Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tiv83us válasza tildy (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#102) Samus válasza tildy (#100) üzenetére


Samus
addikt

Gondoltam...nehéz "normális"(="megfelelő") infós lányt taláni (csak nekem nehéz? :F ). Pedig igazából az lenne a legjobb...

Régebben, mikor még 18 múltam, myvipen írt egy 24 éves nő, hogy szívesen megismerkedne velem, talákozzunk...inkább kedvesen nemet mondtam, harmadik üzenetre meg is értette...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#103) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Hát ezt a "hirdetést" igazán vicces itt látni. Először komolyan azt gondoltam, hogy homo vagy és azért itt hirdetsz, de aztán furcsáltam hogy egy homo ennyire bátor lenne, végül láttam hogy csak naiv vagy.:)

Teljesen értelmetlen itt hirdetned. Tudod mindenre lehet feltételezni valószínűséget, Boltzmann szerint lehet mondani valószínűségi mértéket arra is hogy itt a bögrémben a teám részecskéi összegyűlnek a bögre egyik sarkában... :U

A másik őszinte megjegyzésem, hogy meglehetősen gyenge ez a szöveg. Bár sokat nem vesztesz vele itt úgyse. :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#104) concret_hp válasza tildy (#100) üzenetére


concret_hp
addikt

és 20-25 közt? :D vagy a 28-31 köztiekből aki a fiatalabbakra bukik? ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.