Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Ricardo válasza Mamuska (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak úgy tűnik. Én az SE-t is többször kritizáltam a termékpolitikája miatt. A lemaradásukat csak maguknak köszönhetik. Nekem az zavarja a szemem, és ezért is adok hangot általában a az elégedetlenségemnek ( ettől tűnök részlehajlónak), hogy ha az SE csinál valamit, mégha előrelépés is, sok ember akkor is csak a fikát zúdítja a gyártóra. Nem vagyok egy SE rajongó, 8de szeretem a márkát mert még egyben sem kellett csalódnom), de rossz látni a szenvedésüket és hogy sokan még löknek is rajta.
A másik ami nagyon zavaró az a "kettős mérce" Egy két halk hangon kívűl ( az SE fikázókhoz képest) nem nagyon kiabált senki hogy kevés az 5800, mert már a Samsung 5X-10X több ilyen telefont adott ki és különben is milyen szar meg kevés. Az N97 től is el van dőlve mindenki (tisztelet a kivételnek), holott már az is későn jön, és messze nem akkora durranás mint kellene, az érintős telefonok piacán meg aztán pláne nem kuriózum (én is preferálom a qwerty-t).
Az SE önmagához képest javul Én csak próbálom észrevenni a fejlődést (önmagukhoz képest fejlődnek), de ha megnézed majdnem minden hozzászólásomban ott van a kételkedés hogy ez elég lesz-e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.