Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sith7:] Vesekő

Hozzászólások

(#44) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Látom, nagyon nem pörög a topik, én is azért kerestem rá, mert épp beleszaladtam egy vesekőbe.

Pénteken begörcsöltem, bár sosem volt ilyenem, rájöttem, mi lehet, este az ügyeleten kötöttem ki, röntgen, ultrahang után mondták,hogy van egy 3-4 mm-es kövem, ami már kilépett a veséből, de még a vezeték felső részén van.

Kaptam a szokásos koktélt: no spa, rowatinex, tanyz eras, vesetisztító tea. Meg kis antibiotikumot, mert ahogy a kő karcolt, lett kis fertőzés is.

Eddig 2 éjjel keltem arra hogy fáj, meg tegnap-ma érzem,hogy fájdogál, de ennyi. Ugrálok, futok, mozgok, de még nem pisiltem ki, vaszleg még mindig a vezetékben van, nem érte el a hólyagomat (érezném biztosan). Azt sem tudom megmondani, hogy mozdult-e egyáltalán, remélem, a holnapi viziten csinálnak majd vizsgálatot, ami megmutatja, egyáltalán tovább haladt-e péntek éjjel óta.

Hát itt tartok, gondolom tuti tipp nincs, rengeteget iszom, napi 6-7 liter, plusz amiket leírtam. Ha nem fog elindulni, mit lehet tenni? Egyből küldenek a "boxolgépre"?

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [sith7:] Vesekő
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.