Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Writz válasza janika1988 (#23) üzenetére


Writz
tag

Nekem is egy XB400-asom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, immáron 2. éve nyúzom, nem vagyok az a "kábelszaggatós fajta", de már véletlenül egy-két alkalommal elég szépen megcibáltam. Pl. Be volt dugva a gép előlapi csatijába, székbe beakadt a kábel, én meg jó nagy lendülettel arréb toltam a széket, mire a gép előlapja lerepült. Csodálkoztam is, hogy nem szakadt meg a kábel. Elsősorban elektronikus és basszusban gazdag zenéket hallgatok, mondhatni igazi "Basshead" vagyok. Pár zeneszámnál hajlamos rátelepedni a középtartományra, de (engem legalábbis) kárpótol az az érzés mintha egy mélyládán ülnék. :DD Lehet kontrollálni a basszust ha a fejhallgatón a kábel mellett lévő kis lyukat (igen, Bass Reflex) egy kis szivaccsak betömjük, vagy teljesen lezárjuk (de ezt nem ajánlom). És így egy kicsit visszafogottabb basszusban lehet részünk. Első alkalommal, "bejárattam" egy kis Yung Joc - It's goin' down (Bass boosted) című számmal és hát egy "kis" fülmasszázsban volt részem 1 percre rá egy kis fejfájással megspékelve. :Y

[ Szerkesztve ]

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.