Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

1.,youtube videóknál szaggat :F míg a gyári böngészővel jól fut (ha nem is szaggat de kihagy kép kockákat... viszont a hang jó...)
2., lehet hogy gyors de szerintem homályos is... opera ilyen szempont alapján jobb v a gyári
3.,szubjektív véleményem ... operának szebb és letisztultabb felülete van...
4.,néha eltűnik az oldalak fele scrolozásnál :D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) erdoke


erdoke
titán

Az Opera Mobile esetében egy extra szolgáltatás a szerver oldali előtömörítés, ami kikapcsolható, míg a Skyfire másképp nem is működik. Emiatt volt a minap egy olyan szolgáltatás kiesés, ami miatt a böngésző teljesen használhatatlan volt. Egyébként is nagyban függ a sebessége a Skyfire szerverhez való kapcsolattól, nem véletlenül akadozik a 480p-s YouTube videó, hiszen azt is szerver oldalon készíti elő, és küldi le a kliensnek. Tehát nem közvetlenül a Skyfire böngésző kezeli a Flash tartalmakat.

A legjobb aláírás a héten

(#3) sekli válasza Steven (#1) üzenetére


sekli
addikt

bizony vannak hibái, néha kattingatok és nem történik semmi,néha rosszul tördeli a hasábokat és kicsi betűket használ, ezért nem lehet elolvasni, viszont minden oldalt 100%-osan visszaad, ami azért elég komoly, még a silverlightos vackokat is, ami nekem még a gépemen sincs telepítve...

A legelső bétáját is próbáltam még, azóta azért látszik a fejlődés, 2.0-nál már nagyon jó lesz. :)

(#4) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Köszi a cikket!
Nekem sosem volt vele igazán bajom. Sőt.. Mikor az operával nem jutottam előre, vagy idegesítően tördelt, vagy lassan navigálódott, SkyFire mindig ott volt mentsvárnak.

(#5) Ukkle


Ukkle
csendes tag

1 hete használom, kis kijelzős telefonnal (Nokia 6120c), a tapasztalataim:
- rendszeresen nem olvashatóak az általa beállított betűméret mellett a szövegek
- nem végez szöveg szélesség optimalizálást az adott mobil eszköz képernyője, illetve a nagyítás függvényében (Opera igen)
- flash lejátszás itt/ott műkszik, az alap, ismertebb helyeken igen, máshol sokszor nem
- igen, az elmúlt héten számtalanszor üzemképtelen volt a szerverük: ilyenkor nincs böngészés
- gyors
- a beállítható hírfolyamok mind amerikai forrásból származnak, alternatív beállításra nincs lehetőség
- nyitó képernyőn látni az új gmail leveleid számát - és sok minden mást is
- a szerveres-tömörítéseses-automatikus betűméretezés nem elég magas szintű eredményt nyújt ahhoz, hogy biztonsággal első böngészőként lehessen használni
- az 1.5-ös rendszer, amit a múlt héten hoztak ki Symbian 60-ra érzékelhető változást, javulást nem jelent, a képernyőszerkezet, a menürendszer ugyanaz, mint 1.5 alatt.

Összegzés: izgalmas kezdeményezés, kapitális hibákkal, alkalomadtán jól használható, állandóan semmiképp

(#6) plus44


plus44
veterán

Opera Mini szerintem még mindig sokkal jobb.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) madarasz92 válasza plus44 (#6) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát ja szerintem is..

(#8) tariattila válasza plus44 (#6) üzenetére


tariattila
veterán

opera mini vagy opera mobile 10 beta?? Nem mind1...???

Nekem a mobile 10 beta jobban teljesít mint ez a skyfire...
A gyári sajna maradt kilépkedős...néha!?!? :O

(#9) tariattila


tariattila
veterán

látom ez is a buli is megdöglött... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.