Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) falijja


falijja
őstag

Végül is kell a nóta ellen is küldenie valamit... :)

(#2) daser97


daser97
tag

Szerintem jelenleg is egy LG mégpedig a G4 a legjobb okostelefon, de, ha a hírek igazak ésugyan ilyen jól össze lesz rakva a Pro, akkor még erre is utcahosszal ráver :) Nagyon várom, álom kategóriának ígérkezik :D

(#3) papi77


papi77
addikt

Az elég érdekes lenne,ha idén már sorozatgyártásba kerülne a 820!

Az első: NOKIA 1611

(#4) falijja válasza papi77 (#3) üzenetére


falijja
őstag

Az a baj hogy ha nem ez lesz benne, akkor gyenguska lesz...mivel a note 4 ben lévő snapi 805 kombó is van olyan erős mint a g4 ben lévő 808...és ezt nem a nóta 4 ellenfelének szánják gondolom... :)

(#5) KonZumo válasza falijja (#4) üzenetére


KonZumo
tag

Hát jo de mire bejelntik lesz vagy szeptember oktober lehet megvárják az uj iphonet is és mire gyártásba kerül lesz vagy karácsony addigra akár el is kezdődhet a sorozatgyártás.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#6) tzsolesz válasza papi77 (#3) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Lehet hogy LG-nél már többet tudnak erről. Ki tudja, ezek a pletykák beszoktak jönni.

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

14 nm hmm, melegedés nuku hmm, 8 mag egyszerre működik benne hmmm... :)

" Interestingly enough there is no mention of Big.Little architecture here, which might just mean that all eight cores will function simultaneously. "

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

Hát ez hatalmasat ütne. Korrekt lenne nagyon, persze az árára azért kíváncsi leszek nagyon :)

(#9) tzsolesz válasza pusszycat (#7) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nagyjából mennyivel lesz erősebb a 820 a 810-től? Van erről valami pletyka?

[ Szerkesztve ]

(#10) ctvagyok válasza pusszycat (#7) üzenetére


ctvagyok
őstag

Minek 8 "big" mag? Annak nem sok értelme lenne antutun meg epeniszen kívül. Biztos kevés egyeseknek a kraft a 4 magban, meg úgyis "jobban" tudnak 8 szálra optimalizálni. Igaz?
Még hát "energia hatékonyabb" is ugye.
Szal szerintem nettó hülyeség vagy nem mobil a szánják.
Tévedés jogát fenntartom.

(#11) sixpak


sixpak
nagyúr

Ez most komoly, hogy kisebb lesz mint az előző? :(
Az elődjéről írok (5,9inch) és nagyon nem szeretnék ennél kisebbet.
Eddig mindenki sírt, hogy csak pingpongütő méretű telefonok vannak a csúcskategóriában, most viszont eljutunk oda, hogy vadászni kell a nagyobb telefonokat....vicc. :(((

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12) tjb007 válasza pusszycat (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

„there is no mention of Big.Little architecture here”

Mivel a 820-ban ismét saját tervezésű processzormag lesz, maga a big.LITTLE pedig az ARM saját p.magjaihoz lett kitalálva és csak és kizárólag azokkal "kompatibilis", csak azokkal működik és használható, azért szerintem logikus, hogy nincs megemlítve. Nagyon képben lehet az, aki ezt képes volt leírni.
Az a nyolc mag sem tudom honnan jött, mert arról, hogy hány magos lesz egyáltalán nem esett még szó.

(#9) tzsolesz

Egészen pontosan 0 információ áll rendelkezésre erről publikusan és pletykaszinten is.

(#13) pusszycat válasza ctvagyok (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet keveset fogyaszt, így megengedheti magának a 8 mag használatát egy időben de ez még nem biztos csak pletyka.

tjb007: [link] itt olvastam.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) tatabike válasza sixpak (#11) üzenetére


tatabike
őstag

Aha, 2.54 mm-ről van szó. Vagyis ez csak hiszti...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15) Beri78


Beri78
őstag

elég jónak tűnik...de persze majd a tesztek után mondjuk róla bármint ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#16) tjb007 válasza pusszycat (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez csak a sok hivatalos bejelentések előtti kamu agymenések egyike volt, amiből már tudjuk mennyi is volt a valóságtartalma: 0.

[ Szerkesztve ]

(#17) erahurka


erahurka
félisten

Alig jelent meg a G4 de már hetek óta a Pro verzióról lehet olvasni. És ha kijön a Pro másnap már érkeznek az első G5 hírek? :F

(#18) moleculez


moleculez
veterán

De még a proci kész sincs, a telorol csak elkezedtek pketykálni, hogy lesz, de a sajtó már osszeboronálta...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Na ezt már tényleg megéri majd megvenni. 808 nem volt nagy előrelépés, 810 meg no comment.
Amúgy inkább G4 Note-nak hívnám.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20) sixpak válasza tatabike (#14) üzenetére


sixpak
nagyúr

Te miről beszélsz? :U
Itt nem az 1 inch-ről van szó, hanem arról, hogy csökken a mérete. Az első G Pro 5,5 inch volt, arról váltottam a mostanira és nagyon bíztam benn, hogy az utód lesz egy 6-6,2 inch. Ez megdőlni látszik, de a nagyobb baj az, hogy nem is látok hasonló tudású készüléket, ilyen méretben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21) icp1970


icp1970
senior tag

igéretes.

(#22) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

"Új LG G 123 Pro bemutatásával készül az LG. Fém készülékház és snapdrgon 980 várható 10K kijelzővel és 28 GB rammal. A kijelző 7,9" lesz. Belső tárhely 128/256 gigabájt. A fent információkat nem erősítette meg a gyártó"

Top kek. :U Amúgy várom. Komolyan.

(#23) macskea válasza tzsolesz (#9) üzenetére


macskea
őstag

Ha ugyanazt tudná úgy, hogy kikerül belőle az integrált rezsó funkció, már mindenki elégedett lehetne. ;) Én is inkább attól félek, hogy inkább rohannak a Samsung után, és teljesítményben oda is érnek, csak majd megint kezdődik a melegedés saga... :((

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#24) babkukta válasza Tomi_Ohl (#19) üzenetére


babkukta
senior tag

Mi nem volt előrelépés? Azért a 808 elég korrekt teljesítményt nyújt az S801hez képest

Egyébként kíváncsi leszek az S820ra. A Qualcomm nagyon elszúrta most a hírnevét az S810el, nem csodálkoznék, ha hamarabb útra engednék a 820at. Remélem csinálnak vmi kevésbé melegedő egyedet

Üdvözlettel, Tibi

(#25) Fejvadi válasza daser97 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

"Szerintem jelenleg is egy LG mégpedig a G4 a legjobb okostelefon"
Szerinted. :)

(#26) #22743424 válasza macskea (#23) üzenetére


#22743424
törölt tag

Kerül amibe kerül le kell nyomni Exynos 7420 Samu SoC-ot vagy legalább utol kell érni. :)

#22) BazsiBazsi

Szerintem a sima változat LG G 123 snapdrgon 975 8K kijelzővel és 16 GB rammal. A kijelző 7,9" lesz. Belső tárhely 128/256 gigabájt. nagyon várós cucc lesz. 5 év és itt lesz. :)

(#27) leslien


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek ha tényleg igaz a hír ... Lg vissza szál Nexus buliba akkor , Gpro ból lesz vagy G4 ből lesz az új Nexus ...?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#28) tatabike válasza sixpak (#20) üzenetére


tatabike
őstag

Egy tized collról beszélek, Te miről beszélsz? Milyen egy coll? 5.9, 5.8, vagy éppen 6 coll, nem mindegy? Milliméterekről van szó, szóval ez csak hiszti még mindig.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#29) sixpak válasza tatabike (#28) üzenetére


sixpak
nagyúr

No offense, de te valami fogyatékos vagy?...vagy szándékosan kötekedsz?
5,8 és 5,9 inchről beszélgetünk reggel óta, le is írtam, hogy GPro 2-m van, ami 5,9 inches. Véletlen egyszer elírtam a méretet, erre nekem jössz, hogy hisztizek még mindig.
Ne égesd magad. :D
Remélem nem gond, hogy kifejeztem a csalódottságomat amiatt, hogy csökken a készülék mérete.
Te honnan tudod, hogy nekem melyik készülék felel meg leginkább anélkül, hogy ismernéd egy telefonnal szembeni elvárásaimat?
Kérlek fejezd be az inzultálásomat.
Másnak oszthatod az észt, de nekem kérlek ne. Köszönöm.
Még annyit hozzátennék, hogy személy szerint vártam egy 0,3inch méret növekedést, úgy érzem az minden szempontból jobban szolgálna engem.
Remélem eloszlattam a félreértést es így megérted az álláspontomat.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30) daser97 válasza Fejvadi (#25) üzenetére


daser97
tag

Hát igen azért írtam így :)
Nem értem miért kell az összes fórumon mindenbe belekötni... :(

[ Szerkesztve ]

(#31) tatabike válasza sixpak (#29) üzenetére


tatabike
őstag

Nem értettem félre. Jó, csökken a mérete, 2.5 millimétert. Azt nem értem, mit kell ezen kiakadni. Átlagember meg sem lát ekkora különbséget, szóval nekem ez akkor is csak sima nyavajgás. Úgy csinálsz, mintha 10 centivel lenne kisebb...röhejes. Itt a világ vége... a fejlődés nem feltétlenül azt jelenti, hogy valami nagyobb lesz.
Amúgy egy pletyka szintjén (sem) létező telefon miatt vergődsz, mert kp-nak veszed, hogy ilyen lesz. Lehet, hogy 6.2-es lesz. Vagy vegyél helyette egy tabletet, az már egy collal nagyobb. És nem vagyok fogyatékos, és sajnálom, hogy csorbát szenved az e-péniszed. Majd kihevered... :R

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#32) sixpak válasza tatabike (#31) üzenetére


sixpak
nagyúr

"...a fejlődés nem feltétlenül azt jelenti, hogy valami nagyobb lesz."
Nem feltétlenül, de az elmúlt évek tapasztalatai alapján ez volt a jellemző, emiatt az elvárásom valamilyen szinten jogos volt.
Nem, én nem vergődök, csupán megjegyeztem, hogy sajnálom a dolgot, te vagy az aki kikéri magának és hisztinek minősíti egy számára ismeretlen felhasználási szokásokkal rendelkező ember elvárásait...ami "hiszti" nem mellesleg abban merült ki, hogy csendben elégedetlenségemnek adtam hangot.
Igazából nem is értem a magadfajta emberek ilyesfajta megnyilvánulásait...nekem eszembe sem jutna, hogy valakit arrogáns félszavakkal kioktassak arról, hogy neki mi a megfelelő/kényelmes telefon.
Hiába, nem vagyunk egyformák. :N
Az e-penis-es gondolatodra nem igazán tudok reagálni, mert nem is értem. :F
Nem vagyok egy szaros kölyök, ezért nem érzem helyénvalónak a megalázónak szánt fricskádat.
További szép estét, remélem hamarosan többet tudunk meg a készülékről. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33) KonZumo


KonZumo
tag

Amugy egyet ertek a 0,3inch az pont annyival lenne tobb ami a navbar es azert az lehet szamottevo tud lenni en pl a z2ben pont azt utaltam meg h 5inchet nem erte el igy a kijelzo az atlagos felhasznalas soran

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#34) persil válasza KonZumo (#33) üzenetére


persil
nagyúr

Nyilván ez a "gond" a kijelzőre pakolt gombokkal, de mivel kis túlzással mindenhol el lehet tüntetni(és egy mozdulattal elővenni) így szerintem nem akkora érvágás. Tulajdonképp csak akkor vagy kénytelen a gombokat bámulni, amikor nem csinálsz semmit a telóval, csak a főoldalak közt lapozgatsz.

Először engem is bosszantott, de már jó ideje ilyen telókat használok és mára megszerettem. Egyrészt a sima gomb el tud romlani, ez meg nem(vagyis de, ha az egész kijelzőnek annyi, de akkor meg így is úgy is mindegy), másrészt a változtatható sorrend, illetve plusz funkciók is a kijelzőre rakott gombok mellett szólnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.