok pl mindent tudnak a tulajrol. Vernyomas, pulzus stb. Innen mar csak egy lepes es tenyleg jon az h ultessunk chipet magunkba mert az jo. Mert nyilvan sokkal jobb ha egy ilyen fityego szar felugyeli az egeszsegunket mintha mi sajat magunk figyelnenk ra.
Nagy szivas lesz meg ezekbol az okos kutyukbol.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) hardline válasza ollie (#3) üzenetére


hardline
senior tag

De elolvastam.
Értem, hogy nem az okosórákhoz kell hasonlítani, nem is ezért írtam. De azoknak legalább van egy olyan funkciója, aminek értelme is van, kiírja az időt.
Ez a rezgős karperec mit tud az ébresztésen kívül, ami valóban hasznos? Egy hét után nagy valószínűséggel senkit nem fog érdekelni, hogy hányat lépett aznap, vagy hogy mennyit aludt és hol, mert egy normális ember úgyis tudja, hogy mikor fekszik és kel és általában ezt otthon teszi.
Értem én, hogy van igény ilyen karperecre, de szerintem haszontalan. Engem egyáltalán nem tud motiválni semmire. Ha sportolni szeretnék, nem emiatt fogok elmenni futni fél órát, hogy utána megnézzem hány lépést tettem közben.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Olyan 10-15e kozotti aron megvennem ezt a techdemot (mert ez meg az, majd az utoda biztos kiforrottabb lesz), viszont 23-at nem er kijelzo nelkul. Eleg lett volna valami kicsi OLED sav is.

#5: Akkor ahogy te is irtad, nem te vagy a celkozonseg. Engem meg a motorcsonakok nem erdekelnek, de ettol meg van ertelmuk.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Agony válasza adamssss (#4) üzenetére


Agony
aktív tag

Motiválni csak azt lehet akinek van célja és kitartása... persze nem mindenki ilyen, azoknál érvényesül a fiók protokol! :U

Én egy Fitbit Flexet használok hónapok óta és nem bántam meg a vásárlást.
Teljesen korrekt statisztikákat vezet használható felületen és sok sport applikációval együtt működik. Nálam például ez a kapocs az Endomondo és a Myfitnesspal között, így elég jó képet kapok a mozgási és étkezési szokásaimról és néhány hét alatt meg lehet találni a "hibákat", ahol elcsúszik pl. egy diéta.
De heti négyszer futok alkalmanként 10-20km-t és sokszor előfordul, hogy 1000-2000 lépés hiányzik a 15.000 vagy 20.000 lépés eléréséhez és akkor rádobok még 1-2Km-t.

Összességében szerintem ezek az eszközök annak nyújtanak támaszt akiknek alapjaiban véve van célja és motivációja, de egy lusta embert nem a karkötő fog aktív sportolóvá tenni.

Start with a whisper, end with a scream!

(#8) lsebestyen válasza Csapoati (#6) üzenetére


lsebestyen
addikt

Pedig ennek tényleg nincs sok értelme, kell venni egy garmint és azzal edzeni, ezzel nem lehet, mert sosem lesz olyan pontos, mint egy melkhaspántos szintmérős futóóra, vagy egy garmin bringás kmóra.

(#9) Bog válasza adamssss (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oké, hogy nem tudod elképzelni, de azért... szóval de, én azóta figyelek sokkal jobban a mozgásra, amióta van egy ehhez hasonló karpántom. Mert otthon hagyom a kocsit, ha tehetem, hogy meglegyen a heti lépésszám cél, meg kimegyek futni ahelyett, hogy bekockulnék az xbox előtt. Tényleg.
Biztos mindezt másképp is el lehetett volna nálam érni, de ez volt mégiscsak a kulcs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Csapoati válasza lsebestyen (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennyire fontos lenne a pontossag? Nem hiszem, kiveve ha komolyan sportol az ember. Nekik viszont nem ez a cucc valo.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Alg


Alg
veterán

Nálam ezek mind ott véreznek el, hogy saját felület, külön regisztrációs stb., miért nem lehet egy helyen mindenem?

Példa:
Van egy Polar pulzusmérős órám(RS300X, kicsit elavult de nagyon megbízható), egy Adidas footpodom, meg egy Garmin túra-GPS-em, és Endomondo-t használok.

Most járok ott, hogy annyi felől kell összeszedegetnem az adatokat (.gpx a gps-ből, pulzus az órából, pontos résztáv- és sebesség adatok a micoach oldalról) hogy erősen gondolkozok egy Garmin FR610 beszerzésén a Polar helyett (ez látja együtt a footpod, gps, pulzus adatokat, endomondo meg ismeri az órát).

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12) Magnat válasza Agony (#7) üzenetére


Magnat
veterán

De heti négyszer futok alkalmanként 10-20km-t és sokszor előfordul, hogy 1000-2000 lépés hiányzik a 15.000 vagy 20.000 lépés eléréséhez és akkor rádobok még 1-2Km-t. - miért nem veszel akkor egy ilyet, a teszt szerint 10%-kal fölémér a finn csodának is, lehet kiderülne h potyára futkározol, mert már bőven túlteljesítetted a tervet ;]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Szeretem a Sony cuccokat, talán nem is ez a jó szó rá, sokkal inkább rajongok értük. Ez viszont nem tudott meggyőzni, még akkor sem ha mindenki vébé lázban ég és ironmant játszik, sportoló és techfüggő értelemben véve is.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Nagyon jó cikk szerintem, nekem tetszik ez a karpánt.
Valaki esetleg tud olyan karpántot ami WP-vel is működik?

(#15) bollokcs80 válasza Csapoati (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is így vagyok vele, jópofa ketyerék ezek és biztos jobbak lesznek - de van még mit fejlődni tudásban (felfelé) és árban (lefelé). :)

Engem nem is annyira a fitness része, hanem a távvezérelhetőség (hívás, SMS, mail, zene) miatt érdekelne.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#16) jenei1994


jenei1994
addikt

Nagyon drága és a sony azzal baszta el a dolgot,hogy csak 4.4-el kompatibilis. Sok embernek még csak 4.3-at futtató xperiája van és azis marad. :D :C :W

(#17) adamssss válasza Bog (#9) üzenetére


adamssss
veterán

Lehet, hogy igazad van. Csak en kicsit ellustultnak velem az emberiseget.

Senki sem magatol varja a megoldast hanem mindenki megkeresi a segedeszkozt. Veszel egy orat h az motivaljon. Egy nem egy emberrel kommuniklasz, hogy figyi menjunk mar el egyet sportolni, hanem egy digitalis kutyuvel. Ketto a sport akkor er valalmi ha elvezed. Ha csak ezert mesz ki futni mert becsipogott az ora akkor az mar regen rossz.

De hat Istenem. El kell ismerni h ez az irany. Talan meg valalkinek segit is. Az tuti h en nem fogok beallni a sorba. :N

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) Napster82


Napster82
tag

Most, hogy az Xperia Z-re is kijött a 4.4.2 már alig várom, hogy meglegyen. :-D

(#19) Csapoati válasza adamssss (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sokan nem hogy másokkal, de magukban is alig érnek rá mozogni. Ugyan mindenkinek arra van ideje, amire szakít, de mégis az a realitás, hogy ilyesmi kütyükre van szüksége az emberek egy részének, hogy mozogjanak. Pedig amúgy szerintem Budapesten az autósok jelentős része letehetné a gépet és járhatna bkv-val vagy biciklivel munkába és máris nem kéne még külön is mozogni annyit. Mert a gond azzal van, aki reggel beül az autóba, bemegy az irodába, ahol csak az ebédszünetnél sétál 5m-nél többet, aztán este be a kocsiba és irány haza. Örülj neki, hogy te magadtól is mozogsz, sajnos a kisebbségbe tartozol szerintem. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Alg válasza adamssss (#17) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem ha valaki ebben találja meg a motivációt hát hajrá, ha csak 1%-al több ember mozog ezek miatt már megérte kitalálni. (Ahogy Tomcica mester mondta: Ha japán szűzlányok vére kell neki a motivációhoz, őt az sem érdekli, csak csinálja :K )

Nyilván, sokkal jobb ha vannak ismerősök, barátok akikkel lehet menni együtt, lehet méregetni egymáshoz meg versenyezgetni, de sokan vannak akiknek nincs ilyen társaság - nekik sokkal nehezebb egyedül elkezdeni (később már abbahagyni nem lehet :K ). - a közösség motiváló ereje pedig ott jön, hogy mindezt megoszthatja itt-ott.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Bog helyében inkább beülnék xbox-ozni, közben egy kis abáltszalonnát ennék kenyérrel + paradicsommal. A végén ráküldenék egy jó hp-t.

Ezek a cuccok totál feleslegesek. Nem attól lesz valaki egészséges, hogy eljár szaladgálni...

(#22) Csapoati válasza Fr0z3n (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert mozogni muszaj, gondolom ezt te is belatod.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) BeryBp


BeryBp
csendes tag

Polar Loop-ot használok egy hónapja. 3 hónapja próbálom rávenni magam újra a rendszeres mozgásra, azóta sikerült :) Nyilván ez akaraterővel is megoldható, de ez a kevés alvás, egész napi munka (esetleges túlóra) után nem mindig jön össze, és ha az újdonság ereje indít el a rendszeresebb mozgás felé, akkor azzal mi a baj? Én pont ezért vettem, bíztam ebben a hatásban, és élvezem is az eredményt.

A Polar Loop-nak van kijelzője (LED mátrix), E-bay-ről 22e Ft volt (itthon 28), viszont nincs benne rezgő. Pedig ezt a jó fázisban ébredést kipróbálnám.

Ötletes a koppintásos (táv)vezérlés is, a Sony-nál van még innováció.

Az 4.4-es Android gondolom az új, energiatakarékos Bluetooth szabvány miatt van, amin a telefonnal kommunikál a kütyü. Ez a "probléma" a Loop-nál is fennáll. És szomorú, hogy sem a régebbi iPhone-ommal, sem az új céges Lumia 925-el nem tud összedolgozni (bár ez utóbbinál az app hiányzik hozzá). Most komolyan vegyek még egy Nexus 5-öt is, hogy használni tudjam? :) Ez már túlmutat az ésszerűségen. Lehetne legalább egy kézzel kiváltható régebbi Bluetooth szabványosos szinkron a telefon felé. Cserébe a Loop PC-vel, Mac-el szinkronizálható USB kábelen, és már van böngészős kliens is, ami a Google Maps-nek hála, akár azt is megmutatja utca nézetben, hogy vietnámi "kollégánk" hol tartja a napi futóedzését :)

Szerintem ezek jó cuccok azoknak, akiknek belefér a költségvetésbe és a rendszeres vagy rendszertelen mozgásukat akár motivációs, akár egyéb okokból szeretik látni különféle kimutatásokban. Bár a reális ára szerintem is inkább 10 eFt körül lenne, de ezt csak a magyar pénztárca mondatja. Ahol 5x annyit keresnek, mint kishazánkban, ott ez kevésbé vészes ár.

(#24) jenei1994 válasza BeryBp (#23) üzenetére


jenei1994
addikt

Az áral még megis barátkoznék ebayen 18-ért van már.

Csak ez a buzi támogatás idegesít most vettem fél éve egy xperia M -et és nem tudnám használni vele a smartbandot mert a sony csak 4.3-ig támogatja a xperia M-et 4.4 már tuti nem lesz rá. :C

Én meg sok ember nem fog venni xperia Z családot,hogy tudja használni a smartbandot.

[ Szerkesztve ]

(#25) Enci1983 válasza adamssss (#17) üzenetére


Enci1983
senior tag

Van értelme, ezernyi példa van rá, a kényelmünket szolgálja úgymond, manapság ritkán jut magunktól eszünkbe hogy a két lábunk nem csak azért van hogy legyen. Ez a kis kütyü emlékeztet rá. De néhány példa, ahogy egyre gyorsabb életet élünk, a cégek próbálnak hozzáadni az időnkhöz, gondolok itt akár a kenyérpirítóra akár a mikrohullámú sütőre, automata mosógépre stb stb stb, ezek plusz időt adnak nekünk, és míg ezek a tárgyak végzik a dolgainkat, mi mit csinálunk? Leülünk a kanapéra és növesszük a seggünket.
jenei1994 nem kell Z család, a kritérium Android 4.4 és BT 4.0

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#26) Fr0z3n válasza Csapoati (#22) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Persze, mozogni kell. Nem is ezt mondtam, hogy nem, csak ezeknek a cuccoknak nem látom az értelmét és nem tartom motiválónak. Időhiányra nem érdemes hivatkozni. Muter is 10 órát ül egy irodában, de megoldja annyival, hogy 20 percel hamarabb indul reggel és megkerüli a fél város bringával amíg beér. Én meg inkább el sem mondom, hogy nekem mi a testmozgás. :D

(#27) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Ha vérnyomást, pulzust pontosan tudna mérni, tárolni, lenne hozzá szoftver, én megvenném.

(#28) Re-Tech válasza BeryBp (#23) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

4.3al jött be a BT 4.0 támogatás androidra, szóval ezt a 4.4 mint minimális követelményt nem tudom felfogni épp ésszel. Lőttek maguknak is egy öngólt ha ez így van, alig van 4.4es Sony teló.

(#29) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Nekem kellene, de ahhoz képest, hogy pár hónapja már piacon van nálunk is, sehol nem kapni. A Sony hivatalosa oldalán (magyar) képeken látható ugyan, de még terméklapja sincs.
A sokféle szín ellenére, csak fekete van a speed-nél is, meg most újabban fifa...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#30) twine válasza Bog (#9) üzenetére


twine
addikt

Ajánlom a nimfomán barátnő, feleség, szerető alternatívát karkötő/lépésszámláló (xbox) helyett,,
A szex nem csak jó kedvre derít, de ha "jól" csinálja az ember, testmozgásnak sem utolsó ;] ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#31) Bog válasza twine (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Anélkül, hogy különösebb konkrétumokba mennék bele, fogalmazzunk úgy, hogy ezügyben nincs különösebb probléma a házasságomban...
De elsősorban azért mozdultam ki futni, mert
- imádok focizni, de csak heti egyszer áll össze a banda, az nekem kevés és hiába próbáltam keresni más társaságot is, egyszerűen nem találtam. Reméltem, hogy majd a fórumozók között lesz egy csapatnyi ember, de nem.
- viszont ez a heti egy foci édeskevés, ráadásul már azt sem bírtam kondival, most már - 2 hónap rendszeres futás után - ez nem okoz gondot
- hasból sem ártana valamit ledolgozni, a kajáról viszont nem vagyok hajlandó lemondani
És nekem tényleg tökre motiváló volt a Polar Loop, ez indított el, már csak azért is, mert sorban jönnek majd ezek a kütyük idén, nekem kell róluk tesztet írnom, amihez azért legalább annyi hitelességre szükség lesz, hogy egy hobbifutó szintjét hozzam és ne a levegőbe beszéljek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) ALBY válasza twine (#30) üzenetére


ALBY
senior tag

Szerintem mexámolná az "alkalommal" is a csapásszámot a karpereced ;)

Kaphatna az a tevékénység is egy új icont a futás, alvás többi hülyeség mell,
aztán az újabb softwarerel már postolná is a sok majom a fácséra a napi eredményét.

Természetesen a single-player üzemmód is helyet kaphatna :D

[ Szerkesztve ]

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#33) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem ezeknek a trackereknek a fő funkciója nem az hogy monitorozza a fizikai aktivitásunkat, hanem az hogy pozitív irányba változtasson a keveset mozgó lusta ember életmódján. Ehhez viszont azonnali és motiváló visszajelzés kell, ami ezen nincs, hiszen mindent a telefonon keresztül mutat csak. Egy mai 5 inches telefont pedig nem biztos hogy szívesen cipel mindenhová az ember, főleg nem kocogni, futni. A telefon jó a szinkronizáláshoz, meg az utólagos elemzéshez, internetes megosztáshoz, de mindenképp hasznosabb ha maga a fitness tracker önállóan is képes motiválni azonnal és folyamatosan. Szerintem ez túl keveset tud és ahhoz képest túl drága.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34) jenei1994 válasza Enci1983 (#25) üzenetére


jenei1994
addikt

Azért írtam,hogy Z család mert szinte a sonyk közül csak azon van és lesz 4.4.
Meg természetesen az új sonyk azok kivételek xperia M2 ,E1 stb

Xperia L,M,V stb még sorolhatnám melyik telefonok maradnak 4.3-on. És ezek mind 2013 nem régi telefonok. :C

[ Szerkesztve ]

(#35) twine válasza Bog (#31) üzenetére


twine
addikt

ÓÓó kevdes "házigazda" úr !
Nem szerettem volna személyeskedni, és a házasságodat feszegetni ;) :R :R
Viccnek szántam, bár nem a szélesen vigyorgó smiley-t használtam...
Értem amiről beszélsz,,,nekem is rendben a házasságom, mégis eljárok kocogni/bringázni,,,(ku*vázni......megint csak vicc :P :D )

Embere válogatja, mi az ami motiválja, mi az ami nem,,,ha valakinek egy karperec kell hozzá...akkor az... :R
Egy pillanatra elgondolkodtam rajta, hogy tetszik e a termék,hasznosnak találom e, vagy sem...cca. 1 perccel többet tölthettem a gondolkodással mint az okosórák cikkei után(A plusz egy perc csak azért volt, mert legalább nem találom annyira csúnyának , mint a piacon kapható órákat!)...de végül itt is arra jutottam,,,hogy köszönöm, nem kérek!

Aki igen,,,használja egészséggel... ;)

[ Szerkesztve ]

(#36) soldier2 válasza Ereshkigal (#27) üzenetére


soldier2
őstag

Nekem már pulzus is elég lenne. Vérnyomást meg mozgás közben semmilyen kütyü nem fog mérni. Meg a több százezres orvosi cuccokat is megzavarja a mozgás.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#37) Alg válasza soldier2 (#36) üzenetére


Alg
veterán

[link] - Mellkaspánt nélkül. Van még pár hasonló, mindhez a Mio szenzort használják ha jól tudom.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#38) twine válasza ALBY (#32) üzenetére


twine
addikt

:C
A szoftverben egy "Fapping time" icon? :DDD zseniális...
Facebookon meg a közösség, és a rangok: "Pro fapper"....etc...
Amilyen beteg világban élünk, szerintem komoly pénzt lehetne belőle csinálni :U :D

Kár, hogy nem vagyok regisztrálva a Facebook-on...
Ráadásul "mással mosatok"....(if you know......) :U ;)

(#39) Ereshkigal válasza soldier2 (#36) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Természetesen én gyógyászati alkalmazásra gondoltam, tehát pl. éjjel alvás közben mérhetne (amikor nem mozogsz), nappal meg mondjuk be lehetne állítani, hogy csippan egyet mérés előtt, és ha nem rángatod, akkor mér. De ez még a jövő. :U

A pulzus egyébként nekem is fontosabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#40) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Okos-nyakörv mikor lesz? Human illetve Dog Edition is kellene már nagyon...

(#41) Ereshkigal válasza horvathkrisz (#40) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Azt hittem, viccelsz, de az avatárod elbizonytalanított. :DDD

(#42) horvathkrisz válasza Ereshkigal (#41) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:DDD
Azt nem mondtam, hogy nekem lenne. ;]

(#43) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Na jo, megosztom veletek hogy mire vagyom igazabol:
Legyen egy csip beultetve a borom ala, amivel fizetni tudok a boltban, jol hitelbe is verhetem magam, es ha nem tudok fizetni a banknak, akkor csak egy gombnyomasra belemnyomjak a merget, elaltatnak. Ezen kivul jo volna meg egy nyakorv, kameraval felszereve, mikor ha a fonokom ugy gondolja, hogy lazsalok, elektrosokkolna az irodajabol. Meg meg egy Csamcsung Galaxy 1593, holografikus kijelzovel, amit a metro padlojara ledobva, karatemozdulatokkal vezerelhetnek. Egyelore ezek hianyoznak az eletembol, gugli auto mar ugyis van, ha kiruccani tamadna kedvem...

(#44) SsPL711


SsPL711
őstag

Nagyon kezdetleges, bóvli kis cuccok ezek.
Semmi innováció nincs ezekben, felesleges, gyorsan szemétdombra kerülő kis "kütyük".
Az általános igényességi szint szemen köpése a profit érdekében a gyártók részéről.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#45) jenei1994


jenei1994
addikt

3-4 hónap és jön a okos Smartpénisz gyűrű :DD :DD

(#46) soldier2 válasza Alg (#37) üzenetére


soldier2
őstag

Kösz. De tudásához képest kicsit húzós az ára. Meg elvagyok én azzal, hogy futás után mérek pulzust, oszt csókolom. Nem túl kifinomult, de nem is vagyok élsportoló :) Elvagyok a Runtastic appal, meg felkaros tartóval a futáshoz.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#47) Flind


Flind
senior tag

Az ébresztés/távoli vezérlés/notifikáció tetszik benne, viszont ahhoz túl drága. Szerintem jó hogy nincs benne kijelző, úgy elég ronda lenne.. Ez nem okos óra.

(#48) Felhasználom


Felhasználom
tag

Sztem jó kis kütyü. Az ára picit magas, de megy majd ez lejjebb. Mindenesetre, ha venni akarsz egy z2-t és belefutsz egy olyanba, hogy mellé ezt olcsóbban elhozhatod akkor én nem hagynám ott

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

Igyis leszakad a labam nap vegere a melo miatt, szoval az ilyesmi kutyuket sem nekem talaltak ki. Bar kivancsi lennek 1 nap alatt hany lepest szamlalna ossze, lehet sirva is fakadnek az eredmenyek lattan. :)

(#50) tomcica


tomcica
addikt

azert elszomorito kicsit,hogy a nyugati embert lassan mar csak ilyen kutyukkel lehet mozgasra sarkallni :(
anno egy napot nem eltunk volna meg spartaban...levagtak volna bennunket a sziklarol seperc alatt,ipari hulladek :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.