Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Mobil platformon szerintem ez ütni fog :D Végre valami tartalmas/összetett cucc a sok casual izé között.

(#2) orichalcos: visszaköszön a Shadowrun látványvilág is ami nekem kifejezetten bejön. Sajnos a szabálykönyveimet most adom el.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) oriic válasza Xaels (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kis retro cuccnak tűnik, lehet hogy be is szerzem. :C

Live-Die-Respawn

(#3) ldave válasza oriic (#2) üzenetére


ldave
félisten

Ej, hazaérve melóból gondoltam megírom ezt a hírt vacsi közben, már majdnem kész is volt, mikor frissítve az oldalt látom, hogy már kint van :)

Jók idők várnak a klasszikus PC-s RPG játékokra kedvelőire, Wasteland 2, Shadowrun Returns, Torment, Project Eternity és még sok más. All Hail Kickstarter!

A Slime draws near! Command?

(#4) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Csak, hogy mindenkiben felszítsam a vért: Xbox360-ra megjelent egy Shadowrun elnevezésű elcseszett Counter-Strike klón ;] De ez jónak néz ki.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) Xaels válasza Mister_X (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Az első crossplatform fps volt és bukott egy nagyot. Több volt benne mint amit az MS-Fasa páros kihozott...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) oriic válasza Xaels (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak szerintem lenne nagy potenciál a cross-platform játékokban? Létezik egyáltalán jó játék ilyen témában? :(

Live-Die-Respawn

(#7) Xaels válasza oriic (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Fps-ek tekintetében COOP jöhetne nyugodtan, egy Borderlands2 elbírná. RTS-t nem tudom, de minden másban lehetne potenciál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) ldave válasza oriic (#6) üzenetére


ldave
félisten

Portal 2-t lehet jásztani coop-ban PC-n és PS3-on, haverral mi is így toltuk végig, még a voice chat is működött, szóval a technika simán adott rá.

A Slime draws near! Command?

(#9) velizare


velizare
nagyúr

jól néz ki. várós.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

deccmájgém :)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.