Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Benito94


Benito94
tag

Szerintema játék legnagyobb hibája a nagyon kevés tartalom.. jó, hogy össze-vissza hajózgatunk ami a lényege is de egy idő után unalmas lesz.

(#2) celafat


celafat
tag

Eleg gyenge ertekelesek, foleg egy olyan jateknal amit huzocimnek szantak.

(#3) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Pár hónapja már tele van a Youtube a Sea of Thieves videókkal, aki akart már tájékozódott.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok a bizonyos xbox exkluzívok..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Cassi


Cassi
senior tag

Tényleg nem támogat DX12-t egy MS Studios játék 2018-ban?

(#6) Krissz1983 válasza .LnB (#4) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszi az építő jellegű hozzaszólást. Legalább tedd offba. 😉

Give them nothing but take from them everything

(#7) Steven válasza Cassi (#5) üzenetére


Steven
addikt

mondjuk ez az ami ennél a játéknál legutoljára érdekel....

A meghívásos rendszere kész szenvedés ... inv.-nél nem dobja fel a haverokat...csak mikor be gépelem a nevet

Bugos is havert ki dobta szerver hibával a küldetés közepén NEM LEHET vissza hívni ami vicc...

elkezdek egyedül egy játékot nem lehet invelni mellém senkit ki kell lépni és csak utána ez is vicc... mi van ha elkezdek játszani amíg a többiekre várok...

az achikat fél óra után kapod meg ua így az aranyat.. mondjuk elvileg javítják már...

Tartalom első ránézésre tényleg fájóan kevés lesz... de szerintem ez ilyen félkész game amit ki adtak mert már ki kellett és útközbe fog jönni a tartalom...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) TESCO-Zsömle válasza Steven (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vissza lehet hívni, vissza lehet menni, csak előbb Xbox app-ba csinálni kell egy squad-ot. Inv-nél a squad-member-eket lehet is látni.

Nálam legalábbis béta alatt így wolt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) Steven válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


Steven
addikt

hát én ESC --} menü és ott van a group managment... inv nincs köztük...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#10) Jeanne d'Arc

Nem gyenge.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) lofagi válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


lofagi
addikt

Pedig pont úgy néz ki,hogy az! :D

Pont valamelyik nap láttam,hogy most már bárki számára elérhető a játék. Rögtön rá is kerestem,hogy mi a helyzet vele, s az eddigi mindenki el van ájulva tőle dolog látszódik megszűnni.

Az ötlet kiváló, nagyon élvezetes kalózkodni a tengeren, ilyet még annyira nem is nagyon láttunk. A grafika vicces és egyben nagyon kellemes, de valakinek ez a fajta stílus nem jön be.

Szóval kicsit csalódtam benne, pedig nagyon gondolkoztam,hogy talán meg kellene venni, de már szerencsére alábbhagyott ez a lelkesedésem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12) ribizly


ribizly
veterán

Én nem értettem, hogy mi ez a hype eme cím körül, de örülök, hogy nem engedtem magamat felültetni a vonatra (hajóra). Valahányszor előjött ez a játék nekem mindig a Black Flag jutott eszembe és az, hogy az mennyivel jobbnak tűnik. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) Steven válasza ribizly (#12) üzenetére


Steven
addikt

kb tök mindegy hogy jó e vagy nem 2 heted van passal hogy ki próbáld utána meg 2500 ft ... ha egy hónap után megunnád akkor 2500 ft odba került 2 mozi jegy ára... a másfél hónap...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14) TESCO-Zsömle válasza lofagi (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem nagyon bejött a stílus, meg az is, amit csinálni lehetett benne, de 3-4 béta után az az érzésem volt, hogy már mindent kipróbáltam, úgyhogy lemondtam az előrendelést. A megjelenés utáni videókat nézve sajnos igazam is lett. Végeláthatatlan rejtvényolvasás, térképfejtés és kincsásás, miközben damoklész kardjaként lóg fejetek felett egy váratlan időpontban érkező PvP helyzet, amit vagy megnyertek, vagy nem. Szinte semmi plusz nincs ahhoz képest, ami akkor volt.

Pedig egy valamilyen történettel úgy meg lehetett volna bolondítani az egészet, vagy mondjuk változatosabb ellenségekkel...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) Danex


Danex
addikt

Bétában játszottunk haverokkal ,de nekem nagyon felszínes a játék, hajócsatáknál elvárnám, hogy többféle lövedék legyen (láncos, repesz, sima), a kincskeresések nagyon egyhangúak.

Ezt a játékot el tudnám képzelni a 4-5ezres árkategóriában, de 20ezerért kész vicc.

(#16) GreatL válasza celafat (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Húzócím... mindenük egy középszerű hülyeség. Megvettem a Forza 7-et, Horizon 3-at, GOW 4-et, Zoo Tycoon-t PC-re, mindegyik egy ilyen középszerű, 10-20 órára max. lekötős valamicsoda.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) ribizly válasza Steven (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Én azt a pénzt akkor egy másik játékba fektetem, de ha valakit ez a game megmozgat, akkor valóban nem vészes.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Csapoati válasza GreatL (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha a Forzákat is megunod 10-20 óra alatt, akkor az a műfaj nem neked való.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) lofagi válasza #32839680 (#19) üzenetére


lofagi
addikt

Na az engem is érdekel majd.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#21) GreatL válasza Csapoati (#18) üzenetére


GreatL
őstag

Jogos egyébként, mert bár van itthon hozzá kormány stb. tényleg nem az első számú kedvencem a műfaj sem. De ha körülnézek akkor nekem a dirt/grid bizonyos epizódjai sokkal jobban tetszettek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#22) TESCO-Zsömle válasza #32839680 (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az lényegében egy World of Warships kalózokkal. Ugyanaz a játékmechanika, ugyanaz a feladat, pár "részlet" csak a különbség meg a "díszlet".

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Még jó, hogy időben lemondtam az előrendelést. Aranyos kis game, de amennyit kérnek érte, annyit nem ér. Éreztem, hogy erős hiányosságai lesznek tartalmilag.

(#24) saelin válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


saelin
veterán

Az milyen már hogy a bétában kijátszol valamit, mert csak annyi tartalom van benne, aztán már a full game-t már meg sem veszed. Nálam ilyenkor az jön le, hogy nem foglalkoztak a játékkal és csak összelöktek valamit a népnek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) NandorHUN válasza GreatL (#16) üzenetére


NandorHUN
addikt

Forza és GOW4 is igen jó multis game.
Kampány mellett mindkettő tele van tartalommal.

Ha ezek nem kötötték le, akkor lövöldős és autós játékok nem neked valók.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) TESCO-Zsömle válasza #32839680 (#26) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor SoT 2. :D :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.