Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ez nagyon jó! :DD Ezt is megértük! Már vártam, hogy mikor csinál valaki ilyet is.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2) Viktor0610 válasza Rickazoid (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Samsung már rég készített ilyet: [link]. :D

Samsung Galaxy A54

(#3) Rickazoid válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

Hallottam már róla, hogy van nekik 10 MP-s, de azt hittem az még a kamerát a telefonba, nem telefont a kamerába. :U

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#4) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Összerakhatnának már egy vékony teló+vékony digigép kombinációt :U

Z Fold 4

(#5) AMD Power válasza T0rnad0 (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt szerintem sokan támogatják. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) BenJoe válasza T0rnad0 (#4) üzenetére


BenJoe
senior tag

+ vékony pénztárca... vásárlás után, nem? :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#7) fateless


fateless
veterán

Ez nagyon-nagyon jó! Viktor, ez azért nagyon más, mint a Samsung megoldása... Persze alapvetően a lustaságon segít csak, hogy en kelljen a képeket a gépre áttenni és onnan kezelni őket, de mégis, ha ez a koncepció olcsóvá válik, esetleg egypár év múlva beépítik a készülékekbe, akkor végre megtalálják pl a Bluetooth jó felhasználási területét.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Daweee


Daweee
őstag

Köszönjük Emese...
A mobilkamerának inkább (szvsz) az a lényege hogy mindíg nálad van nem kell bazi nagy fényképezőt cipelni külön...
De biztos lesz erre is kereslet (habár közel sem annyi mint a kamerás mobilokra) de én ha csinálok egy képet nem küldöm szét haveroknak MMS-ben (vagy akár e-mailben) ott és azonnal, max MSN-en...

(#9) T0rnad0 válasza BenJoe (#6) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha lúd, hát legyen kövér :DDD

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.