Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ádikácska


ádikácska
aktív tag

:C :U kell nekem egy ilyen :DD

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#2) tgabi333


tgabi333
tag

Nah, ezaz majd mostantól hallhatunk mély basszust is a funkcionális analfabétáktól a buszon, villamsoson...

(#3) #19617792


#19617792
törölt tag

Ez nagyon tetszetős. Ha majd jó áron kínálják előfizusan, vagy kártyásan, akkor siker lehet. :) Ez nagyjából annyit tud, mint a W350, csak slide forma, tetszik, elfogadnám. :C Kár, hogy a nagymélyes sztereó hangszóró helyett nem az agybadugós fülesre koncetráltak. Azzal lenne az igazi. :(

tgabi333: Eddig is hallhattunk. Tudod menő üvöltetni a zenét a telóhangszóróból. Ez sem fog változtatni rajta. :( Ennél már csak az a rosszabb, amikor ki lehet hallani az olcsó noname recsegő, vacak fülesből a zenét, nem süketülnek meg? :F

[ Szerkesztve ]

(#4) papi77


papi77
addikt

Megjegyezném,h az 5xx típusszámú készülékek tartoznak a középkategóriába! Ez inkább az alsó kat. :U

Az első: NOKIA 1611

(#5) .tnm


.tnm
addikt

külső nagyon eltalált lett. felsőbb kategóriás készülékek is költözhetnének hasonlóba.
az "igazi walkman" fülesért viszont nagy kár. akkor adják már inkább füles nélkül és a vásárló dönti el, hogy hpm6x-et vagy hpm7x-et (stb.) vesz. [biztos van egy pár ember, aki nem szereti az agybadugós fülest, de én nekem már csak olyan lesz]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#6) nrgia


nrgia
őstag

nice

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) mark75


mark75
senior tag

Külső jó,de nekem egyáltalán nem egyértelmű a 176*220 felbontás. :( (ezt már csak alsó kategóriába kellene rakni)

[ Szerkesztve ]

(#8) Ice!? válasza .tnm (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

Egyetértek. Szép a külseje és jó ötletnek tartom a mozgásérzékelőt, amit korábban már a k850i -ben is megtalálhattunk.
Viszont szerintem egy picit hiányzik belőle a "komolyabb" kamera. Persze, walkman, de sokat dob rajta.
Oké, sztereó headset, de egy walkman telefonhoz illene egy fülbedugós headset is. Ami amúgy szerintem komolyabb.

(#9) Irda


Irda
csendes tag

Sziasztok.Nem tudom, hogy mi a véleményetek jól néz ki meg minden csak hát szerintem van nála jobb teló is :D xD Nah cső

(#10) dedike


dedike
addikt

Azt az egyet nem értem, miért kell még egyáltalán fixfókuszos telefonokat gyártani? :W
Annyira drága lenne az autofókusz? :F

Jó szerencsét!

(#11) dedike válasza Irda (#9) üzenetére


dedike
addikt

Senki nem állította, még véletlenül sem, hogy ez a SE csúcsmobilja.... :DDD

Jó szerencsét!

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Van pár problémám ezzel, minek ordítson a telefon, főleg dübögjön? Hogy a gyagyás gyerekek a busz hátuljában, illetve vonaton szórakozzanak az ember idegeivel?
Másrészt persze jó is az, főleg, hogy ha elkezd csengeni a telefon az emberek nagytöbbsége 5-15másodpercen belül felveszi azt. :D
Illetve, ha egyszer walkman, miért nem jár hozzá normálisabb füles? :U

(#13) Mamuska


Mamuska
őstag

Fogadok, hogy ezt is a franciák csinálják.

(#14) joey04


joey04
titán

ez se kap gyárilag normális fülest

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Ricardo válasza mark75 (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

A számozás alapján alsó kategória.

Nagyon szép lett, de a kategóriától függetlenül nekem kevés a 176x220

(#16) VD


VD
őstag

Most,hogy mindenki lehurrogtak a Bass Reflex- fülest, van olyan aki próbálta is? Mert nem mindenkinek jön be az "agybadugós" megoldás. Melsleg kurva jól szól.

A teló meg nagyon rendben van, épp ideje, hogya kiöregedett w300-kat le lehet majd rá cserélni.

Nem értem a fikát a kijelző miatt. A célnak tökéletesen megfelel. Érdekes, az L700 samsungnál senki nem fikázta, hogy ezer éves alóskategóriába való a display.

Oké, hogy divat csípőből fikázni a jobb napokat is látott SE-t, de rohadt unalmas, hogy minden új SE bejelentéskor előre temetik a telefont. :(((

(#17) Mamuska válasza VD (#16) üzenetére


Mamuska
őstag

Inkább keress másik walkmant, mert ez a sagem munkáját dicsőíti. Láttam már képeken, és elég bóvli az anyaghasználat, van sok jobb walkman is. Tuti biztos, hogy most is belenyúl a menübe.

(#18) copin válasza Mamuska (#13) üzenetére


copin
őstag

Az F305 miatt ez kézenfekvőnek tűnik.

(#19) Uchimata


Uchimata
tag

Vagy a telcsó, vagy a fotó, de nagyon szép. Ez egy amolyan "MP3 lejátszó-pótló" kis kütyü, a lényeg, hogy nem kell a telcsódon tartanod a kezed, amíg zenét hallgatsz (mert egyből tudod, ha hívnak), de telefonnak már alsó kategóriás. Szerintem van piaca, ha megfelelően olcsón adják. Nem kell minden gépnek gigapixeles érzékelő, meg HD felbontású AMOLED kijelző, qwerty bill, tonnányi alkalmazás, stb, jó ez! :K

(#20) Skizz válasza tgabi333 (#2) üzenetére


Skizz
addikt

Azt azért nem... egyébként nagyon szép teló.

(#21) f.begbie válasza mark75 (#7) üzenetére


f.begbie
tag

Tök mindegy, hogy milyen kategória, az mindenütt gyatra.

(#22) grabber válasza mark75 (#7) üzenetére


grabber
addikt

Az a felbontás már oda is kevés.5 évvel ezelőtt voltak ilyen kijelzős mobilok és azóta nem tűntek el :(
De tudásban kicsit lehetne több.Nem szeretem már a mai gyártókat.Ua a telefont kihozzák 20 féle külsővel,de a tudás ua.Semmi újítás,ami rossz volt bennük az újabbakban is benne marad.
Hol a fejlődés?

(#23) [balu]


[balu]
tag

Kellemes alsókategóriás, csak az ára is az legyen.

(#24) Egzee


Egzee
őstag

Használható alsó kategória! :)

(#25) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Ettől a hangzástól nem kell semmit várni!(ez egy f305)abban is gyenge a hangzás :U

(#26) blueMerle


blueMerle
veterán

Ha csak a fele hangzást fogja nyújtani mint az 5800, akkor már jó. Lehet igérgetni, lehet azt mondani nagyot fog szólni, de a Nokia olyat tett le az asztalra, amit azt hiszem nem sok gyártó fog a közeljövöben megközelíteni. :R

(#27) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó telefon meg minden, de szvsz az a kijelző igen csak szerényke :( a lassan 2 éves v630am is ilyen kijelzővel bír..

Everybody lies.

(#28) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Egyetértek az előttem szólókkal, egy minimum HPM-70-et megérdemelt volna a vásárló legalább azért mert a felső kategóriában már azért ott vannak a komolyabb fülesek mint pl az IS800.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29) LEFTHORSE1 válasza Barthezz2 (#27) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem biztos hogy ugyanazzal a technológiával készült mint a régiek, először élőbe kellene látni, emlékszek még Bog is benézte (saját bevallása szerint) mikor pár napon át QWGA-nak nézte az egyik ugyanilyen felbontással biró tesztelendő mobilt

Cseberből vederbe

(#30) Barthezz2 válasza LEFTHORSE1 (#29) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

lehet benne valami, de azért megérdemelt volna egy nagyobb kijelzőt, nomeg a mindenki álltal emlegetett hpm 70-et is

Everybody lies.

(#31) DarkByte


DarkByte
addikt

Juhúú Sony Ericsson.. welcome to year 2009. 176x220? Are you serious?

Úgy látom továbbra is le vannak ragadva mint a ringlispíl a centrifugában. :U

[ Szerkesztve ]

(#32) Apollyon válasza DarkByte (#31) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én igazság szerint most vagy fél évig még csak be sem jelentenék csak és kizárólag felsőkategóriás telefont. Alsóból már annyi van mint a szar.
Minimum 240*320 2,6-3 inch OLED touchscreen mobilok Andoriddal, 3,2MP+ AF LED Xenon, 1 hónap üzemidő, WLAN, HSPA stb.

Ha ez lenne az alap és ilyen spec.-ból kidobnának pár szériát talán rendbe jönnének.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#33) fateless


fateless
veterán

Most komolyan: 3xx-es készülék, alsókategóriás telefon. Mit akartok tőle? 240x320-as kijelzőt? Ebben a kategóriában mindenki más ezt a felbontást használja, vagy a 128x160-at. Egy telefon jut eszembe 240x320-as kijelzővel, a Nokia 2700, a többi Nokia ugyancsak 128x160.
(Nokiának nincs 176x220-as kijelzője, a 3-as sorozat pedig már magasabb kategória)

Lassan jön az a sirám, hogy minden alsókategóriás telefonban legyen 8MP-es kamera, WiFi, GPS, 4 hangszóró, VGA felbontás, mindez 20k-ért függetlenül. Én is szeretnék ilyet, meg 3,60-as kenyérárat is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#34) copin válasza Apollyon (#32) üzenetére


copin
őstag

Miért pont android?

(#35) Apollyon válasza copin (#34) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Elfelejtettem odaírni, hogy csak egy szubjektív vélemény volt. :)

Amúgy azért Android mert nincs többé UIQ, S60 a Nokiáé de úgy az egész Symbian ahogy van, Wmobile-t köszi ne, Android meg szintén nyílt mint a szimbi, és szimpi is :DDD

Meg azért is mert már elég sok teló van ilyen, kéne dobálni tovább az OS-es telókat. Én pl már nem vennék nem oprendszeres telót, és ha leváltom majd a P1-et inkább maradnék a SE-nál.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36) blueMerle válasza Apollyon (#35) üzenetére


blueMerle
veterán

S60 a Nokiáé
Akkor az S60-as Samsungok azok mik? :DDD

(#37) Lirion válasza blueMerle (#36) üzenetére


Lirion
addikt

A samu csak licenszeli az s60-t, de nem az övé, mint ahogy a winmo sem a htc-é. Ezt benézted.

(#38) Apollyon válasza blueMerle (#36) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tudom hogy vannak S60-as Samsungok, olvasom a híreket:)
S60-as SE-ok tuti nem lesznek, ez kb olyan mintha az AMD átmenne Intelhez egy kis segítségért:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39) AMD Power


AMD Power
titán

Unalmas unalmas.... 176x220 kijelző? 2MP FF gondolom és hangyamozi videó felvétel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40) czipaocsi


czipaocsi
aktív tag

dübörgő mélyek, mi? :DD :DD :DD
még ha igaz is, kérdem én: minek??? :F :F :F

egyébként jópofa...

Róma... Gondolák...

(#41) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Másik helyről ollóztam: "A W395 készülék is csúszkás kialakítású, és inkább az alsóbb kategóriában igyekszik majd helytállni. A karcolásálló kijelző 2"-os, felbontása 176x220 pixel."

Tehát karcolásálló üveg. Kár hogy a Sagem készíti, igy már semmi pénzért nem kéne.

(#42) Ricardo


Ricardo
félisten

Kinyitva is szép:

(#43) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

2 centis hangszóró nagyon fog dübörögni.

(#44) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#42) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nagyon szép, pedig a szürke szin sosem tetszett de itt bejön, még az is lehet hogy a hangszórók melletti narancs csikok a zene ritmusára fognak villogni, s ha még kacálló edzett üveget is kapott a kijelzője akkor az alsó kategóriában abszolut "felső kategóriás" a fast port tuti hogy a most nem látható tulsó oldalán lesz

Cseberből vederbe

(#45) Olcsi válasza Ricardo (#42) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hű...nagyon jól néz ki ez a telefon, bár eléggé hasonlít w760-ra, persze ez csak az előnyére válik! :K

"A japán-svéd gyártó mobiljai általában nem a beépített hangszóróik minőségéről voltak híresek..."
Szerintem a korábbi modellek elég jól szóltak, mint pl k750/w800, w850 stb.
Tény viszont, hogy az újabb telefonoknál már valamiért nem sikerült annyira jól megvalósítani a dolgot (pl. w580). Kíváncsi leszek azért...

[ Szerkesztve ]

(#46) mrlujoak válasza LEFTHORSE1 (#44) üzenetére


mrlujoak
veterán

"a fast port tuti hogy a most nem látható tulsó oldalán lesz"

Igen.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#47) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Jaaj,de várom már,amikor a sok kis,"menő" 12 éves pokémon a villamos hátuljában fogja ordíttatni a rádióból felvett fiftiszentet :( :(
Egyébként nem rossz telefon,ha majd a szolgáltatóknál ezt hozzák be a W350 helyére,akkor tuti siker.

/\/0zb3/27

(#48) LEFTHORSE1 válasza --Nozbert-- (#47) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Csakhogy te már fel vagy készülve az agybadugós fülessel, és a telódról nyomatod a sajátodat, jártam én egyszer ugy hogy egy iskolából kijövő srác kezdte bömböltetni a mobiljáról az ocsmány ujfajta rap zenét, ott helyben le s@ggf@jeztem, nem értette miért

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#49) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a innováció? A Dübörgő mély benne... ki veszi be ezt a hülye marketing szarságo*? Max csak a 12 éveseknek lehet ezzel eladni egy telefont....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) blueMerle válasza Lirion (#37) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem, nem néztem be. Mint a Nokia store sales managereként azt hiszem kicsit tisztában vagyok a dolgokkal, nem gondolod? :)

Nekem az jott le, hogy a fórumtárs azt gondolta az S60 csak a Nokiákon létezik, ezt pontosítottam, de mint kiderult, tisztában volt vele, csak én értettem félre amit leírt. Ennyi, semmit "sem néztem be", hanem félreértettuk egymást. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.