Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darvinya


darvinya
titán

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

És várom igazán érdekessé váljon bemutatott termék.

Teszt élvezetes, de nem Tetszet plecsnit nem érdemelt volna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az ilyen "Nem szól nagyon rosszul" jelzőt az udvarias Britek szoktak használni ahelyett hogy azt mondanák amit gondolnak. :N

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Tényleg nem szeretek cikket fikázni, de sosem értettem, hogy miért van külön kiemelve, hogy Android és iOS telefonokkal gond nélkül barátkozik?

Ez egy BT füles. BT számos profilt definiál. Valami vagy tud egy profilt, vagy nem. Hang terén nincs nagyon sok profil, és minden 2000 utáni telefon tudja szinte az összeset, de 2010 utáni cuccokban szerintem vakon lehet már bízni. Esetleg a kínai bóvli nem fog tudni valamit.

Ha meg már kiemeli a cikk, hogy Android és iOS, akkor nem hiszem el, hogy az egész szerkesztőségben + haveri körben nem lehetett egyetlen Windows telót találni...

(#4) Fejvadi válasza Meteorhead (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van még minek utánanézned.

(#7) dani786


dani786
tag

Lesz Jabra Move Wireless teszt esetleg? Hasonló árban van, papíron hasonló tudással, külföldi oldalak talán kicsit jobban dicsérik.

(#8) Pttypang válasza Meteorhead (#3) üzenetére


Pttypang
veterán

Droid es wp telefonom is fagyogatott a bh-111 hasznalata kozben, marmint random restartra gondolok konkretan.

Everybody lies.

(#9) bwoay


bwoay
nagyúr

csodálkoznék, ha a Grind "drótos" változatának a kábelén lennének kezelőszervek meg mikrofon, miután a "Taptech" pont azt jelenti, hogy ezek a kábelről a fejhallgató egyik kagylójára költöztek, ergo okafogyottá vált a mikrofonos,felvevőgombos kábel. viszont ha valamelyik meghibásodik, akkor az nem orvosolható egy szimpla kábelcserével.

az Aviator pedig nem egy széria volt (hacsak nem a különböző színváltozatok miatt tekintjük annak), hanem a gyártó vadhajtása, ami pont azért bukott meg, mert a gyerekeknek túl drága és konszolidált volt, a felnőttek meg a márkanév miatt nemigen adtak neki esélyt. egyébként hi-fi körökben egy elismert darab.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#10) msr


msr
csendes tag

A beoplay h2 kb 10-el drágább. Azzal esetleg van valakinek tapasztalata?

(#11) ttt1


ttt1
őstag

Az Open Dott bt füles is nagyon jól kihozza a mély hangokat és 2500 Ft volt igaz akciósan :)

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Most rendeltem egyet es volt meg egy 20%-os kedvezmenyem is. :D Kivancsi leszek ra. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Judgement


Judgement
csendes tag

Én nagyon szeretem, elégedett vagyok vele, meg van több mint egy éve már, és most is ez szól, a tóbbórás buszút alatt, chill elektrótól a metálig.

A design fogott meg elsőnek, mikor megláttam valahol, de a teszteket olvasgatva úgy voltam vele, hogy ez az amit keresek, pláne ha jó áron futok bele.
Belefutottam, és az egyik kedvenc eszközöm lett all time.
Kellemes hangzás, nem torzít, nincs dobozhang, nem uralja el a basszus sem.
Az akksija tényleg korrekt, és csak akkor vacakol a füles, ha merülni kezd, amúgy stabilan teszi a dolgát.
Nyilván audiofilok és sznobok, rá se köpnek, még össze Skullcandyznék a nyálukat, de az az igazság, hogy ez egy igényesen összerakott, esztétikus, jó hangzású eszköz a kategóriájában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.