Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) verser233


verser233
senior tag

Ámen. :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#2) fatal`


fatal`
titán

Helyes, ideje volt már. Bár ezekszerint a következő SE telefonomnál a mostani kártyámat dobhatom ki. De végre elindultak a szaványosítás felé. Remélem hamarosan a miniusb és a jack is helyet kap a készülékeiken.

(#3) Lirion


Lirion
addikt

"átáll a microSD töltő és adatkábel használatára"

Mármint hogy microUSB nem?

(#4) joey04


joey04
titán

Nem értem ha már rég mindenki ezek miatt sírt, és az eladások is zuhannak már egy ideje miért csak most tértek észhez?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) madarasz92


madarasz92
őstag

Na végre!!! :D

(#6) <NewL> válasza fatal` (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

nem fogják elsietni ... :D

There's an app for that

(#7) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Jeee!!! :C Igaz eddig nem volt még M2 kártyás SE-m, de ezek szerint úgy néz ki, hogy nem is lesz :D

Az mondjuk becseszne ha holnap bejelentésre kerülő modellek még M2-vel jönnének (már ha lesz bennük memóriabővítési lehetőség) :D

[ Szerkesztve ]

(#8) sputnick


sputnick
tag

szememből majd kicsordult a könny a hír olvasásakor.
végre ezt is meglépték :C

Think.

(#9) Volkov


Volkov
aktív tag

Mi az a "microSD töltő és adatkábel" :U

:)

(#10) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Hát jobb később, mint soha. De, hogy miért csak most eszméltek? Kíváncsi vagyok mikor jön az első teló az új paraméterekkel. Van egy tippem: későn.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#11) Killing


Killing
addikt

Végre átállnak Jackre!Egyszer sikerült eltörnöm ennek a szar fülesnek a pöcökjét,szerencsére nem maradt benne (K550i-hez kaptam). :DDD
Volkov:Kérdőjel lemaradt. ;)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12) a_tesz


a_tesz
Korrektor

viszont beletehették volna legalább a mostaniakba a k850ben használt dual foglalatot, ami microsd-t és m2-t is fogadott, így azért még memkártyát is kell cserélni ha lecserélném a w810emet...és gondolom nem vagyok vele egyedül, dehát mindent nem lehet

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#13) iknight


iknight
senior tag

A csőd nagy úr, végre rákényszeriti a sonyt az ésszerű döntések meghozására.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#14) orbano válasza a_tesz (#12) üzenetére


orbano
félisten

szoktak azért adni gyárilag is hozzá. egyébként gynaítom vag adnak adaptert, vagy fogadják mindkettőt. bár amilyen balfék a SE, kinézem belőlük, hogy nem így lesz :D
de ez jó hír, megvárom ezeket, aztán cserélek SE telóra megint. a rendszercsatijuk lecserélésével megvettek kilóra :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) f.begbie


f.begbie
tag

no igen. Kicsit ugyan elkéstek vele... Már csak normális telefont kéne építeni köré, de talán majd jövőre beérik az idei munka.

(#16) Metalfan


Metalfan
senior tag

Ezzel a döntéssel kb 2 évet késtek, de még mindig jobb későn, mint soha :U

(#17) mark75


mark75
senior tag

:C

(#18) Ricardo


Ricardo
félisten

Csak ismételni tudom magam. Jó az irány :K

(#19) nickcreeper


nickcreeper
tag

Nem csak a memóriakártya változott.
A szóköz átkerült a 0-ra, a kis és nagy betűváltás a #-re az új telókban.
Ezek se éppen csekély változások.

(#20) pulse117


pulse117
csendes tag

:))

(#21) m@xsys


m@xsys
senior tag

Na végre, Csipkerózsika felébredt álmából :)

(#22) Mamuska válasza Ricardo (#18) üzenetére


Mamuska
őstag

Lehet, hogy jó az irány, de mikor lépték meg ezt? Ott vannak már a halál árnyékában. Nevetségesek a bejelentett új készülékeik is, a samsung nap mint nap 5x jobb telefonokat dob ki, sőt a fél év múlva érkező saito, aino, yari sem verseng a mostani samukkal sem tudásban. Folytatódik továbbra is a több éves lemaradásuk, csak pár SE fanka, már az ilyen semminek is örül, de ez hol fejlesztés?

(#23) Ricardo válasza Mamuska (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Valóban későn jött a lépés, de majd kiderül hogy ez végzetes hiba volt vagy nem.
A most bejelentett készülékeire azért nem használnám a nevetséges szót.

"a samsung nap mint nap 5x jobb telefonokat dob ki,"

Jelenleg minden gyártóra igaz a mondat. Most nem tudok olyat mindani aki esetleg versenyképes lehetne a Samsunggal.

"aito, aino, yari sem verseng a mostani samukkal sem tudásban."

Ebben is van igazság, de mint ahogy az előző mondat, ez is igaz a többiekre.

Nokia is dobálja ki a jó készülékeket ( Eszéria új tagjai), de hol van az érintős telefonok hada? N97? Szép jó, de a mostani dömpingben kevés, emellett ott van az 5800 ami középen van tudásban. Az N széria többi tagját nem akarom előhozni, mert az anyaghasználat kritikán aluli.
Ez viszont már erősen off.
csak azt akartam kihozni hogy ilyen élesen bírálni és érvként azt felhozni, hogy a Samsung jobb, nem reális, mert mindenkinél jobb.

A tény viszont tény . Az SE le van maradva, és most megpróbál kezdeni valamit. Remélem sikerül nekik. Kár lenne értük.

(#24) Mamuska válasza Ricardo (#23) üzenetére


Mamuska
őstag

Az SE mindenkihez képest jócskán le van maradva, minden gyártó jobb nála ha a fejlettséget nézzük.
A yari egy vacak 2 éves n95-nek nincs a közelében, és 400euróért akarják kiadni. Meg is érdemli az aki megveszi, egy bukta a 3-ból. Elárulom 200€-ért egy n78-at kapsz, odaver lazán ennek a yarinak, már fele annyiért kapni ütősebb telefonokat.

Az AINO
1, egy buta fon, így megnézheted milyen programok mennek rajta, gagyi
2, a kijelzője már egy-két éve is elavult volt,
3, nem mindenhol működik az érintőkijelző, csak egy.két menüben,
4, a legrosszabb csatlakozókkal érkezik továbbra is,
5, az optika mérete még egy k800-énak sincs a közelében,
6, a gps használhatatlan, mert egy normális navigációs program sem megy rajta,
Felsoroljak vagy 50 jobb telefont, vagy elhiszed, hogy sehol sincsen még más márkák telefonjaihoz képest sem, de tavaly is voltak jócskán jobb ajánlatok. A 3-ból már ez a 2. bukta, de van egy sejtésem a megjelenése időpontjára a saito is elavult lesz jócskán.

A nokia jön a linuxos n900-al, sok helyen olvastam, hogy lehet vele telefonálni. Az azért nem lesz rossz, az n97-től én sem ájultam el, de nagy előnye egyébként, hogy van rajta teljes billentyűzet, így nekem talán jobban kéne, mint a fejlettebb hd.

Piece!
Csak egy kérdés, nem bántásként, miért van az, hogy a SE-nek mindent elnézel, más márkát meg lehordasz, sőt azért feltűnő, mert jobb márkákat(hardverben) hordasz le?

(#25) Ricardo válasza Mamuska (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak úgy tűnik. Én az SE-t is többször kritizáltam a termékpolitikája miatt. A lemaradásukat csak maguknak köszönhetik. Nekem az zavarja a szemem, és ezért is adok hangot általában a az elégedetlenségemnek ( ettől tűnök részlehajlónak), hogy ha az SE csinál valamit, mégha előrelépés is, sok ember akkor is csak a fikát zúdítja a gyártóra. Nem vagyok egy SE rajongó, 8de szeretem a márkát mert még egyben sem kellett csalódnom), de rossz látni a szenvedésüket és hogy sokan még löknek is rajta.
A másik ami nagyon zavaró az a "kettős mérce" Egy két halk hangon kívűl ( az SE fikázókhoz képest) nem nagyon kiabált senki hogy kevés az 5800, mert már a Samsung 5X-10X több ilyen telefont adott ki és különben is milyen szar meg kevés. Az N97 től is el van dőlve mindenki (tisztelet a kivételnek), holott már az is későn jön, és messze nem akkora durranás mint kellene, az érintős telefonok piacán meg aztán pláne nem kuriózum (én is preferálom a qwerty-t).
Az SE önmagához képest javul Én csak próbálom észrevenni a fejlődést (önmagukhoz képest fejlődnek), de ha megnézed majdnem minden hozzászólásomban ott van a kételkedés hogy ez elég lesz-e.

(#26) Mamuska válasza Ricardo (#25) üzenetére


Mamuska
őstag

Okké! :R

Tényleg kevés az 5800 a mai viszonylatokban, de egy hatalmas előnye van, az ára. Nagyon jó ár érték aránya van, viszik is mint a cukrot. A nokia eléggé visszavett a tempóból remélem észbe kapnak, de igazából ők megtehetik, egy SE fele annyira sem jól csengő név. A legtöbb ember szemében még mindig a telefon az legyen nokia, maga a telefon szóra egyből az ugrik be nekik. Néha előfordult, hogy kértek tőlem tanácsot, hogy milyen mobilt vegyenek, azt mondtam, egy-két samsungot( op. rendszereset csak), sokszor kaptam azt a választ, fújj az gagyi. Nem baj, kimaradnak a tutiból. :D

(#27) Ricardo válasza Mamuska (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen, ezt én is tapasztaltam. Fültanuja voltam egy beszélgetésnek amit egy hölgyemény, és egy srác bonyolított mellettem.

Srác: Ezt vedd mert jóval többet tud, jobban néz ki és a kijelzője is nagyobb!

Hölgyemény: Igen nekem is jobban tetszik, de ez meg Nokia, mégis csak az a telefon!

Teljesen kész voltam, nem tudtam sírjak vagy nevessek. :W

Nekem a samukkal egy bajom volt/van, és az a saját menüjük. Most hogy van Win, Symbian, és lesz android. elgondolkodom majd cserénél mi legyen. Sok dolog dönt majd, többek között kell érintő kijelző vagy nem, de ez még odébb van. Ha most cserélnék akkor szerintem valami E-s Nokia lenne.
Majd kiderül mi lesz a felhozatal, és menyyi lesz rá a keretem. Addig is mustrálgatok és követem a piacot :K

(#28) Ricardo válasza Mamuska (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen, ezt én is tapasztaltam. Fültanuja voltam egy beszélgetésnek amit egy hölgyemény, és egy srác bonyolított mellettem.

Srác: Ezt vedd mert jóval többet tud, jobban néz ki és a kijelzője is nagyobb!

Hölgyemény: Igen nekem is jobban tetszik, de ez meg Nokia, mégis csak az a telefon!

Teljesen kész voltam, nem tudtam sírjak vagy nevessek. :W

Nekem a samukkal egy bajom volt/van, és az a saját menüjük. Most hogy van Win, Symbian, és lesz android. elgondolkodom majd cserénél mi legyen. Sok dolog dönt majd, többek között kell érintő kijelző vagy nem, de ez még odébb van. Ha most cserélnék akkor szerintem valami E-s Nokia lenne.
Majd kiderül mi lesz a felhozatal, és menyyi lesz rá a keretem. Addig is mustrálgatok és követem a piacot :K

(#29) Lirion válasza Mamuska (#24) üzenetére


Lirion
addikt

"A yari egy vacak 2 éves n95-nek nincs a közelében, és 400euróért akarják kiadni."
Meg ne sértselek, de ezt mégis honnan a büdös p*ból szeded? Vmi hivatalos forrásra van esetleg linked?
Másrészt meg a yari egy kibaxott alsó kategóriás telefon lesz zárt rendszerrel, nehogy már egy felsőkategóriás op rendszeres telefonhoz hasonlítsd.

Az AINO
1, egy buta fon, így megnézheted milyen programok mennek rajta, gagyi
Detto, mint az LG arena, Samsung Pixxon/Pixxon12
2, a kijelzője már egy-két éve is elavult volt
Jah, két éve rendszeres volt a 3 colos, 16M szinű, kapacitiv kijelző teljes gombsoros telefonokon
3, nem mindenhol működik az érintőkijelző, csak egy.két menüben
És? Azért szar vmi, mert a mutlimédiás tartalmak nagyobb élvezhetősége érdekében érintőkijelzőt raktak bele hagyományos helyett?
4, a legrosszabb csatlakozókkal érkezik továbbra is
Jogos.
5, az optika mérete még egy k800-énak sincs a közelében
Biztos, de majd meglátjuk, milyenek a képek.
6, a gps használhatatlan, mert egy normális navigációs program sem megy rajta
Detto, mint az LG arena, Samsung Pixxon/Pixxon12

(#30) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a lépés jó... De miért kellett vele ennyit várni??? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.