Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Aztanemjóját :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) ivana


ivana
Ármester

Én is így voltam ősszel, az lumia 520-at lecseréltem egy használt nexus 4-re amit 25-ért vettem. azóta elvagyok. Inkább ezt vettem, mint valami középkategóriás nem nexust újonnan, erősebb mint a cortex-a7-es cuccok.

(#3) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Én J5-re váltottam. :K

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) ghost364


ghost364
senior tag

Én 520-ról váltottam THL T6S-re, árban 1:1 csere volt, de sokkal használhatóbb cucc volt még az is. Most pedig vettem egy Redmi 3-at, és ez annyival jobb, hogy hihetetlen :DD

(#5) Zsolt1


Zsolt1
tag

Én is a héten váltottam le a Lumia 520-at a 2,5 éves szolgálati idő után. Nem volt vele semmi bajom - az igaz, hogy használhatatlanul lassú volt és nincs rá már szinte semmihez se hivatalos kliens a wp8.1 miatt, de én türelmes ember vagyok (kivétel amikor nem), 1-2 évig még biztos ellettem volna vele - csak sajnos nem kártyafüggetlen és most arra lesz szükségem a nyáron. Az utód nálam is egy Xiaomi Redmi 3 lett, hihetetlen az egy feltöltéssel 12 óra képernyőidő (~3 nap), az 520 már egy napot se nagyon bír ki, 0 használat mellett. Azt sajnálom csak, hogy nem volt időm megvárni, amíg a Pro verzió megérkezik M.o.-ra, az lett volna az igazi best buy. Amúgy az értesítéseket itt még kevésbé kapom meg, mint wp-n, nem tudom mikor lesz végre olyan telefonom, ahol minden azonnal megérkezik :(

(#6) Luck Dragon

Céges telefonom 640LTE nekem is, 8.1-et használom mai napig rajta, igaz a cég nem is engedi hogy 10-et használjunk. De van 735 is a családban azon ki lett próbálva és használhatatlan... így vissza került rá a 8.1 és azóta is köszöni teszi a dolgát.

Én a HTC (ha az lesz) készített új nexus készülékeit várom, és ha tetszik, az lesz az utód.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.