Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

Mennyibe került annak idején?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) vamzi


vamzi
őstag

"lényegében ez indította el a mobilok iránti érdeklődésemet[...]Már majdnem 3 éves"

Huhh... Ha belegondolok, hogy az én érdeklődésemet egy Nokia 2110 indította be az első okos telefonom pedig Nokia 3650 volt...

(#3) SDDS22 válasza halkow (#1) üzenetére


SDDS22
tag

25 ezer ft-ba. Mennyire soknak tűnt, akkoriban...

[ Szerkesztve ]

Huawei P30, Dell E7440

(#4) halkow válasza SDDS22 (#3) üzenetére


halkow
őstag

én is majdnem 3 éve vettem első okos telómat, telenornál 24k ért kártyásan az alcatel onetouch 990-et ami akkoriban best buy volt a tudásához képest . Még kamerában most is veri a Vodafone smart miniket amik 23k ért vannak :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Shing


Shing
őstag

Nekem kb. 3 és fél éve van meg egy SE Xperia X8... szerencsére az új telefonok semmivel sem tudnak többet mint ami nekem kell, úgyhogy ez addig marad amíg tönkre nem megy. :DDD Takarítás közben én is leltem már 100 éves telefonokat, amik legalább 2 éve nem voltak használva. A poén, hogy mind bekapcsolt. Azok még nem ilyen gagyi okostelefonok voltak. :DDD

(#6) Luck Dragon válasza SDDS22 (#3) üzenetére

Az én E72-met is megtalálhatnád :DDD , mondjuk erre kicsi az esély :( , de annak viszont örülök hogy te meg találtad:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) halkow válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


halkow
őstag

hogy lehet egy telefont otthon elhagyni? nekem sose sikerült idáig :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) SDDS22 válasza halkow (#7) üzenetére


SDDS22
tag

Na látod ezt valahogy én sem tudom elképzelni...szerintem öcsém akarta eldugni hogy a másik ne találja meg, aztán maga is elfelejtette hogy hová...:D

Huawei P30, Dell E7440

(#9) Luck Dragon válasza halkow (#7) üzenetére

Nem otthon hagytam el, hanem ellopták tőlem. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.