Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem semmi. Szűk 10 éve ezek a paraméterek még egy PC-nek is a becsületére vált volna, nemhogy egy "nyomtatónak" :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) mephi666 válasza Dr. Romano (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... nálunk a hp lj p3005n kb 200ezer fölött volt, amikor 2-3éve vette a cég... nem ritka, hogy 500oldalt nyomtatunk vele naponta kb. 5-6an... (1 nagyszervíz már időszerű volt neki), ebbe a 13ezres toner kb 40ezer körül van... (13ezer oldalon túl szoktunk menni mindig 1-2ezerrel a lefedettség miatt) kb. szűk 3ft+papír-ra jön ki minden lap... ennél a samsung multinál azért kíváncsi lennék rá, hogy mi-merre-hány méter? :) az adatai tényleg brutálisak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) mikka07


mikka07
tag

Persze samsung meg a gazdaságosság :U

(#4) Geönczy válasza mikka07 (#3) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Miért ne lehet gazdaságos, vagy rossz tapasztalat?
Mondjuk nekem csak monitorom van Samsung de azt azért vettem mert a 26colosok közül(hasonló paraméterekkel) akkor ez fogyasztotta a legkevesebbet.

(#5) NoLF válasza Geönczy (#4) üzenetére


NoLF
addikt

a samsung a piacon az egyik legkevésbé költésghatékony a lapra levetített költségeket tekintve.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#6) Duree


Duree
veterán

Ez csak irodába,otthon sosem lesz ilyenem,az árából vehetnék egy autót

duree54

(#7) NoLF válasza Duree (#6) üzenetére


NoLF
addikt

oda készült. nyilván értelmes ember nem vesz ilyet otthonra. ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8) Ultram3jor válasza NoLF (#7) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

dehogynem, ha otthon melózik ;]

"Ez a tempó többek között a készülék 800 MHz-es processzorának, a beépített 1 GB RAM-nak (ami 2 GB-ig bővíthető) és a 160 GB-os merevlemeznek köszönhető" ez brutális, 160gb minek bele :F

Üdv, Dávid

(#9) mikka07


mikka07
tag

Nekem is samsung monitorom van pár éve és meg vagyok vele elégedve,samsung nyomtató akkor gazdaságos ,ha töltik a kazettáját, elég húzos egy festékkazettáért 20k ami jó esetben elmegy 1000oldalt,és az induló kazetta is demo amit nem lehet teletölteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.