Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mate


Mate
nagyúr

(#2) nap válasza Mate (#1) üzenetére


nap
addikt

mate3553: Megelőztél, addig válogattam a képet, hogy hol látszik a legjobban a belseje, meg, hogy mi merre áll...
Úgy tűnik, nem csak nekem nem volt világos a leírás alapján. ;)

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3) Mate válasza nap (#2) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem világos volt, mert láttam már pár házukat, de tudtam, hogy nem mindenkinek lesz az :D

(#4) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Na ez az amire vártam. Szerintem ilyen (vagy hasonló) felépítéssel kellene rendelkezzen manapság minden ház. A nagy meghajtó helyek mára értelmét vesztették, így viszont újra lehet gondolni az egészet, ahogy ezt meg is tették. Már egy ideje mondogatom ezt :)

Szerintem ez lesz a következő házam, csak ne lenne ilyen drága :/

(#5) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Techspot teszt

Egyetlen hibája, hogy a táp elhelyezése nehézkes 3,5"-os meghajtók használata esetén (abból is csak kettő van). A képeken azért nem látszik, mert kivették, hogy elférjen a táp. Rövidebb tápnál ez nem lenne probléma.

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#6) Akula


Akula
őstag

Jó sokáig tartott rájönni, hogyan működik a termeszvár...

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) ViZion


ViZion
félisten

Imádom... KELL. Raven-t is szerettem volna, de a víz nem férne el... már külső radi van, problem solved... :D és ez jobban is néz ki.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon szép, letisztult gémer ház - abba meg nem kell több HDD! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) shteer válasza nap (#2) üzenetére


shteer
titán

ezen elv alapján van kialakítva az FT03 minim is, klassz szellőzése van a kis alapterület ellenére - azt inkább nem írom, hogy kis méret mert magassága annak is van.
bár ha 2cm-t nem sajnáltak volna pluszban, többféle vga is beleférne

..szerintem jónak tűnik

(#10) AgFRjkUZT_3


AgFRjkUZT_3
tag

Jól gondolom, hogy a tetején az csak egy dísz rács, ami leemelhető?
Zseniális megoldás :C

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#11) huszar90


huszar90
aktív tag

nekem tetszik, főleg a belseje ötletes :)

(#12) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon tetszik. Na de ez az ár :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Televan74 válasza Xaels (#12) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az ár sajna nagyon magas. :K

Még gyűjtögetnem kell mire lecserélhetem a Raven 3 -t. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) ViZion válasza Televan74 (#13) üzenetére


ViZion
félisten

valami pofátlanul alacsony reális áron átveszem azt a régi vackot! ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) szacsee válasza ViZion (#14) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lassan leírom mit kell csinálnod. :D
Vedd le a géped előlapját
Állj a géped bal oldalával szembe.
Fogd meg a bal kezeddel a gép hátuljának alját
Fogd meg a jobb kezeddel a gép elejének tetejét
Forgasd a házat 90°-al az óramutató járásával megegyező irányban.
Végy 4db 6mm-es 100mm hosszú menetszálat
Rögzítsd a gép előlapját a tetejéhez a menetszálakkal.
Ha billeg az alját hézagold ki a stabilitás elérése érdekében könyvekkel.
Ennyi! :DDD

(#16) ViZion válasza szacsee (#15) üzenetére


ViZion
félisten

:R Köszi! Kész:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) Garada


Garada
őstag

Hát a desing elég érdekes és ráadásul túl is van árazva.

(#18) MC Pite


MC Pite
veterán

Ilyesmi házakat vártam még mikor kerestem új kuckót... De úgy látom nem ingatja meg az A05FN helyét, a (nagyon) halk aktív hűtésre jobbnak tűnik, plusz nekem kell 5,25ös hely is.
Kicsit még nagy, plusz a ritka ventiméret sem túl előnyös, ahogy a csatlakozókhoz való hozzáférés sem az igazi. Ill jó kérdés hogy mennyire engedi ki a zajt így...

Ritka mikor gondolnak a szinte passzív hűtés/relatív kis házakra vágyókra, azért még törjék magukat egy kicsit :K

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19) Locutus


Locutus
veterán

Sok szempontból vártam ezt a házat én is, de sajnos csalódtam. Ha másért nem azért, mert szokás szerint egy jobb ablakos házat vártam, ha már az SS a fordított elrendezésről híres. Erre gyakorlatilag egy mezei bal ablakos lett, csak belül elforgatva... kár.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#20) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez sem rossz kép:[link]
Van információ hogy milyen vastag lemezből van a felső része, mennyire lehet ez masszív, mert elég sok helyen ki van könnyítve!?

[ Szerkesztve ]

(#21) bteebi válasza nap (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Tetszetős darab. Mindenesetre jó, hogy betetted a képet, mert én nem tudtam volna elképzelni enélkül :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) F34R válasza ViZion (#7) üzenetére


F34R
nagyúr

FT02-ben elfertel volna, nekem mai napig az tetszik a legjobban. persze az FT03 se rossz csak az egy mas koncepcio.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.