Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BobTail


BobTail
őstag

... és akkor reklamáltak a szolgáltatóknál a tulajdonosok, hogy azok milyen szarok meg hogy letiltották hőn szeretett telefonjukat, de arra egyik sem gondolt, hogy az iPhone a szar, mert az nem lléééétezik! :C

(#2) joey04 válasza BobTail (#1) üzenetére


joey04
titán

mivel a cikk egy szűk rétegre utal, nem hiszem, hogy az lenne a hiba, amire te gondolsz. Ott sok usert érintett a probléma, és a szolgáltatók javították is a hibákat. Nézz utána jobban, mielőtt véleményt írsz! ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) slynevem válasza BobTail (#1) üzenetére


slynevem
tag

Éppen írni akartam, hogy na iphone haterek GYERÜNK!!! Lehet köpködni.
Erre látom, hogy már megelőztél, ráadásul a tiéd az első komi :(
Bár azt leszűrtem a hozzászólásodból, hogy hatalmas szakmai háttértudással rendelkezel és több iphone és egyéb telefon birtokosa is voltál egyben. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) .bableWes válasza BobTail (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

nincs apple termékem, de nyomkodtam már pár cuccot tölük. szobatársamnak 4s-van havernak 4, nyomkodtam már ipod touchot meg macbookot és rohadt jo termékek, nemtudom miért kell fikázni?!
nyilván a nokia jobb :))

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) Execute válasza BobTail (#1) üzenetére


Execute
tag

HTC-ről váltottam 4S-re, és nekem is voltak vele problémáim. Így hát bementem a T-hez és mondta egy kedves hölgy, hogy sajnos nem volt felkészülve a hálózatuk az intelligens hálózatkezelésre. Pár napja reggel arra ébredtem, hogy egyáltalán nincs térerő, mint utólag kiderült a T-mobile hálózatot fejlesztett. Nos azóta semmi gond nincs, pedig még csak szoftvert sem frissítettem. Szóval szerintem is a telefon volt szar... :K

A hőn szeretett telefonról meg csak annyit, hogy mindenféle telefonnal volt már dolgom (SE, Nokia, Samsung, Motorola, HTC). Sokáig direkt nem akartam iPhone-t, de miután egy éve van egy Mac-em, és láttam, hogy mi a különbség laptop és laptop között, rájöttem, hogy adok neki egy esélyt. Az eddigi tapasztalataim alapján a fenti gyártók közül, ami még ér valamit, az a HTC. A többi köszönőviszonyban sincs az iPhonnal sem minőség, sem megbízhatóság, sem pedig használhatóság terén. Ez a személyes véleményem, úgy, hogy én tényleg kihasználom a telefon legtöbb funkcióját, ergo nem villogni szoktam vele.

(#6) joey04 válasza Execute (#5) üzenetére


joey04
titán

erről beszéltem. ;)

nálam is csak valami HTC válthatná az iphonet, az tuti.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) korpicschess válasza .bableWes (#4) üzenetére


korpicschess
veterán

Uccsó mondat. :DDD

Az akkuval még mindig problémák vannak? :U

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.