Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z10N


Z10N
veterán

Abu, X360 es XO verzio kozott lesz valami kulonbseg a "boost" funkciokat tekintve?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2) RudiLicenc válasza Z10N (#1) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Szinte biztos, hogy nem, hiszen ehhez a fejlesztők bevonása kellene. Ez meg - ha jól értelmeztem - egy Microsoftos "fejlesztés", tehát csak FPS növelést kapsz.

Üdv!

(#3) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez gyakorlatilag egy konzolon futó interpoláció?

Érdekes a dolog, mert PS-en se a Horizon, se az internet alapján híresen rossz framepacinggel bíró Bloodborne esetében se tűnt föl a 30 FPS. Lehet, alkalmaznak annyi blurt, hogy elmaszkolja, nem tudom.

XSX-en viszont a Gears of War Ultimate-ben rögtön látszott, hogy ez így gáz, OLED-en mindenképpen. Még ingadozom, hogy megszokom, tévés interpolációval (és nagyobb laggel) játszom, következő tévéként LCD felé lépek majd, esetleg hagyom az XBOX-ot és mégis építek egy második PC-t.

De a legjobb lenne, ha ez az FPS Boost egy elterjedt funkcióvá válna, mert ebből a 30 FPS "élményből" én nem kérek, ha egy mód van rá. Márpedig sok régebbi játék csak ennyin fut.

(#4) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

dejó, épp hamarosan akarom végigjátszani a Watchdog 2 :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#5) zsolesz967 válasza #72042496 (#3) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Pedig a Bloodborne-al vannak gondok,van,ahol képes a játék 15 fps vagy az alá is bezuhanni.Moat játszottam újra megint.
Viszont egy fan csinált hozzá egy 60 fps modot,youtubon vannak róla videók,ég és föld a különbség.Gond az,hogy tört ps4 kell hozzá.
De talán a From Software jóvá hagyja.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#6) oriic válasza zsolesz967 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont az csak ha jol tudom 720p-ben fut nem?

Live-Die-Respawn

(#7) #72042496 válasza zsolesz967 (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor csak nem jutottam el odáig, mert amúgy nagyon béna vagyok benne. :) Azért remélem, hogy lesz majd hozzá PS5 patch (is).

Horizont végigjátszottam, azzal pl. nem volt gond.

Gears of Warban pedig megmozdítom a kamerát, és darabos a reakció. Ez a csalódás, mert talán 10 éve játszottam az eredetit PC-n, és teljesen folyamatosként emlékszem rá.

[ Szerkesztve ]

(#8) zsolesz967 válasza oriic (#6) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Az látod lehet,ebben nem vagyok biztos.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#9) zsolesz967 válasza #72042496 (#7) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Nálam főleg akkor van ez,ha tüzes fegyvert használok és sok az enemy körülöttem,vagy boss harcnál.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#10) persil válasza #72042496 (#7) üzenetére


persil
nagyúr

A gears-re:
Azert, mert pc-n nem 30 fps-sel jatszottal, hanem X-szel, amennyit a geped birt.

Egyebkent 30 es 30 kozott is lehet(es van is) oriasi kulonbseg. Teljes mertekben a fejlesztotol fugg, hogy hogy tudjak megoldani. A witcher 3 pl gyonyoru vajsimanak tunik 30 fps-sel is, mig egy cyberpunk olyan, mintha 20 is alig lenne meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A mai napig játszok a Far Cry 4-el PC-n, és bizony nem mindig képes 60 FPS feletti teljesítményre még 3840X1600-ban sem, RTX 3080-el sem. Végülis egy konzol jobban optimalizálható, mint a PC, de azért hardveresen nem 3080 szint az új Box sem. A másik, hogy egy hétéves címnél van-e értelme tupírozgatni a teljesítményt. Túl sok kontent nincs az FC4-ben, azt meg már szerintem rongyosra játszotta mindenki (megj.: Az Escape from Durgesh naGGYon jó játékmód, ajánlom mindenkinek)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#12) persil válasza muxi-muxi (#11) üzenetére


persil
nagyúr

A hsz-ed elso felevel mire celzol? Hogy esetleg nem birja a box? Vagy csak infonak irtad?
Mert youtube-on meg tudod nezni, vajsima 60-nal megy. Mondjuk nyilvan nem 3840x1600-ban. :D

Nekem a primal ota kimaradt az osszes, lehet ez utan megnezem majd, de bevallom, hogy "nem erdekel" mar a sorozat. A harmadik resz zsenialis, a primal meg a szukseges verfrissites(szerintem a legjobb resz) nem tudom, hogy szamomra mit tudna nyujtani a 4-5-6.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13) hunluki válasza persil (#12) üzenetére


hunluki
senior tag

3 a legjobb, ebben egyetértünk, 4 igazából egy az egybe a 3 csak cseppett más setting, de gameplay terén 99% ugyanaz.
5. részt behúztam 2900 pénzért akciósan, nem rossz de feledhető.
Hatoskát figyelem de csak "Gustavo Fring" miatt :D

Primal amúgy tényleg jó rész lett, nekem is nagyon tetszett.
New Dawn érdeklődés hiányában teljesen kimaradt, arról majd ír valaki más ha szeretne. Néztem róla kb fél óra gameplayt, az alapján totál hidegen hagy.

(#14) muxi-muxi válasza persil (#12) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Igen, szerintem a teljesítmény hullámzó lesz. Meghát már DX12-nél járunk, tartok tőle az új X is hasonló alapokon nyugszik, ergo a DX11-es címek futtatása nem lesz prioritás.

Messze a hármas volt a legjobb rész valóban, a többi csak inkább a meredekebb patch kategóriába sorolható. Háromtól megvan az összes, de a hatos csak proikuponként jöhet majd szóba. Nem azért mert drámaian zuhan a színvonal, hanem mert inkább uncsi.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#15) persil válasza muxi-muxi (#14) üzenetére


persil
nagyúr

De jelen esetben nincs "szerintem", ezek mar ott vannak es ennyivel mennek.
A 60>55 meg tartalmasabb jelenetnel esetleg szerintem nem hullamzo.

"Mert inkabb uncsi"
Na igen. Ujabb kontosben teljesen ugyanaz mind, ezert is irtam, hogy engem az egesz sorozat nem erdekel mar igazabol. Illetve a primal-nek meg pont ezert orultem, mert pont annyit valtozott az a bizonyos kontos, hogy masnak hasson az egesz.

[Video] ugy mennek, mint az alom. Itt nincs "szerintem hullamzo lesz". Inkabb az baj, hogy jelenleg keves cimrol van szo es senki nem garantalja, hogy naponta duplazodik a lista.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16) #72042496 válasza persil (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Óvatosabban fogalmaztam, mert nem voltam biztos benne, hogy PC-n több volt, nem csak a kisebb és lomhább LCD miatt tűnt folyamatosabbnak a 30 FPS. De talán ezekre is érkezik az FPS Boost, meglátjuk.

Addig marad a megszokás vagy az interpoláció. Utóbbi meglepően jó, és a Gearsben a plusz input lagot se igazán érzékelem. Oriban viszont igen, és macera kapcsolgatni a képmódokat, szeretném ezt elkerülni.

[ Szerkesztve ]

(#17) persil válasza #72042496 (#16) üzenetére


persil
nagyúr

Van, hogy kepfrissitestol fuggetlen szarnak tunik valami.

Emlekszem a just cause 2-re pc-n ha mar 50 korulre "beesett" akkor konkretan olyan erzesem volt, hogy szaggat. Szoval ez inkabb jatek/fejlesztes fuggo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18) #72042496 válasza persil (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, maga a framerate változása a feltűnő. Többször tapasztaltam, hogy 140-ről hirtelen 90-re esik a játék, és hiába a G-Sync, mintha képregénnyé válna. Pedig nyilván magas a 90 is, csak a változás mértéke a jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#19) persil válasza #72042496 (#18) üzenetére


persil
nagyúr

Persze. Regen, amikor meg pc-n voltam en eleve ugy voltam vele, hogy inkabb legyen egy stabil 30, mint egy ugralo 40-60.

Meg a frametime sem mindegy, rengeteg dologtol fugg, hogy mi tunik folyamatosnak.

De summa, jot tesz a "regebbi" jatekoknak a feature es videok alapjan nagyon szepen, siman hozzak is a 60 fps-t.(vagy a lucky 120-at)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20) LurkerSheik válasza hunluki (#13) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Far Cry 5 és New Dawn-t kijátszottam amíg covidosan hemperegtem itthon egy hónapig.
Visszagondolva szerintem nem rossz, jó a hangulata, de a folyamatos lootolás kurva unalmassá teszi ha a fő sztorit kijátszottad.
Eléggé várom a FC6-ot, pedig nem vagyok egy nagy játékos.
Kipróbálnám a FC3-4-et is, de pl a BF1 és főleg az 5 utàn, a Battlefield 3-4 ahogy felkerült gamepassra kipróbáltam és egy oltári csalódás (ultragagyi), nem rontanám el a jó szájízem.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#21) muxi-muxi válasza LurkerSheik (#20) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Pedig a hármat érdemes, messze a legjobb a narráció...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#22) arty válasza LurkerSheik (#20) üzenetére


arty
veterán

mi az hogy ultragagyi? a grafika?
a bf3 x360as cím, a bf4 pedig 900p-s igen korai one játék... bár szerintem egyik sem ultragagyi így sem :) (a bf4 kampányt "most" játszom újra ps3-on...)

fc3-ból ellenben létezik 4k-s remazter xboxon és simán a széria legjobbja (2-3-4-5 ből merítve), ne hagyd ki!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.