Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Mirage


Mirage
tag

190€ ezért? Hááát nem tudom. Pofás darab amúgy, legalábbis az oem-ek között...
De nekem ezek kapcsán mindig az a gondolatom, hogy hát oké, de ennyiért már korábban nagyon jó billeket raktam össze magamnak, és ez a lehetőség fenn áll továbbra is. És akkor az tényleg az én igényeimre van szabva, nem kellenek kompromisszumok. Ez meg nem mindegy, ha az ember ekkora összeget kiad bármire. Plusz az építés folyamata számomra rendkívül nyugtató, szórakoztató :))

Már csak az, hogy Mx red vagy speed a választás dealbreaker számomra, nem vagyok oda a lineáris switchekért.
Na meg akkor ott a corsair icue, hát köszi de az nzxt-vel mai napig nagyon nagy párharcot vívnak a téren, hogy ki tud mihasznább szoftvereket csinálni a termékeikhez. (Amik amúgy linuxon nem elérhetőek úgysem, szóval ha akarnám se tudnám használni a fő oprendszeremen.)

Az egyetlen ok ami eszembe jut, és ilyenek megvásárlása mellett szól az az, hogy azonnal, de legalábbis napokon belül kézhez tudja venni az ember, ha sos kell valami.
Egy custom build esetében, azért sokszor sokat (hónapokat) kell várni egy-egy alkatrészre, pláne ha pl egy group buy-ba az indulásakor csatlakozik be az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.