Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) magyarattila


magyarattila
tag

hm gorillaüveg....

mikor állatkertben voltam a rosszkedvű alfahím 10 méterről rohant neki, és lepattant róla.
Ha én 10 méterről rohanok a telefonnak énis lepattanok róla ? :D :D

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#52) cso75


cso75
csendes tag

Tetszik és talán el is kelne nálam egy ilyen kütyü!

De.Gondolom jövő hónapban kijön egy 20ezres samsung és sárba tiporja ezt is! :C :C :C :C

(#53) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Már nagyon várom az igazán pottyanásra kihegyezett - ejtéssel, ütéssel szemben ellenálló - AutoFocus-os kamerával ellátott mobilt.

A Motorola Defy-ben már AF-os kameramodul van, de olvasom a róla szóló híreket, és hol ütésállónak, hol nem annak írják...

Ebbe a modellbe is csak FF-os modul jutott, abból is egy gyenge darab.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#54) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Egy ilyen telefont ne hegyezzünk már ki másra, ez bírja az ütést és kész, semmi egyébre nincs szükség egy ilyen telefonban, plusz SMS, hívás és egy max. 2 MP-s kamera, ennyi pont elég... Ahol ezt használnád vagy amiért megvennéd, nincs többre szükség...

(#55) Ronin-


Ronin-
senior tag

most nem lett megzúzva ? áhh.. így már nem is érdekes a cikk.. :(

(#56) Kobaljov válasza talpalavalo (#54) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Neked nincs másra szükséged, bár a lehet a kamera is már eretnekség az igazán keményvonalas strapa rajongóknál.. :)

(#57) gamek!ller válasza <NewL> (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ki az a Bear Grylls? :DDD

(#58) btf


btf
aktív tag

Sziasztok!

Milyen gép van a képen? (Ez nyírta ki a videó végén)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#59) mrlujoak válasza btf (#58) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sima lemezhajlítónak vélem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#60) elakadas válasza DemonDani (#50) üzenetére


elakadas
csendes tag

Én egy Samsung B2100-at nyúzok lassan másfél éve, az is IP67-et tud elvileg.

Nekem a vízállóság volt fontos, hogy nyáron a vízben is lehessen lenni, és mégis az ügyfél is el tudjon érni (hétköznap, munkaidőben)... :)

Nos, a B2100 maximálisan kielégíti ezt az igényt:
- több tucatszor volt a Balatonban: kb. 20-40 cm mélyen, fél-1 órákat
- többször áztattam tengerben (hasonló mélység/idő)
- gyógyfürdőkben is bírta.
- fesztiválokon korsó sörben/vodkatonikban, bekapcsolt elemlámpával igen jól mutat. :) és azt is bírja.

Igazából annyi az egyetlen jelenség, hogy bő fél óra után némi opálosodás (enyhe pára) megjelenik a képernyőn, de az a napon pikk-pakk kiszárad.

Egyet kell róla tudni, normál használat mellett a B2100 is 4-5 napot bír egy feltöltéssel (parádés!), viszont ha az ember víz alatt is hurcolja, akkor sokkal jobban merül, nyílván iszonyúan izzad fél méter mélyen, hogy térerőt gereblyézzen.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az első példányom kb. a 2. fürdés után beázott, megtelt a képernyő mögött vízzel. Vittem vissza egyből a Vodának, hogy ez vízállónak van hírdetve, miafasz. Szónélkül cserélték. Amit másodjára kaptam, az azóta húzza viszont!

Mindezt kb. 25k hufért vettem vitamaxszal, vitán felül a legjobb ár/érték arányú.

Ehhez képest a sonim 90-100k ért röhejes, különösen, hogy a tavalyi strapatesztben az akkori sonim hamarább fossá ment, mint a negyedárú samsung.

(#61) Ricardo válasza elakadas (#60) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez most komolyabbnak tűnik, de majd a teszten kiderül mit is tud igazán.

(#62) cso75 válasza elakadas (#60) üzenetére


cso75
csendes tag

B2100 IP57!

(#63) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Nekem is ez van, kicsit vicces, hogy a reklámjai mellé a Samu kisebb betűvel odaírja (alul): "A telefon csak korlátozott védelemmel rendelkezik a mindennapi használat során előforduló por és nedvesség hatásokkal szemben. A készülék a szándékos por és nedvesség hatások ellen nem nyújt védelmet." :)

(#64) elakadas válasza Ricardo (#61) üzenetére


elakadas
csendes tag

Az OK, no de 4x komolyabbnak? :)

Én azt mondom, amit 25k-ért a B2100 kibírt nálam, az méltánylandó.

(#65) elakadas válasza cso75 (#62) üzenetére


elakadas
csendes tag

Lehet, hogy eggyel gyengébb a szabványa, végülis autóval nem mentem át rajta még.

Bár a legutóbbi sonim vx b2100 teszten mintha a faszább minősítésű sonim hamarább sírta volna el magát.

(#66) elakadas válasza Kobaljov (#63) üzenetére


elakadas
csendes tag

Igen, ez vicces. De ott van a leírásában (a honlapjukon is), hogy ip57, 1 méter mélyen fél órát. Én ezt tesztelem folyamatosan.
Vagyis már nem, odaadtam faternak, aki elég figyelmetlen ahhoz, hogy tesztelje a mechanikai behatások ellen is behatóan.

(#67) zazahoho


zazahoho
őstag

ez azért komoly darab :K (nem úgy mint 6700-as nokia ami 40 cm-ről leesve betört kijelzővel landolt :O )

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#68) Rusi


Rusi
senior tag

Jó hír, hogy már ki is cserélte a forgalmazó nekünk egy vadiúj, hibátlan darabra, tehát hamarosan meglátjuk, mit és mennyit bír a cucc.

Mobilaréna (2010-2017)

(#69) Ricardo válasza Rusi (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

Hajrá. Aztán ne fogjátok vissza magatokat

(#70) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

a GPS-t én is nagy hibának tartom. az ára viszont rendben van, itt a célközönség nem a zsebpénzes gimnazisták hanem "terepen" dolgozó szakik, mérnökök, stb... egy jó szakember simán megkeresi az árát akár egy hét alatt is, és 3 évig garantáltan van egy ellenálló telefonja.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#71) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Már van IP-67 és GPS egyben is

(#72) tjb007 válasza Kobaljov (#71) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem is egy.

(#73) Rusi válasza Kobaljov (#71) üzenetére


Rusi
senior tag

Ez nagyon erősen hasonlít a Sonim XP1/XP3-ra...
Egyébként lesz a Sonimnak egy XP1300 Core nevű készüléke, amiben ugyan szintén nincs GPS, de az már IP68-as minősítésű és igen bitang, 1750 mAh-s akkuja van. Lesz majd erről is teszt.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#74) tjb007 válasza Rusi (#73) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Sonim telefonjai is OEM telefonok, tehát nagyon nem kell csodálkozni ha találkozol egy ugyanilyen telefonnal más néven :)

(#75) Gattsu


Gattsu
tag

Off

[ Szerkesztve ]

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#77) zlin válasza Majomgyerek (#37) üzenetére


zlin
tag

:DDD 2percnél az idióta aránytalan traktorkeréken besírtam. és végig is

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.