Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tildy


tildy
nagyúr

Tök szép ez a telefon, de hogy adhatják ilyen fülessel? Szégyen!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52) LEFTHORSE1 válasza tildy (#51) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Biztos azt gondolják hogy a leendő tulajnak már ugyis van agybadugós fülese, és igy olcsobban tudják adni, az volna a mentségük ha azt mondanák, a füles az ajándéknak van mellékelve :DDD

Cseberből vederbe

(#53) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#52) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezzel csak az a baj, ha van is saját agyba dugós fülese az embernek (Itt nem a plusszban vásárolt Seinheiserre gondolok),akkor azt tovább adja amikor eladja az előző telefont.

(#54) AMD Power válasza Ricardo (#53) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Kicsit nevetséges az SE...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#55) dedike válasza blueMerle (#50) üzenetére


dedike
addikt

Kezdek érteni összefüggéseket! :R :R

Jó szerencsét!

(#58) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

"azonban nem maradt ki a repertoárból a mozgásérzékelő sem, mely nem csak a zeneszámok közötti váltáskor jöhet jól, hanem a beépített és letölthető Java alapú játékok is kiaknázhatják a szenzorban rejlő lehetőségeket."

Hát én nem nagyon tudtam a telefon rázogatásával zenét váltani, bár lehet én csinálom rosszul. És hiába raktam rá mozgásérzékelős játékokat nem működnek.

És olvastam, hogy más tulajoknak sem működik a mozgásérzékelő. Lehet fejlesztés közben mégis kihagyták.

Van olyan ember akinek W395-je van annak sikerült működésbe hozni a mozgásérzékelőt?

(#59) moczo


moczo
csendes tag

Nem tudtam rájönni, hogy kell pc-ről témát rá tenni. :(
Tudna, valaki segíteni?
Köszi.

(#60) Rizs@


Rizs@
csendes tag

Hmmmm ha sagem csinálta menüt attól még lehet flash témázni? :F

SiemensC35 --> Nokia 3410 --> Motorola C385 --> SonyE. K300i --> SonyE. W300 --> SonyE. W810i --> SonyE. W610 --> Nokia 5130 --> Nokia 5530 -->Nokia 5730 --> Lg BL40 --> Nokia X6 --> Nokia N8

(#61) Ricardo válasza Rizs@ (#60) üzenetére


Ricardo
félisten

Mivel a Sagem csinálta, tudomásom szerint egyáltalán nem lehet témázni. :(

(#62) Wictor válasza Rizs@ (#60) üzenetére


Wictor
senior tag

Biztos nem lehet témázni, S302-t sem lehetett (az pedig belülről ugyanez), pedig mindent kipróbáltam rajta. Nem ismerte fel a .swf formátumot se. Sőt, még a JAVA játékok közül is csak az futott, ami ötszázvalahány kB-nál kisebb volt, pedig azokon a Sonykon, amibe nem piszkált bele a Sagem drága, azokon futottak az előzőleg említett dolgok. :(((

(#63) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

óha nekem is kell egy ilyen! 25.000Ft-ért lehet venni... én úgy láttam a rózsaszín telefonszolgáltatónál! :DD ami szerintem igen csak megéri... :C :))

(#64) pnagy7


pnagy7
aktív tag

Igen, de én tudok olcsóbban is szerezni mint 24.999! de csak 1et mostmár!

Mr. Hóember

(#65) pista19 válasza Ricardo (#42) üzenetére


pista19
csendes tag

Én szerintem nagyon jó teló, nekem is ilyen van én meg vagyok vele elégedve,nagyon jól szol, :K szerintem nagyon jó nem tudom hogy sokan mért kritizálják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.