Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Végre már valami..

(#2) blazsey2 válasza v!ct0y (#1) üzenetére


blazsey2
senior tag

+1.
Hiányzanak a GT5 eventek.

PSN ID:blazseydr

(#3) kexksz


kexksz
addikt

Na basszus, ezt a hírt kómásan hajnali 3kor tegnap lefordítottam és nem pipáltam ki azt, hogy befejeztem... :W

(#4) anulu


anulu
félisten

frissítés megvan, várom az újraindulást. attól félek, h EU-ban ma nem lesz multi, holnaptól meg meló :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) gyuszaa


gyuszaa
őstag

make.believe :DDD

(#6) GabN73


GabN73
addikt

"Megnövelt biztonsági intézkedések." ;]

(#7) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A hírt örömmel fogadtuk. :C

Szóval akkor este már frissíthetek is...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Végre játszhatok multiban a gépemmel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) anulu válasza TazLeacher (#7) üzenetére


anulu
félisten

már most kint van a frissítés. mivel sokan most húzzák, esik-kel. közvetlen link 3.61-hez itten vala. download managerbe betolod, aztán hajrá, majd leér :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) anulu


anulu
félisten

valahogy nem lepődöm meg, hogy először ezeken a területeken indult újra... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Az most okés, hogy leszedtem a 3.61-et, de semmi e-mail nem jött még, meg a hírben lévő link sem jó, így a jelszavamat nem tudtam még megváltoztatni. Sikerült már valakinek?

(#12) TazLeacher válasza anulu (#10) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az mostani frissítésnek mindössze annyi akadálya van részemről, hogy nem vagyok otthon. :DDD

Igen, érdekes, hogy pont ott kezdték. Meg voltam róla győződve, hogy a Magyarország-Ukrajna-Románia régió fog először indulni...hát nem. Na, mind1, már nem mi vagyunk a világ közepe. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) anulu válasza Föcsök (#11) üzenetére


anulu
félisten

majd ha visszalövik a mi területünkön is, akkor lesz aktív a dolog. addíg pihi. szerdáig remélem meglesz, az e heti GT5 eventeket le kéne valamikor még tolni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) v!ct0y válasza anulu (#13) üzenetére


v!ct0y
veterán

Már rég nem hetente jönnek az eventek. Mikor leállt azon a héten jött egy új azóta semmi.

(#15) anulu válasza v!ct0y (#14) üzenetére


anulu
félisten

noná, h azóta semmi :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Rigel77 válasza v!ct0y (#14) üzenetére


Rigel77
tag

Mivel nem volt psn , az meg egy online event sajna nem is jöhetett. Remélem addig dolgoztak a srácok és most mindent megkapunk egyben :)

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#17) v!ct0y válasza Rigel77 (#16) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nyilván. Tudom én is, hogy nem jöhetett csak mondtam, hogy valószínű most csütörtökön se lesz ha visszajön a psn Mert már nem hetente adják az eventeket mint rég. De egyébként 2 napra a psn leállása után jöttek eventek papíron.

(#18) Zigur


Zigur
senior tag

Itt ki fogják twittelni melyik területet kapcsolták vissza.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19) anulu válasza Zigur (#18) üzenetére


anulu
félisten

nagyon bízom a dologban!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) anulu


anulu
félisten

EU PS blog lerohadt... lehet sokan próbálják nézni, h náluk mikor lövik vissza

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Scorpio06 válasza anulu (#20) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Na Angliában, Írországban és a közép keleten is van már PSN.
Remélem utánuk mi jövünk. :D

(#22) anulu válasza Scorpio06 (#21) üzenetére


anulu
félisten

UK Proxyval nem ment :( na, reménykedjünk, bár kövnek szerintem DE, SP, IT, FR jön...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) TazLeacher válasza anulu (#22) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A topic-ban már ketten is írtak, hogy "múkodik"

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Remélem azzal nem lesz baja, hogy kamu accountunk van.

(#25) v!ct0y válasza TazLeacher (#23) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nincs még sajnos. Pedig már majdnem :DDD

(#26) TazLeacher válasza v!ct0y (#24) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha gond lesz, akkor kiköltözöm UK-ba... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27) Föcsök válasza TazLeacher (#26) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Na működik!

UK profilom van. Benyomtam a ps-t, aztán rámentem a sign inre, azt írta ki hogy updatelnem kell a jelszavamat beírtam kétszer az újat, confirm, és fasza. Megnézem van-e online game.

szerk:háhá MK-ni akarnék, azóta van meg mióta leállt a psn, tehát még nem volt az online pass aktiválva, rámegyek hogy redeem kombat pass, erre "this feature is undergoing maintance"xD Na megnézem az MK vs Dc-t.:D

szerk2: az MK vs DC-nél bent vagyok a lobby-ban, de a "session is no longer exists"-től már a fa.. ki van.:D Visszamegyek MK9-be mert ott volt egy olyan, hogy 2 napos trial.

[ Szerkesztve ]

(#28) Föcsök válasza Föcsök (#27) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Mondanom sem kell, hogy az sem sikerült, a netemre fogja, hogy szar a rendszer.:D

(#29) Zigur válasza Föcsök (#27) üzenetére


Zigur
senior tag

Megnéztem a Tekken megy online-ban, vagyis lehet multizni (Soul Calibur-t nem néztem, gondoltam ott is megy akkor).

26 nap után elértünk ide... ;]

(#30) anulu


anulu
félisten

na, nekem is sikerült, most próbálom összerakni a jelszó változtatást

"kicsit" le van terhelve :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) anulu


anulu
félisten

eh, store password change oldal nem jön be. PS3-ról meg error code-ot kapok

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) anulu


anulu
félisten

eh, ez a Sonynak most felér egy 2. DDoS-sal... vagy problem loading page vagy site under maintenance. a mailben kapott linket próbálom...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) zsigus


zsigus
őstag

Be lett jelentve az Európai Welcome Back program tartalma. Itt lehet megnézni őket.

(#34) csomi1977


csomi1977
tag

Sziasztok
Hülye kérdés de ha magyar címmel regisztáltam magamat akkor nem tudom az új jelszót megadni? mert nekem az emailes linkre nem elérhető országot hozzot fel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.