Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon akarom hogy jó legyen, de egyszerüen gagyi!
Ezek a porcelánarcok nevetségesek, a nem létező arcmimikával együtt...a víz ahogy a hajók mennek rajta...arra szavakat sem találok.
A 20 éves Morrowind féle tűz effekt is kritikán aluli, a végén a Japán cseresznyefa meg olyan mintha óvodások gyurmázták volna oda.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) saelin válasza Sirandrish (#1) üzenetére


saelin
veterán

Még a látvánnyal én megbírkozom, de le merem fogadni hogy olyan bugos lesz mint az állat. Semmiképpen nem egy ajánlott játék amit launch-kor érdemes megvenni...
Ne legyen - már bocsánat - senki olyan hülye, hogy a név és a hozzá tartozó emlékek megtévesszék! Ha a felszínen ennyi minden szemet szúr, akkor a gameplay-ben is lesznek hiányosságok. Engem ez az egész a The Longest Journey Dreamfall-ra és annak folytatására emlékeztet, de akár a Siberia 3-at is mondhattam volna, csak azzal nem volt személyes tapasztalom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Sirandrish válasza saelin (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

A konkrét grafikával nem szoktam foglalkozni, de ezen látszik messziről hogy írtózatosan le van maradva. A karakterek animációi talán még jobban..
És akkor még ott a tényleges játékmenet...
Nagyon sajnálom ezt a játékot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.