Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vagy csak simán az előd mapjait toldották meg :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) plus44 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


plus44
veterán

Na vagy tényleg kapunk meg több órás kiegészítőket és akkor "best game ever" feeling. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Ez a nyitottkapu-nemmehetszát dolog nagyon gáz. Olyan nehéz lett volna egy zárt kaput odatenni?

Annó mondottákvolt, hogy a DLC-k giga méretűek lesznek... mondjuk azért egész Cyrodiilt / Morrowindet kicsit túlzásnak érzem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Mr.Csizmás válasza plus44 (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó lenne, mert nekem a kritikákból az jön le, hogy oblivion + új map + új sztori = skyrim

(#3) DrTroglodyte akkor lockpickkel ki lehetne nyitni, az nem lenne korrekt :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) GypsFulvus2 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha így is van, akkor is készen vannak a landmass-ek, ami óriási dolog. Szerintem ezzel a modderek munkáját akarják megkönnyíteni, hiszen az Oblivion moddolása és a Skyrim moddolása között várhatóan szinte semmi technikai különbség nem lesz. Ha viszont készen áll legalább két ekkora landmass (és kíváncsi lennék mi a helyzet High Rock-kal és Hamerfell-el), az óriási mértékben megkönnyíti a modderek dolgát. A Morrowindhez a Tamriel Rebuilt Team készített hatalmas modokat (az alapjátékkal megegyező részletességgel kidolgozott területtel, városokkal, questekkel), de évekig tartott nekik, míg ezt és ezt elkészítették. Ilyen landmass-ek legalább harmadával csökkentették volna az ilyen modok fejlesztési idejét, de lehet hogy felezték volna. Szóval, ha ez korrekt információ, akkor a Skyrim a modderek paradicsoma lesz. Ez pedig annyit jelent a Bethesdának, hogy a játékot még évekig életben tartják.

Szerk: Zárt kaput nem lehet kinyitni locpick-kel, ha az értéke 100. Az ilyen ajtókhoz kulcs kel. A locpick 99-ig működik, így csinálták meg a quesekhez kötődő ajtók/ládák védettségét.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6) Mr.Csizmás válasza GypsFulvus2 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a második linken mintha Dalí festményeket láttam volna :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Mukorka válasza GypsFulvus2 (#5) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem hiszem hogy a modderek miatt tették bele. Egyszerűen a konzolosoknak nem kell majd annyi dolgot letölteni ha ez dlc lesz. Szép területek lesznek

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

"Vagy esetleg már most tervezik, hogy később DLC-k formájában teszik elérhetővé Morrowind és Cyrodiil tartományait? És ha igen, akkor azok is ilyen részletesen kidolgozott, további több száz órányi játékidőt kínáló expanziók lesznek?"

Én erre tippelnék! ;)

(#9) GypsFulvus2 válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A Morrowindben a Tevanni varázslók gombavárosai ilyenek. Nem hiába a kedvenc frakcióm. :)

Mukorka: Pedig nagyon úgy tűnik, hogy a Bethesda stratégiája a Skyrimmal kapcsolatban az, hogy "majd a moderrek befejezik..." Meglepődnék, ha ekkora DLC-ket terveznének. A Shivering Isles sem volt csak kb. harmada az alapjáték területének. De legyen nektek igazatok!

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#10) Mukorka válasza GypsFulvus2 (#9) üzenetére


Mukorka
addikt

A konzolos verzióban is ott van ez? Szarnak a pc-re meg a moddolásra ezt vedd hozzá. 10% eladás se vagyunk, nincs itt szó semmilyen moddolásról

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11) Xerxész


Xerxész
őstag

Basszus... Skyrimnek még a 10ed részét sem jártam be... Ha ehhez tényleg hozzácsapnak 2 ekkora területet, ennek a játéknak soha nem fogok a végére érni. :D
Legyen így!

(#12) Brutális eb válasza Xerxész (#11) üzenetére


Brutális eb
addikt

Azért két ekkora területet élettel is meg kell tölteni.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#13) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Kieg szagot erzek. :Y

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14) Mr.Csizmás válasza atidzsiforc (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet a konzolos lemezen rajtavan mint a nemrég kiadott valamelyik gamen, csak aktiválni kell a bankkártyáddal (= fizess érte ha játszani akarsz)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Sirandrish válasza atidzsiforc (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol laksz?
Mert itt felém, Szabolcsban is érződik :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Mans20 válasza atidzsiforc (#13) üzenetére


Mans20
addikt

Kieg már sajnos rég nem létezik,helyette van a hatszáz dlc.

(#17) atidzsiforc válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mr.Csizmás:Ja majd €4.99-ert, atmehetsz a kapun, meg €4.99-ert textura is lesz, €14.99-ert meg mar lesznek npc-k is. ;]

Sirandish: London, UK.

Mans20: Szep uj vilag. :(((

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#18) Mr.Csizmás válasza atidzsiforc (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Megprobaltam Riftennel atnoclipezni magam a hataron, de kapom, hogy you cannot go that way. wtf? :F

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#20) Mr.Csizmás válasza atidzsiforc (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom a patchban azóta kijavították ezt, csak kussoltak róla :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) GypsFulvus2 válasza atidzsiforc (#19) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az Oblivionban volt egy ini sor, amit át kellett írni 0 értékre, és akkor megszűntek ezek a láthatatlan határok, és ez az üzenet is. Néhány mod igényelte. Este, ha hazaértem megnézem pontosan mi volt ez, hátha a Skyrimban is működik.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#22) ddekany


ddekany
veterán

Ehhh... Ha valaki be akarja járni Skyrim-et, Morrowind-et, és a többit, szóval az egész TES világot, egyszerűen letölti a Daggerfallt. :DDD

(#23) GypsFulvus2 válasza ddekany (#22) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Na jó, de az azért véletlen-generált.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#24) ddekany válasza GypsFulvus2 (#23) üzenetére


ddekany
veterán

Illetve, ha TES II-ben ellátogaszt Skyrim-ba, és figyelmesen összeveted a TES V-ös látképpel, némi javulás tapasztalható a TES V javára a grafikai kidolgozottság terén. :)

(#25) balu999 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


balu999
tag

Ezzel egy a baj , hogy nem működik .
Elmentem keleti határhoz , beírtam a tcl parancsot (ez teszi lehetővé a falon átmenést) és nem tudok átmenni a határon.
Más no clip kódot meg nem találtam.

(#26) szabod


szabod
senior tag

amint időm lesz én is megnézem, de az eddgiek alapján nem fog összejönni a dolog...

(#27) GypsFulvus2 válasza balu999 (#25) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az Oblivion ini-jében volt egy sor: bBorderRegionsEnabled
Ha ennek értékét 0 -ra változtattad, akkor átmehettél a szomszédos provinciákba. Pár landmass mod igényelte. Nálam most nincs fenn a Skyrim, de ha gondolod nézd meg az ini -jét, hátha itt is működik ez a módszer.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.