Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Egyre jobb lesz az A sorozat.

(#2) Eugene Roe válasza zozzo72 (#1) üzenetére


Eugene Roe
őstag

10 év után hirtelen már belefér a 4500ma is :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#3) akooos


akooos
veterán

Na, akkor akik eddig szenvedtek, hogy csak a szarabb változatok érnek el ide (nem a Snapis, hanem az Exynosos flagshipek) azok most örülhetnek a snapdragonnak.

Egyébként érdekes ez a telefon, egy jó árral még szimpi is lehet.

(#4) ollie válasza Eugene Roe (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az feltűnt, hogy azért, mert nagyon nagy a készülék?

***

(#5) ghiottone válasza akooos (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

szóljunk leslien-nek :D

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) #22743424


#22743424
törölt tag

Lassan de biztosan elindulnak az 5G-s változatok, az IFA-n biztosan lesz jó pár gyártó aki evvel fog villogni. Ami az A90 -et illeti kíváncsi vagyok rá hová is fogják pozicionálni ami az árat illeti.

[ Szerkesztve ]

(#7) AMD Power


AMD Power
titán

6.7" Jézus... viccesek ezek a kijelző méretek! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8) adlersson


adlersson
aktív tag

Aszongya' 899800 KRW (~220k HUF).

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#9) AS


AS
félisten

Gyakorlatilag ez erősebb mint a Note 10+ a Snapi S855 miatt :) Ha esetleg lesz nálunk még gondolkodok is rajta...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Ixion77 válasza AMD Power (#7) üzenetére


Ixion77
őstag

Igen, vicces. Igazán elérhetné már végre a 7 colt. Miért csak 76.4mm szélesség? Az LG V10-ben sem zavart a 79.3mm, sőt a tokkal együtt 83mm sem. Ergo ennél sem zavarna, viszont a nagyobb kijelző jobban jönne az rám jellemző telefonhasználathoz: netezés és sorozatok a kijelzőn, telefonálás bluetooth fülessel.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#11) juuzer válasza akooos (#3) üzenetére


juuzer
addikt

Hát nem tudom, én az exynosos variánsnak mindig jobban örültem.:) :D

Vamos a la playa.

(#12) antim válasza Ixion77 (#10) üzenetére


antim
tag

Én is egy normálisabb szélességű telóra várok, 9-10 cm közt, de sajnos hiába várok csak a szakállam nő...

Vicces avagy szánalmas ahogy az egérmozisták minden nagyobbacska teló alá besírják, hogy túl nagy. Gondom a közértben a 2 literes kólákra meg matricákat ragasztanak, hogy túl nagy, a fél literes jobban elfér a kezükben. :)

(#13) tntmax


tntmax
aktív tag

Xiaomi Mi 9T Pro mellett ez labdába se rúghat szerintem.

(#14) #22743424 válasza tntmax (#13) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az a telefon nem támogatja az 5G hálózatot. A xiaomi első 5G támogatású telefonja csak jövőre várható a K30- as sorozattal.

(#15) Dilikutya válasza Ixion77 (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

7 colos már van, úgy hívják tablet. Van is egy otthon, ha a méretes kávától eltekintünk, akkor is böszme szörnyeteg lenne telefonnak.
Tényleg vicces, hogy nem lehet kapni normális telefont, mert ami jól felszerelt, az lassan vágódeszka méret, ha meg még akad valami 6 col alatt, akkor az csak valami belépő kategóriás. Leggányabb, legkényelmetlenebb felhasználás 6-7 colon filmet nézni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) ghiottone válasza #22743424 (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van 5g-sük már - a Mi Mix 3 5G: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) Juhaszatti válasza Dilikutya (#15) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ne csak a káváktól tekints el, hanem a képaránytól is. Össze se lehet hasonlítani egy 7 colos tabletet egy 7 colos telefonnal.
Mondom ezt úgy hogy az már nekem is nagy lenne. Jelenleg 6,1"-et használok, számomra ideális méret. Lejjebb semmiképp sem mennék már, de feljebb sem sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#18) hyperspace válasza antim (#12) üzenetére


hyperspace
őstag

Ők vannak kevesebben, sokkal kevesebben, láthatjuk a trendeket.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#19) #22743424 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


#22743424
törölt tag

Evvel nem értek egyet . Fogadjunk nem volt még a kezedben egy 7 col körüli telefon. Tudom, hogy nem vagyunk egyformák és más-más az emberek felhasználói szokásai de azért ne keverjünk már egy tabletet egy telefonnal.

(#20) #22743424 válasza ghiottone (#16) üzenetére


#22743424
törölt tag

Hoppá , köszönöm a kiígazítást. Ez a modell teljesen elkerülte eddig a figyelmemet. :R Akkor csak a K sorozatban várható jövőre az 5G megjelenése.

[ Szerkesztve ]

(#21) ghiottone válasza #22743424 (#20) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valamiért nem nagyon reklámozták, én is csak azért jegyeztem meg, mert nem duál simes.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#22) Dilikutya válasza #22743424 (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sőt, nem is akarom, hogy legyen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) ollie válasza Dilikutya (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van egész kompakt csúcstelefon: Galaxy S10e

***

(#24) zozzo72 válasza ollie (#23) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Még idén...

Jövőre már a kisebb is eléri a 6"-t.

(#25) szkaroly


szkaroly
senior tag

Remek hogy támogatja a 5G-t. Hatalmas szükség van rá. De gondolom ha hívni akarok valakit csak simán akkor még mindíg ki kell mennem az udvarba.

Poco X3 Pro

(#26) Bossyy


Bossyy
tag

Ilyen hülyeséget sem hallottam még, hogy a 6 GB RAM mal szerelt változat bővíthető memóriakártyával, a 8 GB os verzió viszont nem. Milyen pihent agy kell ezt így kitalálni? Remélem nem lesz a hónap dolgozója a Samsungnál ez az agytröszt és egyéb gyártók nem veszik át ezt az agymenést.
Feltételezem, hogy az IP védettség, esetleg a QI töltés és a pulzusszenzor, valamint a kijelzőbe fúrt lyukak hiánya pozicionálja majd kicsit lejjebb az S10/Note 10 párosnál (plusz a ritkább frissítések). De nálunk, ha egyáltalán forgalomba kerül, így is irgalmatlanul drága lesz.

(#27) Juhaszatti válasza Bossyy (#26) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem a RAM méretével függ össze a bővíthetőség, hanem a tárhelyével.
Az egyik 6/64, a másik 8/128.
A 64GB-t bővítheted még, a 128-at már nem.

[ Szerkesztve ]

(#28) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Ahogy elterjed az 5G nálunk már pedig elég jó eséllyel hamarosan,mert világ viszonylatban is előkelő helyen vagyunk a mobil hálózatokban,egycsapásra elértéktelenednek a 4G-s mobilok.
Én biztos valamilyen 5G-be lesz a váltás a Xiaomi Mi Mix 4 nagyon várós

(#29) B1T3


B1T3
addikt

Gondolom, itt is meglesz az az indokolatlan és iszonyatosan röhejes szoftveres korlátozás, hogy a kamera pro módjában nem lehet majd egy egyszerű záridőt sem állítani...

(#30) ollie válasza Kamikaze75 (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minimum 3 év, de inkább 5, mire az 5G-nek értelme lesz nálunk. Ne számíts gyors elértéktelenedésre e miatt.

***

(#31) Bossyy válasza Juhaszatti (#27) üzenetére


Bossyy
tag

Az angol nyelvű promo képen a MicroSD slot alatt az szerepel, hogy 6 GB only. Tehát a RAM hoz kötik. Persze lehet, hogy az pedig a tárhely méretét határozza meg. Egyik esetben sem mondanám értelmes újításnak :-)

(#32) hmb válasza tntmax (#13) üzenetére


hmb
aktív tag

A xiaomi az elsok kozott jott ki 5g telival itt tobb szolgaltto is arulja, mi mix3 5g...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#33) forgonati válasza #22743424 (#14) üzenetére


forgonati
őstag

Nem nagy ügy ha nem támogatja... Azért ez az 5G még kb. használhatatlan. Csak elég megnézni MKBHD tesztjét róla, megmozdulsz már elmegy, ha közted meg az adó közt van egy fa, már bezuhan a sebesség, majdhogynem vicc az egész. És ez az USA-ban egy nagyváros legforgalmasabb helyén. Akkor MO-n? Hagyjuk már. 5 év minimum mire értelme lesz az ilyen telefonnak itt. Ázsiai brutál zsúfolt metropoliszokban talán hamarabb.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#34) hmb válasza szkaroly (#25) üzenetére


hmb
aktív tag

Itt londonban jellemzien napi 3 orat utaznak a nepek munkaba,es nem utolso szempont ha kozben van kurvagyors neted, nem a 4g nem gyors,tudom azt hasznalom utazas kozben

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#35) e-newsee válasza hmb (#34) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, Londonban milyen gyors a 4G, de itt nálam most Mo-on megy 50/50-nel. Az már 4k streamre is elég. De a nagyobb előfizukhoz van nagyobb sebesség is. Mire kellhet utazás közben az ennél is "kurvagyorsabb" net? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#36) mrThomi


mrThomi
addikt

Mit értenek dex alatt ? Mint a tableteknél megváltoztatható a kezelöfelület ?

Nothing Phone (2a)

(#37) forgonati válasza hmb (#34) üzenetére


forgonati
őstag

Aztán mihez lassú nálad a 4G? Seed szervert üzemeltetsz mobilon vagy mi? A stabil 5G-re még bőven várhatsz, főleg a cikázó villamosokon/metrókon...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#38) Juhaszatti válasza hmb (#34) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mire nem elég gyors, utazás közben?
Egy Full HD videó gond és röccenés nélkül nézhető, elméletileg a 4K is, csak legyen az ember netcsomagja korlátlan. Az oldalbetöltés pedig pillanatok kérdése. Persze nyilván lefedettség függő is a dolog, Magyarország ebben a legjobbak között van. Angliában nem tudom milyen a helyzet ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#39) Predatorr


Predatorr
őstag

Az intel-szintű snapis biztonsági rések valahogy mindig kimaradnak a reklámokból... :F

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#40) #22743424 válasza forgonati (#33) üzenetére


#22743424
törölt tag

Oké ,de ha hasonlítunk akkor olyanhoz hasonlítsunk már ami nagyjából ugyan olyan tudással rendelkezik. Ennek a telefonnak az egyik erénye az 5G.

hmb Gyorsan utána néztem , már februárban kijött az 5G-s változattal azért is felejtettem el. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) akooos válasza mrThomi (#36) üzenetére


akooos
veterán

Desktop experience. [link]

(#42) joey04


joey04
titán

Lassan tudásban ás árban is beéri az S sorozatot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Plug Life válasza antim (#12) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ja mert a 7 inches képernyő az már nem egérmozi... Az már patkánymozi? :DD

(#44) ollie válasza mrThomi (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rákötheted a monitorra egy usb-hdmi kábellel, és egy windowshoz hasonló desktopot kapsz.

***

(#45) leslien válasza ghiottone (#5) üzenetére


leslien
nagyúr

már láttam .. figyeltem az előzményeket.. azt röhögném ha pofán vágná a Note fivéreket...

bár sunyin majd az EU ba azt a beteg Exynost küldik ..
nesztek köcsögök.. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#46) Silenzio válasza Dilikutya (#15) üzenetére


Silenzio
addikt

Öreg, ideje szemorvoshoz menni, vagy szétnézni egy telefon szaküzletben. A 6.1 collos S10 pl. akkora, mint az S6, és alig nagyobb, mint az S4. Nézd csak meg.

(#45) leslien:
És az miért szar neked? Az Android egy katyvasz, elcseszték a videós képességeket, és senki még csak le se meri írni. Nézd meg a Filmic Prót, iPhone-on boldog-boldogtalan azzal filmez, miközben Pie-jal a Samsung kukázta a profi videomódot (mert rájöttek, hogy ebből a szempontból el lett cseszve, instabil, inkább nem kértek belőle - legalábbis ez a tippem). Androidon meg ezerrel kalapálják a fejlesztők a szoftvert, mégis állandóan falakba ütköznek. Exynos-szal sikerült megkerülni az Android limitációkat, Snapdragonnal nincs se 60 fps, se flat módok, se HDR video, mert nem engedi a rendszer. És még az IOS-re mondják, hogy zárt. :)
Persze ez csak egy érv a sok közül, de annyira nem láttam még panaszkodni a Samsung tulajokat az Exynos miatt, max a kamera képminősége miatt. Az Exynos néha bugos, néha fogyasztási problémái vannak, de a Note 9 például Snapdragonnal fagyott kamerázáskor, mikor kijött, Exynossal meg kutya baja se volt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47) Luck Dragon válasza adlersson (#8) üzenetére

Akkor nálunk még drágább lesz :( Eddig T9 Pro nyer nálam.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#48) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Van itt valaki aki stabilan, illetve rendszeresen használja a "DEX" et? Vagyis a telefont egy monitorra kötve mint egy PC? Mennyire életképes? Privátban is mesélhetnétek, aki használja. Nem találgatásra vagyok kíváncsi, hanem hosszú távú tapasztalatra. Előre is köszi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#49) leslien válasza Silenzio (#46) üzenetére


leslien
nagyúr

egyszerűen irtózok az Exynostól.... ;] ha neked jó akkor használd én inkább kihagyom... azért kíváncsi lennék ha lenne lehetőséged kipróbálni mind2 verziót pl a Note 9 ből akkor mi lenne a véleményed...
még annyit h csinálj már egy normális képet bármelyikkel
ja ,max csak Gcam lehet és tovabb megyek azt is csak Snapdragon verzaval..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#50) ates válasza #22743424 (#6) üzenetére


ates
aktív tag

Kicsi az esélye a pozitív csalódásnak (sajnos), legalábbis az induló ár tekintetében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.