Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hhenry


hhenry
őstag

Jöhet! :C

(#2) #78687232 válasza hhenry (#1) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szintén, ezzel a verzióval fogom megismerni normálisan a sorozatot.

(#3) hhenry válasza #78687232 (#2) üzenetére


hhenry
őstag

Én is valamelyikkel játszottam régebben de most fogok belemerülni

(#4) #78687232 válasza hhenry (#3) üzenetére


#78687232
törölt tag

Xboxon 11 ezerrel nyitnak, annyira azért nem tetszik ez az ár. Részemről inkább várok egy 4-5 ezernyi akciót, az első Border újrakiadása is csak a 10 körüli nyitóár miatt maradt ki nálam (egyelőre).

(#5) hhenry válasza #78687232 (#4) üzenetére


hhenry
őstag

Hát 11 egy remaster ért tényleg eléggé sok

(#6) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

szaporodnak a fizetős patchek

/s

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

Akiknek megvan Steamen az eredeti kiadás, azok 9,99 euróért kapják meg ezt a változatot.

És akinek nincs?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) oriic válasza Fecogame (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HIányzott egy link a végéről. 31,49 euro a játék amúgy most akciózva. [link]

Live-Die-Respawn

(#9) Fecogame válasza oriic (#8) üzenetére


Fecogame
veterán

Köszi a linket :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Normál esetben ezt ingyen illene adni az eredeti tulajoknak...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) batman91


batman91
őstag

Akinek megvan az eredeti az ezt kerülje el, nem nyújt szinte semmivel sem többet.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) Dilikutya válasza #78687232 (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

1€-s Gearbox bundle-ból megvolt a Borderlands 1, meg néhány egyjátékos DLC, most a Steam-en GOTY lett belőle (a hiányzó DLC-ket is megkaptam), és ingyen megjött a remaster is. :) Összehasonlítva az eredetivel sokkal többet nem is ér szerintem, picit részletesebbek a textúrák 1080p-ben is, de ez is csak összehasonlító videókon látszik, játék közben senkinek nem tűnne fel.

11 ezer nagyon sok egy 7 éves játékért, annyival meg nem is néz ki jobban az eredetinél, hogy nagyon költeni kéne rá, akinek megvan. 5-10€-nál többet ilyen idős játékért már nem lenne szabad elkérni, ilyen remasterért meg pláne.
Esetleg akinek csak az alapjáték van meg, a kicsit felújított látvány és a néhány DLC küldetés miatt megérheti. Majd akcióban.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.