Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Sony Ericsson Xperia arc S – arcfelvarrás [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) forintuser


forintuser
őstag

Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!

[ Módosította: 7 ]

Holnapkészítést vállalok.

(#2) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

A Xperia Neo V árára leszek kíváncsi, egy jó 80ezres nyitó árral tuti vétel lenne.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mostanság ez a menő, hogy minden mögé csak egy S-t raknak? :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) rep3at


rep3at
őstag

Ha már hozzányúltak akkor több helyen is változtathattak volna rajta..

Forward thinking. كرر

(#5) hurrikan


hurrikan
addikt

A 3D panoráma kamerát minden Xperia megkapta a 2.3.4-es frissítéssel, tehát ebben nem tér el. Ez nem az arcS hanem a 2.3.4 újítása, csak ugye az arcS már 2.3.4-el jött ki.
És nagyon szépek a képek 3D tévén visszanézve. Vagy Vörös-cián szemüveggel. Tehát azzal nem értek egyet hogy semmire sem jó.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#6) 15115


15115
tag

...a lapka RMv7 utasításkészlettel...

2. oldal 1. sor

(#7) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

"...az utolsó csavarig megegyező köntösbe bújtatva."

ez után hagytam abba a teszt olvasását :D a másikat már ismerem... az emelt órajel nem fog annyit változtatni, vagy valaki homályosítson fel, hogy mégis miben tér el az "elődjétől"

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) VD válasza kiskaktusz (#7) üzenetére


VD
őstag

Van többféle színben!

Egyébként meg a teszt 4. oldalán összeszedték mik a különbségek.

(#9) kiskaktusz válasza VD (#8) üzenetére


kiskaktusz
addikt

megnéztem... köszi!

hát nem vagyok hasra esve a sok újdonságtól :DD

pedig a SE a kedvenc gyártóm...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10) dokee78


dokee78
félisten

Hát a Quadrant eredmény szerintem nem igazán erős,ahhoz képest,hogy 1,4GHz.
Nekem a Mini 2.3.3-al megfutotta már az 1836-os Quadrantot is.

(#11) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem kicsit kevesebbszer is leírhatjátok a tesztalanyunk szót :DDD

(#12) L.C.S. válasza Alexios (#11) üzenetére


L.C.S.
tag

Ez a tesztalanyunk nekem is feltűnt, a korábbi cikkekeben meg más szavakat halmoztak. Lehet, hogy ez a Mobilaréna easter egg-je? :C

(#13) opeter87


opeter87
senior tag

"sajnos a készülékből kimaradt a fényérzékelő, így a képernyő automatikus, a környezeti viszonyokhoz idomuló sötétítéséről és világosításáról le kell mondanunk."

Ez most komoly?

(#14) #13260800


#13260800
törölt tag

<troll>
Nem hozott lázba. Ráadásnak elég vacak a képminőség ezt egy jobb EDOF kenterbe veri. Ráadásnak drága is. De a legfájóbb, hogy unalmas. Külsőre belsőre mindenhogy.
</troll>

(#15) szpali válasza GegeWarrior (#2) üzenetére


szpali
addikt

Xperia Neot megkapod 73e-ért 1+2 év garival függeltenül...

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#16) szpali


szpali
addikt

http://mobilarena.hu/dl/cnt/2011-10/77679/arc_s_n6.jpg

Ez milyen készülék itt mellette?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#17) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Ròkabör effektus. Szemèly szerint nem ajànlanàm annyira. :))

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#18) solanthugor válasza dokee78 (#10) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Jòval kisebb felbontàsù kijelzövel ami azèrt szerintem sokat szàmìt. Bocsi a dupla hozzàszòlàsèrt.. figyelmetlen voltam.. :W

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#19) amanoba válasza szpali (#16) üzenetére


amanoba
őstag

SE play.

az arc s és az arc közül az öregebbet választanám, szvsz ennyit nem ér meg a kettő közti különbség.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#20) vivike77


vivike77
tag

Jó nagy egy telefon :D Nekem x10-em van ami ugye 4" sokszor így is van olyan pont amit hirtelen nem érek el az ujjammal, így az egy kezes használat nekem itt is kilőve. :) Régen mindenki arra ment minél kisebb telefonja legyen gondolok csak rájuk:

Most az a menő ha minél nagyobb. :)

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Ezért nem jár piros pont.
Úgy néz ki, hogy szépen lassan a Sony Ericsson (ami lehet, hogy már csak Sony lesz mert meg akarják vásárolni az Ericsson 50% -os részesedését) is a Samsung, LG és Nokia útjára fog lépni és jönnek majd a belsőcserén átesett telefonok.

(#22) plus44


plus44
veterán

na a sok háborgó mellett, nekem pedig tetszik és az ára sem vészes, főleg az utolsó bekezdésben említett 150k-s volt Arc árához képest.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) kp78


kp78
addikt

Hol is lehet 90ezerért rendes garis Arc-ot venni? mert én múlt héten nem nagyon találtam még :U

(#24) verser233


verser233
senior tag

Azért azt megemelíthették volna a tesztben, hogy a tesztelt készülék NEM hivatalos 2 év magyar Sony Ericsson garanciás, hanem ázsiai cucc, mert a magyar Sony Ericsson egyelőre csak fehér színben jelentette meg nálunk. Lehet, hogy még a gyári csomag tartozék is eltér :U

Én már két napja majdnem megvettem, aztán rájöttem, hogy ázsiai és így már nekem nem ér ennyit.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#25) tjb007 válasza kp78 (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sehol.
120-140.000 forint között mozog a 2 év gyári garanciás ára.

(#26) kp78 válasza tjb007 (#25) üzenetére


kp78
addikt

én is így láttam sajnos. :U

(#27) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Akkor esélyes ennek a 109 000 ft-os ára :)

(#28) OutsideR


OutsideR
aktív tag

"Nemrég ugyanis több olyan készülékkel is összefuthattunk, melyek."

(#29) tjb007 válasza b4zsi- (#27) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez is csak az 1 év sufnigaris ár.

(#30) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Nekem bejön. Ár-érték arányba főleg...És persze fehérben.

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#31) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

notebooksbilliger.de/sony+ericsson+xperia+arc+s+midnight+blue?refcampaign_id=08e71a255de22507d8d0b318847f74d2

Azért még itt is húzós az S

(#32) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Egyébként meg nem tudom mit kell hepciáskodni...Ez nem egy új model, ez "ráncfelvarott" készülék. Bár sokan minden héten új modelt várnának gondolom.

"S" a leírtakban van "csak" változás Pont.

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#33) waporka


waporka
tag

Inkább a neo, bár ez szerény vélemény:B

a privire illik válaszolni....

(#34) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Még mindig gyönyörű ez a telefon. Én sokkal nagyobbnak gondoltam élőben, s kellemes csalódás volt a mérete.
Egy dologot nem értek, a jack bemenet miért oldalt van? Zsebre vágva zenét hallgatva nem lehet valami kényelmes a használata :N

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#35) Saccco válasza opeter87 (#13) üzenetére


Saccco
nagyúr

A fényerőt közepesre állítva elvileg automatán szabályoz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36) littlelion21 válasza Saccco (#35) üzenetére


littlelion21
addikt

fényérzékelő nélkül hogy...? :F

(#37) Karma válasza Valentino K. (#34) üzenetére


Karma
félisten

Nem látok problémát:

(Mondjuk én BT headsetet használok minden telefonommal, mert nekem a zsinórok en bloc kényelmetlenek :P)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#38) bobace


bobace
őstag

Még mindig gyönyörű a készülék, szerintem csak azért kellett kihozni, mert az átlag user úgy gondolja az 1,4 Ghz-es és kétmagos megoldások mellett az SE 1 Ghz-es processzora már gyenge.. Az én Desire S-emben még nem láttam akadást 1 Ghz-cel sem, gondolom itt sem nagyon volt, csak muszáj követni a piacot...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39) mrlujoak válasza Valentino K. (#34) üzenetére


mrlujoak
veterán

Semmi gondot nem okoz.
Vivaz-nál sem volt az, és ahová az arc-ot zsebrerakod, ott kell lennie helynek is...

Egyébként a SONY pedig mostanában (pár év óta) a fejeseihez, és füleseihez a 3,5-es mini L csatlakozókat gyártja, ami még kisebb a jelenlegi L csatiknál (a tokozás persze)

Alább egy SONY Groove füles látható, nála is mini L a jack...

Ez a modell pedig csak egy feltuningolt modell, még gyakorlatilag facelift-nek sem fogható fel, amolyan - hogy az autópiacról idézzek - új motorral szerelt verzió...
Teszem azt kijön egy autótípus egy addig nem kapható, új dízellel, és a típus szám mögé teszem azt az 1.2 helyett az 1.4 (PDGTDi......) kerül...

Ennyi és nem több.

De pl. az Xperia neo esetében a 8 mpx-es ExmorR helyett - gyártói kapacitáshiány a márciusi katasztrófasorozat miatt - egy 5 mpx-esre mérsékelt kameramodul fog jönni, szintén egy minimális névváltozással, és nulla külső megjelenésbeli változással...
Ez lesz majd az Xperia neo V ;)

szerk:helyesírásó... :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#40) joey04


joey04
titán

korrekt, mint a sima arc, kicsit drága, mint a sima arc.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) b4zsi-


b4zsi-
őstag

hát kétmagosként nem kezd olyan magas árral, mint a konkurencia...

(#42) tjb007 válasza b4zsi- (#41) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez még mindig csak egymagos, nem kettő.

(#44) b4zsi-

Te jól értelmezted, a tesztben van egy felesleges egy.

[ Szerkesztve ]

(#43) VD válasza b4zsi- (#41) üzenetére


VD
őstag

Főleg, hogy nem kétmagos...

(#44) b4zsi-


b4zsi-
őstag

"A chipset tartalmaz egy egy egymagos, 1,4 GHz órajelű Scorpion processzort és egy Adreno205 grafikus egységet, a RAM mennyisége 512 MB, a belső tárhely pedig 1 GB kapacitású. Utóbbit természetesen bővíthetjük is microSD-kártyával, a dobozban találunk is egy 8 GB-osat."

Akkor én értelmeztem félre. Azt hittem egy-egy 1,4GHz-es proci van benne... :B (Bocsánat)

(#45) kiskaktusz válasza b4zsi- (#44) üzenetére


kiskaktusz
addikt

attól még a chipset az msm8255t, amely a 8255 turbózott változata, ami csak az órajelre terjed ki

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#46) mrlujoak válasza b4zsi- (#44) üzenetére


mrlujoak
veterán

A SE kifejtette, hogy kétmagosa még azért nincs, mert a jelenleg piacon lévő (széles körben is persze) android rendszerverziók egyike sem támogatja natívan a két magos processzort...

De nyugi, jönnek... Ezzel a lépéssel a SE jelzi, nem akar kimaradni a szépen lassan felfelé kúszó mhz-háborúból (sem)...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#47) RaveForce


RaveForce
veterán

ha android kéne, csakis az arc, mostmár arc s :B ez a telefon fém házzal, super amoleddel, wp7-tel lenne számomra a tökéletes telefon :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) Lenry


Lenry
félisten

egyszerűen szép :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#49) VD válasza RaveForce (#47) üzenetére


VD
őstag

Sok maradna az eredeti koncepcióból! ;]

(#50) RaveForce válasza VD (#49) üzenetére


RaveForce
veterán

nemis kell más a design-on kívűl :)) viszont ez a design megérdemelne egy minöségi fémet a műanyag helyett

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.