Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Atlantis válasza Bog (#21) üzenetére


Atlantis
veterán

Továbbra sem értünk egyet. :) Ha mindent adnak hozzá, ami kellhet, akkor szerintem tök mindegy milyen csatlakozó van rajta. Az persze nem, hogy hol, az oldalt elhelyezősdit én is rühellem, mint ahogy a kontakthibára fokozottan hajlamos kialakítás sem tetszik. Viszont ezeket leszámítva soha nem éreztem hiányát, hogy hogy nem microUSB van rajta, vagy hogy hiányzik a 3,5" a készülékházról. Elhiszem, hogy nektek tesztelőknek ez bosszantó, mivel sűrűn cserélitek az alanyokat. Az átlaguser ezeket magasról lesz... szóval működjön és kész.

Kloden: Dehogynem, az SE-t akkor is fikáznák és nem is teljesen alaptalanul. Pl.:: az AF hiánya. Eddig én is azt hittem, hogy ez hiba, de mióta a W902-esem megvan....noshát hiába az AF, ettől még önmagában nem lesz jó a minőség. Egyszerűen a sírva elhajítós kategóriába tartoznak azok a képek, amik vele készültek. Pedig én nem vagyok nagy fotószakértő.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.