Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

A teszt jó lett :R
A telefon pedig, végre W3xx széria és nem erőltetik a 128*160 képernyőt, ez tetszik.

(#2) fateless


fateless
veterán

Kifejezetten tetszett a cikk. (azt hiszem, most írok először ilyet)

Nekem nagyon tetszik a telefon is. Minden egyes részlete olyan, amilyennek egy ilyen kategóriájú telefonnak lennie kell. A kijelző felbontása és mérete is megfelelő, a készülék tudása is, a kamera sztem bőven megfelelő (persze akkor lenne a tökéletes, ha 2MP AF lenne). A legnagyobb pirospont részemről a füles! Én ki nem állhattam az agybadugósat, ezért már jó két éve is azzal kezdtem a 800-asnál, hogy vettem egy másik fülest. Itt most használhatnám a gyárit - persze inkább a sok pénzért megvettett használnám hozzá...

Külső szempontjából pedig jó ideje egy olyan készülék, ami tetszik.

Mod: úgy tudom 512-es kártyád adnak majd hozzá

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) Khaal


Khaal
őstag

Egész jó kis masina, megfelelő árcimkével szerintem lesz rá kereslet. Ezt a tudást és lejátszásvezérlő gombokat kérnénk candybar formában is, jó áron.

(#4) cannibal


cannibal
senior tag

Nekem is nagyon tetszik ez a telefon,ránézésre bejött :DDD

(#5) Bibby


Bibby
addikt

Egy walkman gomb elfért volna rajta, akkor ki sem kell nyitni a zenelejátszáshoz. Egyébként nem nagyon értek hozzá, de gondolom ezek az érintős gombok zsebben nem tudnak benyomódni...ugye? Vajon 512es kártya jár hozzá?

Korrekt kis készülék. Talán az ára is az lesz.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#6) mark75


mark75
senior tag

tetszik,jol nézki. a w300-nál minenképp komolyab a kinézete!most már csak az ára legyen jo.

(#7) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

"A W380i-be nem került bele az új multimédia menü sem, bár nem kizárt, hogy 176x220 pixelen direkt nem is erőlködtek vele."

Ez hülyeség. Már nem az h nem került bele, hanem h a 176x220-as kijelző miatt ne tették volna bele. Erre a legjobb példa a V640i, mert annak is 176x220-as kijelzője van, és láss csodát abban benne van. Igaz annak a tesztjében nem igazán cvolt róla szó.

Amúgy nem rossz is telefon ez, nekem főleg összecsukva tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#8) Dr.Anonymus válasza Bibby (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez bennem is fölmerült...
benyulok a zsebemben hogy kivegyem a telefont akkor biztos megérintem a kiálló gombok valamelyikét...
ez hogy van?
vagy ha zsebben érintkezik valamivel??? :U

(#9) Bog válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kemények a gombok, nem jellemző, hogy megnyomódnak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Dr.Anonymus válasza Bog (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ox, köszi

(#11) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintem a w300 jobb tán ez kinézetre jobb de ezek szerint tudásra nem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12) fateless válasza dragonfx (#11) üzenetére


fateless
veterán

Azért jobb a kijelző, a kamera, a külső, kisebb méret, ha jól emlékszem nagyobb memkari, szóval van változás.

Gondolom ez is úgy lesz, hogy mikor kijön, akkor árban valahol a w810 (ne adj Isten w610) körül lesz, aztán pár hónap és megtalálja a maga helyét az árversenyben úgy 25k körül feltöltőkártyával.

A kameráról: a cipőt nagyon jól lekapta, csak a cipő orrától jobbra és a sarok mögött látszik erősebb egybemosódás. A kék tetejű házas kép viszont már elég gyenge lett. Úgy látszik, itt nagyon más a fókusztávolság, mint a többi fixf-os kameránál.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Igazán lehetne qvga a kijelző!
Amúgy nem rossz..

(#14) fateless válasza Zoltanfi (#13) üzenetére


fateless
veterán

Jaj, ne! Miért kéne szegény jószágba qvga kijelző? :F

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez a telefon csak kinyitásig szép... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) Shim


Shim
őstag

Mire tippteltek, mennyi lesz az ára? Egy ismerősömnek nagyon tetszik, de az ártól függ, hogy kivárja-e a megjelenést.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#17) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Elég béna, hogy a fényképek jobb oldalán ott figyel egy fekete csík!
Amúgy a telefon egész szépre sikerült. :C

[ Szerkesztve ]

(#18) AMD Power válasza Shim (#16) üzenetére


AMD Power
titán

XXL-nél kérdezz rá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#19) Zoltanfi válasza fateless (#14) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Miért ne? A 6131-ben és a 6555-ben is volt és azok olcsóbbak..

(#20) Bog válasza Zoltanfi (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ööö... ezt honnan tudod?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) Riccio91


Riccio91
csendes tag

tetszik. most vettem egy Z310-et ideiglenesnek. lehet hogy nyáron csere lesz. jól néz ki a külseje is és pont annyit tud amennyit ki is használok. bár nem hiszem hogy sokat integetnék neki
(Quadrapop egyéni rekord 170070 :B )

(#22) Bog válasza Riccio91 (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ebben a QuadraPop-ban már nem hangjegyek esnek le, hanem BT headsetek meg webkamerák:-D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) Riccio91 válasza Bog (#22) üzenetére


Riccio91
csendes tag

az enyémben sem hangjegyek vannak hanem csak színes izék.
remélem sikerül belőniük az árát nyárig 25-30ezer közé. 512-es memória kártya nem lenne rosz

(#24) ancsma válasza Bog (#22) üzenetére


ancsma
aktív tag

Oppá,mik vannak:)
Jó kis teló,biztos sokaknak tetszik a külseje,csak nincs sok újítás.Az meg szerintem elég gáz, hogy Walkman telóhoz nem adnak hpm-70-et vagy valami ilyesmit. :Y

(#25) fateless válasza Zoltanfi (#19) üzenetére


fateless
veterán

Egy korábbi magasabb kategóriás (6131) telefont nem érdemes összehasonlítani ezzel. Egyébként sem esnek egy súlycsoportba a készülékek, a w380 árát egyenlőre saccolni lehet, a Nokiákét pedig már tudjuk (kb 42k 6131 2év gar, kb 50k 6555 2év gar).

De nem is értem, miért vesz meg valaki egy Nokia 1112-est, amikor egy Ericsson T68-as többet tud nála - körülbelül ennyit ér a kettőt összehasonlítani.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Elég jó kis telefon, nekem tettszik! :R

És nem is csinál olyan rossz képet, már csak az árára lennék kíváncsi. :K

Sic Parvis Magna

(#27) nemma


nemma
addikt

Szerintem méltó utódja a W300i-nek. Végre megkapta a nagyobb kijelzőt, van benne edge,új zenelejátszó, viszont a fülest nagyon sajnálom :(
Az akksi képtelenség, hogy ilyen gyenge legyen, a W880i-ben is 950-es akksi van, ráadásul fizikailag vékonyka, nálam mégis bírja 5-6 napig, éjszaka bekapcsolva, napi 10-15 perc beszélgetéssel és össz kb. 4-5 óra zenével. Szóval lesz ez még jobb is! :)

(#28) decibel


decibel
aktív tag

N00b kérdés: bármilyen jack dugós fülest rá lehet kötni?

"you are a monkey poo-poo"

(#29) nemma válasza decibel (#28) üzenetére


nemma
addikt

Igen, mivel a gyárilag hozzáadott füles kétrészes: Az egyik, ami a gyári csatit JACK-ké alakítja, a másik pedig a füles.

(#30) nike_ válasza nemma (#27) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem is tovább bírja. Mondta Bog is hogy sokat használta.

(#31) Erzsi78 válasza decibel (#28) üzenetére


Erzsi78
tag

Ez engem is érdekelne. :U Ha igen, akkor teljesen mindegy milyen "füles" lesz hozzá.

(#32) fateless válasza Erzsi78 (#31) üzenetére


fateless
veterán

A füles olyan, mint a HPM 70 olyan szempontból, hogy féltájon van egy 3,5-es jack csati, ahova olyan fülest dugsz, amilyet akarsz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#33) nemma válasza Erzsi78 (#31) üzenetére


nemma
addikt

Én is leírtam már ám előtte... :U
Bár igaz, hogy bármilyen fülessel tudod használni, de nem mindegyik üti a HPM-70 szintjét!

(#34) Erzsi78 válasza fateless (#32) üzenetére


Erzsi78
tag

Akkor a fülest ért vádak semmisek. Jöhet helyette egy fejhallgató. Meg a hallásvizsgálat :DDD

(#35) Erzsi78


Erzsi78
tag

Amúgy a külső kijelző látószöge nem túl nagy, a képekből, persze én még ilyet nem láttam. Egy mp3 lejátszót kivéve, de akkor nem tudtam hogy ilyen menő lesz az oled és nem is nagyon érdekelt, azon kívül hogy milyen információ volt rajta, mert azt hittem ez valami energia takarékos 1 színű dolog, ezt persze ma már nem így gondolom.

(#36) aBONiE


aBONiE
csendes tag

Jó kis telefonnak túnik, így alsóközépkategóriában, szép is

Az ott az első képen a Levi's mobil? Várhatunk tesztet arról is a közeljövőben? :DDD

(#37) nike_ válasza aBONiE (#36) üzenetére


nike_
addikt

Igen, az a Levi's mobil. Tesztet nem tudom lesz-e, biztos, ha már le van fényképezve.

(#38) BloodRay


BloodRay
veterán

Sokkal szebb mint az eddigi alsókategóriás walkman-telefonok. :R
Jó áron tuti slágertelefon lesz szerintem. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#39) mrlujoak válasza nemma (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

Házon belül (SONY) nem csak megüti, de übereli is... ;]

MDR-EX32LP; 52LP; 71SL; 85LP; 90LP...

Ezt a fülest pedig csak ajánlani tudom - most is ilyet használok egy SONY NW-E003F mp3 Walkmannel - , mert dübörög, de mégsem kelt olyan érzést, mint ha vízalatt búvárkodnál.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#40) sekli válasza legiaap (#15) üzenetére


sekli
addikt

maximum... :), belul nekem se igazan tetszik...

a sims2 egyebkent vicces..., inditottam egy novel, masfel perc mulva jott hozza vendegsegbe egy ficko, azzal beszelgetett, platykat meselt, megolelte, osszekoltoztek... ot perc... :D

(#41) Sipi16 válasza aBONiE (#36) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem is bejön. Mondjuk mégegyszer nem kéne Walkman, de aki a telefonon szeret zenét hallgatni az bátran beleugorhat.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#42) Erzsi78 válasza mrlujoak (#39) üzenetére


Erzsi78
tag

Jól tévedek, hogy a zárt típus az "agybadugós"?

(#43) mrlujoak válasza Erzsi78 (#42) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, a zárt típus az agybadugós.
Annyit tesz, hogy a hallójáratodba helyezve a szilikondugó a lágy "medúzaperemével" plusz hártyát képez, így a dobhártyád és a füles között zárt tér jön létre, ezért alakulhat ki kisebb nyomáskülönbség, illetve nagyfokú külvilág-zaj csökkentés.
Ezt a hatást érzékelik úgy a felhasználók, mint ha víz alatt lennének.
Természetesen egy-két nyelés után a dobhártya belső fül felőli oldalon ellensúlyozza a nyomáskülönbséget, így az megszűnik, és a zene elindításával a tompa külzaj hatás is teljesen elhal.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#44) AMD Power válasza mrlujoak (#43) üzenetére


AMD Power
titán

Te nem az SE-nél vagy valami marketinges?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#45) nike_ válasza AMD Power (#44) üzenetére


nike_
addikt

Hallod, lehet. :DD

(#46) AS


AS
félisten

Söt biztos :C

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) AMD Power válasza AS (#46) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt nem megbántásból írtam de tényleg nem olyan? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#48) nike_ válasza AMD Power (#47) üzenetére


nike_
addikt

Igen, szerintem is. Nagyon tudja ezeket az SE dolgokat.:)

(#49) pasquale


pasquale
tag

Mikor lehet már kapni???

(#50) sztyui2


sztyui2
őstag

Egész jó kis teló. W300 van minden második embernek :D olyan tömegmobil lett. Nem ártott már az újítás. Mondjuk összecsukva szebb, mint kinyitva.
Várjuk a Levi's mobil tesztet :)) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.