Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) dabadab válasza Dr. Akula (#41) üzenetére


dabadab
titán

"A fő szempont az olvashatóság, nem a zsebben hordozgatás (arra úgy is ott a teló"

Azert ez a ket allitas erosen uti am egymast: ha az olvashatosag a fo szempont, akkor a telefon szoba se jon. Raadasul az A4-es eink-en a fullHD felbontas feltegla-pixeleira sok mindent lehetne mondani, de pl. azt, hogy jot tesznek az olvashatosagnak, azt nem nagyon.

"Ha minden betűhöz külön lapozni kell, akkor hagyjuk."

Van egy olyan erzesem, hogy meg nem nagyon volt a kezedben egy ilyen 6"-os olvaso. Abszolut jol hasznalhato, nem kell minden betuhoz kulon lapozi :)

(#40) ttom26: szerintem ez a formatum-problema erosen tul van lihegve. Nekem egy K4-em van, valahol mintha azt olvastam volna, hogy nem tamogatja az epubot, de errol igazan fogalmam sincs (annak ellenere, hogy mar tobb epubot felraktam ra), mert a Calibre (illetve Kindle eseten az Amazon emailes szolgaltatasa) abszolut elrejti az ilyen formatummizeriakat. Szerintem ennel sokkal fontosabb az, hogy a Kindle tudja ezt a remek aszinkron drotnelkuli atvitelt, az rengeteget szamit, hogy nem kell az adatatvitelhez elokeresni magat az eszkozt es radugni a gepre (foleg az automatikusan generalt "napilapok" eseten).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.