Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

Nem unod még?

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

ezért fizetnek?

(#3) Doki16 válasza Sandrew (#1) üzenetére


Doki16
addikt

Mit fáj ez neked? "Szabad" országban élünk akkor blogol amikor akar :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4) Lenry válasza Doki16 (#3) üzenetére


Lenry
félisten

függetlenül ettől, semmi értelme, hogy ugyanarról nyisson nyolc topikot, főleg úgy, hogy az előző hétben is csak ő volt az egyetlen, aki tűkön ült, hogy épp mire költhetné a szülei pénzét.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

biztosan 26 vagy?

(#6) Sandrew válasza westcoastog (#5) üzenetére


Sandrew
őstag

Kizártnak tartom. Amennyiben meg igen biztosan orvoshoz fordulnék az ő helyében.

(#7) Serpiko válasza Lenry (#4) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért csinálom mert jó kiírni magamból és legalább nem a világ legjobb topikját a steam topikot piszkítom össze a f@szságokkal. :D Saját pénznem baszom el játékokra amiért megdolgozom ez a hobbym a kockulás. Beteges tudom, de ez van nem vagyok rá büszke. Azt akarod, hogy ne írjak többet? :( Pedig jót tesz mivel kiírom magamból ez a gyógyulásomhoz vezető út. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8) mrlt


mrlt
tag

Az író inkább a barátnőjével tölthetné azt a rengeteg idejét...

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#9) Serpiko válasza westcoastog (#5) üzenetére


Serpiko
addikt

Annyi vagyok és tényleg nagy kocka. Beteg a fejem tudom megyek is a pszichiátriára. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#10) Lenry válasza Serpiko (#7) üzenetére


Lenry
félisten

Pedig jót tesz mivel kiírom magamból ez a gyógyulásomhoz vezető út. :K

ezt pszichológus mondta neked?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Serpiko válasza mrlt (#8) üzenetére


Serpiko
addikt

Most vidéken van, otthon a másik csajommal vagyok most a steamel. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#12) Serpiko válasza Lenry (#10) üzenetére


Serpiko
addikt

A hangok a fejemben amit néha hallok, na jó nem néha mindig. :DDD
ui: már csak három óra és itt az új napi ajánlat. Remélem valami jó gém lesz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13) Serpiko válasza Sandrew (#1) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14) Serpiko válasza Gergő_ (#2) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem, de jó lenne nem is kéne pénz néha egy gém is megtenné. Persze csak stemes játék. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#15) Serpiko


Serpiko
addikt

Hamarosan itt a 19 óra már csak 80 perc JUJ JUJ! :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#16) danih


danih
addikt

Csak annyit kérdeznék (már feltettem egyébként a kérdést), hogy OK, izgulsz, aztán megveszed a játékot, de átlagosan mennyit játszol egy játékkal? Tuti vannak olyan gamék a listádban, amire ráizgultál, aztán azóta sem vetted elő...

(#17) Serpiko válasza danih (#16) üzenetére


Serpiko
addikt

Ilyen nincs! Csak akkor veszek meg valamit, ha játszok is vele. Csak azért mert olcsó valami akcióban csak azért nem veszem meg. Mindegyik játékom rongyosra játszottam összesen 47 játékom van. Megfontoltan vásárolgatók, de az akciókat várom nagyon izgat, hogy mi lesz vajon. Ja jut észembe 29 perc és itt a napi cucc.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#18) danih


danih
addikt

Hát, úgy tűnik semmi érdekes...
De ezt látni is lehetett, a napi deal-ek mostanság jellemzően valami olcsó kis független vackok...

(#19) Serpiko válasza danih (#18) üzenetére


Serpiko
addikt

Igazad van a mai gém nem valami nagy szám . De majd holnap érzem az komoly lesz. Már előre izgalomban vagyok izgulok nagyon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#20) dnelb válasza Serpiko (#19) üzenetére


dnelb
veterán

Ha megöregszel jó érzés lesz arra visszaemlékezni, hogy végig kockultad és függted az egész életedet?

(#21) Serpiko válasza dnelb (#20) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor is kockulni fogok úgy tervezem. ;) Erről lehet írók majd egy blogot.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22) dnelb válasza Serpiko (#21) üzenetére


dnelb
veterán

A másik topicban gondolom emlékszel , megkérdeztem mennyi idős vagy. Mikor írtad hogy 26, teljesen ledöbbentem, mert kb 15 nek gondoltalak, és írni akartam hogy majd kinövöd ezt a kocka korszakot. Nem támadlak meg semmi ilyesmi, de itt vagy 26 évesen és ilyenre b@szod el a fiatalságodat... :F Napokat átizgulsz reszketve, hogy úristen milyen akció lesz .. Ez komoly??

[ Szerkesztve ]

(#23) Serpiko válasza dnelb (#22) üzenetére


Serpiko
addikt

:DDD Már valahol írtam asszem 4 éve vagyok kocka előtte gépem sem volt. Mondjuk van igazság abban amit írsz. Lehet pár év és megunom a dolgot elmúlik magától. Izgulok bizony már a holnapi napra gyúrok a mai elég kaki lett. Amúgy nem kell komolyan venni az izgulás témát nem komoly. Mást is csinálok ám, ha megunom a kockulsát megyek XBOX-ozni. :DDD Ne vedd komolyan nincs is boxom, de még lehet. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Kiqrt nagy dió szag van. :U

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.