Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Kihagytad a felsorolásból.. netán naplót is vezessen? :D

Ha már Bridget Jones írtad... ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Daemon09


Daemon09
őstag

A nők márcsak ilyenek. ;] Sok sikert, hogy találj valakit!

(#3) tiv83us


tiv83us
veterán

Szerintem inkabb lottozzal ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4) Samus válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Samus
addikt

Nem, napló nem kell, úgysem olvashatom el. Bridget Jones pedig csak a testalkat miatt. Tudjátok, picit duci, de még formás. Biztos mindenki el tudja képzelni mire gondolok, láttátok a filmet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Biztos, hogy ez a legjobb hely erre? :DDD

(#6) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

nem akarlak nagyon elkeseríteni, de döntő többségben férfiak olvassák a prohardver portálokat. olyan 96%-ban... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Vakegérke válasza Parci (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont meglehet, hogy a maradék 4%-ban akad egy igazi társ...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Samus válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Samus
addikt

Köszönöm az együttérzést...
Tudom, hogy a látogatottsági arány merrefelé dönti a mérleget, igazából sokat nem is várok innen. Egyetlen egy dolog miatt tettem ide fel. Valaki régen azt mondta, ne keressem az igazit, majd rám talál, akkor, amikor a legkevésbé sem számítok rá. Nagy nehezen regeltem találka.hu-n is (két napra rá jött az aktivációs email), de erősen kétlem, hogy bárki is fog jelentkezni...És ki tudja, talán egy fiú olvassa ezt, és odamegy a géphez a nővére, ami épp ennyi idős, és épp egyedül van, magányosan érzi magát, elkezdi olvasgatni, és magára ismer. Adatlapomon ott az email címem. Tudom, ennek a valószínűsége az "igen csekély"-t is épp csak súrolja alulról..

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Crystalheart válasza Samus (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nos, szerintem erre nemhogy igen csakély az esély, de valszeg 0 felé konvergál, de azért drukkolok :D Tudom, téged nem vigasztal, de én 20 évesen a közelében sem vagyok párkapcsolatnak, és hát nem is voltam. (Hát, ha egyszer nem járok el közösségbe...) A görcsös keresgélésnek csak a sorozatos csalódás lesz az eredménye... De különben sem ezen áll vagy bukik az élet hasznossága.

(#10) paramedic válasza Samus (#8) üzenetére


paramedic
aktív tag

Lehet, hogy növeli az esélyeid, ha magadról is írsz, illetve raksz ki képet... :U

Hajrá 4%, előre! :DD

(#11) 7 válasza paramedic (#10) üzenetére


7
addikt

Egy véleményen vagyunk. Bár nem vagyok nő, továbbá Samus sem igazán érdekel (nemi orientációm a nők felé húz :D), szerencsésebbnek érzem, ha valaki nem egyből az igényeit sorolja el, hanem bemutatkozik, és ha szimpatikus, utána kialakul egy beszélgetés.

[ Szerkesztve ]

(#12) Samus válasza 7 (#11) üzenetére


Samus
addikt

Ebben igazat adok, módosítani is fogom ez alapján, köszönöm az észrevételt.
yetike: igen, ezzel én is így vagyok. Kikötés: csak nők jelentkezését várom :)
Megyek, és írok is magamról pár dolgot.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy társkereső oldalon hatványozottan nagyobb lenne az esélyed, itt szinte zéró.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14) PazsitZ válasza Samus (#12) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mondjuk kockulás helyett eljárhatnál szórakozóhelyekre, moziba akárhova, ahol lehet találkozol is az ellenkező nemmel. :U

- http://pazsitz.hu -

(#15) 7 válasza S e t h (#13) üzenetére


7
addikt

Tud róla: [link] :)

(#16) Samus válasza PazsitZ (#14) üzenetére


Samus
addikt

Hiszed vagy sem, nem vagyok kocka (persze minden kocka ezt mondja :)) ). A szórakozóhelyek nem az én világom, ne kérdezd, miért, egyszerűen taszít az a világ. Moziba járok, de oda az emberek nagy része nem párkeresés okán megy el. Találkozok az ellenkező nemmel, nem az a baj, csak nem a megfelelővel. (Tudom, ezért menjek oda, ahol másokkal is találkozok)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Crystalheart válasza Samus (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vannak mindenféle kultúrális klubok is (film, irodalmi, színjátszó stb.), nem csak diszkó. Hátha. :)

(#18) Vakegérke válasza Samus (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvasva az önmagadról írtakat sajnálom, hogy nem vagyok 18 éves husi lányka. Én jelentkeznék. :K

Ami pedig azt illeti, kaparhatsz ezerrel, a kedves akkor kerül utadba, amikor a sors rendeli.
Abszolút véletlen volt, hogy megismertem életem párját, Több, mint 32 éves hűséges házasság után ment oda, ahonnan nincs visszatérés. Most is azt mondom, a sors küldte utamba.

Fel a fejjel, Samus barátom, akit a sors kirendelt Neked, utadba fog kerülni. Most élsz egy lehetőséggel, és talán akad az olvasók közt egy lányka, aki felfigyel Rád, és a közeledben lakik.
Éljen az a maradék 4%. Egyébként elég népes a tagság, szerintem van esélyed, ha nem is sok.

Még valamit.
Te 19 vagy, én nyáron leszek 58. Mindketten társtalanok vagyunk. Szerinted azonosak az esélyeink arra, hogy társat találjunk?
No, most fog megkövezni a 4%...
50 fölött a nők már elvirágoztak, rigolyásak. A husi már inkább dagi, az arc ráncos, a bőr petyhüdt, a test megereszkedett, itt fáj, ott fáj, jaj a derekam, fáj a fejem, és van gyógyszeres fiók.
Most pedig nem fog megkövezni a 4%...
Mindezekkel együtt képes lennék elfogadni, sőt szeretni valakit, akinek a szíve tiszta, és hajlandó törődni velem, gondoskodni rólam.

Vannak álmaid, ideálod. Ezzel együtt lefogadom, hogy ha az általad leírt lányt eléd állítanám, csak pillanatnyi lenne az örömöd.
Mindenkinek van testszaga. Vonz az övé? Akkor jó. És ha nem?
Belépsz a szobájába, ahol ordenáré rendetlenség van. Még ez sem zavar?
Elkövet valami butaságot, és állítja, hogy Te vagy az oka. Elviseled?

Sorolhatnám, nem teszem. Az igazi eléd fog toppanni. Megrendelésre nem jön. Lehet, hogy végképp nem olyan lesz, amilyennek megálmodtad, de a szíved meg fogja súgni, hogy ő az igazi.
Máshol már leírtam. Ha büdös is a lába, Te nem érzed majd a annak. Ő lesz az igazi, kérlek szépen.

4%, hmmm. Én drukkolok tiszta szívemből. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

30 vagyok és jelenleg még nem érzem a társtalanság borzalmait.
Jól megvagyok a magam választotta életmóddal, szabadon.
Elméletem szerint, csak az vágyik társa:
1. unatkozik, sekélyes a saját lelke és a másikkal akarja pótolni a hiányt (Senki se olyan hülye, hogy udvari bolondja és szolgája legyen az unatkozónak. Bár, akadnak álszent öngyötrők, akikből később rettenetes vádlók lesznek.)
2. dúlnak a hormonok (Alkalmi partner mindig akad, csak elég részegnek kell lenni.)
3. dúlnak a hormonok, plusz ketyeg a biológiai óra, utódnemzési pánik (Géntesztet kérni Czeizel Endrétől kissé problémás a biztos, ami biztos elv miatt. Legyen már normális az utód, ha a társ mégsem tökéletes. Nyugi, a gyerekek sem lesznek azok. Amilyen a fa, olyan a gyümölcse.)
4. az ember a családi fészek elhagyása után vágyik a melegségre, a társ nyújtotta biztonságérzésre. (Ki akar egy anyámasszony katonájának az ágymelegítője lenni?!? A nőnek nem melegházi virág kell, hanem férfi.)
5. hagyománykövetés miatt, mert ezt látta mindenütt, hogy az ember sokadmagával él együtt, van férj és feleség plusz gyerekek, az már szinte mellékes, hogy a legtöbb háztartás tűzfészke a gyűlöletnek és a ki nem élt vágyaknak stb. ;] (Aki szereti az öngyűlöletét kivetíteni másra, biztos talál ehhez partnert, tele az ország lelkileg nyomorékokkal.)

Egyelőre ennyi. Így is nagyon szép az elméletem. :DDD

Oh, szerelem, mily találó, tényleg sötét verem vagy...

Mindez tökéletesen ellentmond az aláírásomnak. Mert így kerek a világképem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) Dany007 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Dany007
veterán

100% ig egyetértek.
Igazad van, a legnagyobbak a véletlen szülöttei.
A legnagyobb szerelmeket a véletlen a "sors" hozza. (bár inkább tudományos alapokon állok a dolgokhoz, ott pedig nincs véletlen, de mégis...)
Nekem talán 4 szerelmem volt eddig. ( van aki szerint sok, van aki szerint kevés, mind1) A lényeg, hogy mindegyikkel a lehető legnagyobb véletlen hozott össze! :)

Az elsőnél egy ittas férfi elszállítását intéző mentő, és egy megkésett távolsági busz segített.
A másodiknál egy buli után hazaérve, gondoltam félrészegen felnézek a chatre hajnali 5 kor, és belebotlottam a szerelmembe, amit persze akkor még nem is tudtam.
A harmadik életem talán legstresszesebb és legnagyobb pánikrohama közben futottam bele...
A negyediket pedig egy munkahelyen ismertem meg. Ahova szintén nagy mázlival kerültem, ugyanis vagy a 3. ember voltam, akit azért hívtak csak be, mert a többi nem szerepelt jól, kb 3 hónappal az önéletrajz beadása után.

Mindegyik olyan este volt, ahol én magam egyáltalán nem tettem semmit az ügy érdekében. Csak éltem az életemet és puff belebotlottam.
Érdekes, amikor szándékosan kerestem párt / partnert, akkor sose sikerült tartós, vagy igazi szerelmet találni :)

(#21) tildy válasza Parci (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Volt tán szavazás? Vagy névadatok ? :D
LOL :D
Sosem lehet tudni, annyi minden megesett már itt :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) VinoRosso


VinoRosso
veterán

:U eszembe jutott valami...milyen jó kis marketing fogás lenne itt a PH-n nyitni egy társkeresőt a sok kockának :Y Egy a baj vele, hogy pont ami miatt nagy lenne rá az igény, amiatt bukna el, vagyis hogy női oldalon kicsi a támogatottsága a az IT vs PC tuning életvitelnek. Ez az ötlet igazi emo-s: halva született. :D

(#23) Vakegérke válasza Algieba (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár nem dúlnak a hormonok, de azért nem hagynak békén. Ezzel együtt úgy vélem, hogy az általad leírt öt kategóriába nem illek bele.

Különleges lennék? Nem hiszem.

Érdekes az elméleted, és ha nem is értek vele egyet, értékelem.
De!
Lám, bár társkeresésről van szó, és kategorizálsz, egyetlen szót hiányoltam bejegyzésedből: szeretet. Mindegy, hogy -hiány, vagy -éhség, nem mondtad ki.
Ellenben leírtad azt a szót, hogy gyűlölet.

Költöi kérdést teszek fel, nem várok választ.
Tudsz szeretni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Samus válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Samus
addikt

Igyekszem egyszerre válaszolni az eddig érkezett véleményekre, tanácsokra. Először is szeretném megköszönni az eggyüttérzést, annak külön örülök, hogy hogy a fórumtársaság "normálisabb" része keveredett ide (ugye mindenki ismeri iphone00-t?). És köszönöm az őszinteséget. Hogy miért kell nekem mindenáron pár. Ezt nehéz igazán jól megfogalmazni. Alkalmi "menetre" nem vágyom, bár rengeteg ajánlkozó akadna...Biológiai óra? Lehet benne valami. Hormonok. Ezt sem zárnám ki teljesen. A társadalmi kép? Ez biztosan közbejátszik. Amikor látom a párokat egymás kezét fogva boldogan sétálni, kicsit elszomorodok. Még akkor is, ha ez felszínes boldogság, efelett viszont nem ítélkezhetek, így arra hagyatkozok, amit látok.
Leginkább viszont a hiány. Épp ezért csak olyan lánnyal fogok összejönni, aki hasonlóképp értékeli a saját életét, ez amolyan "két fél egy pár". Az első randin nagyon sok minden kiderül. És abban is igazat adok, hogy van ideálom, eszményképem, de az közel sem biztos, hogy a leendő párom pont ilyen lesz, és ez nem is baj. Tökéletes nem létezik, ez köztudott, de mindenki számára lehet valaki (vagy valami) tökéletes, vagy legalábbis ahhoz nagyon közeli. Ha már odáig eljutunk, hogy elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen, minden hibájával együtt, és a másik is elfogad minket ugyanígy, akkor nagy baj nincs. Nekem is vannak apró, de néha idegesítő hibáim, de szerintem ilyen mindenkinél akad. Írtam, hogy fontos a hangja. Számomra nemis igazán az első benyomás számít (megjelenés alapján), hanem amikor megszólal. Már az első pár szó sok mindent elárul. De a legfontosabb a természet, a stílus, gondolkodásmód, értékrend. A külsőn lehet változtatni, de ami belül van, az számít igazán...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) nemma válasza Samus (#24) üzenetére


nemma
addikt

Lehet, hogy nagyon gyerekes vagyok, de valamiért úgy gondolom, hogy így nem lehet barátnőt találni. Talán inkább olyan helyekre kéne járnod, ahol hasonló érdeklődésűek is megfordulnak.
Nekem, ha lány lennék, kifejezetten szarul esne, ha így akarnál velem összejönni, ennyi kritériummal és kikötéssel.
Egyszer úgyis szembe találod magad a nagy szerelemmel, ha szerencséd van, viszonzott lesz, és esetleg az általad előírt dolgoknak a fele, ha meglesz benne, akkor már örülhetsz. A többit pedig úgyis megszokod.

[ Szerkesztve ]

(#26) Samus válasza nemma (#25) üzenetére


Samus
addikt

Ez csak egy lehetőség, én igyekszem élni vele. A kritériumok pedig inkább amolyan "jó lenne ha ilyen lenne" feltételek. Nem tudom, mi a baj ezzel. Leírtam az "ideálom". Abban is biztos vagyok, hogy úgy lesz, ahogy Te mondtad:
Egyszer úgyis szembe találod magad a nagy szerelemmel, ha szerencséd van, viszonzott lesz, és esetleg az általad előírt dolgoknak a fele, ha meglesz benne, akkor már örülhetsz. A többit pedig úgyis megszokod.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) ABE válasza Vakegérke (#23) üzenetére


ABE
őstag

Én csak 25 vagyok, de szintén nem érzem, hogy bármelyik kategóriába illenék. :) Asszem egyetértek a hozzászólásoddal. :K

(#28) Crystalheart válasza Algieba (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az emberi társadalom lényege a szűkebb vagy tágabb értelemben vett közösségek, minden társadalom erre alapoz. Melyik közösség működhetne nagyobb szeretetben és összhangban, mint egy ideális család? Azt hiszem, a párkereséssel ennek kialakítására tesznek kísérletet az emberek, még ha aztán nagyon sokszor meg is bukik a terv. Idealizmus vagy sem, számtalan példa is van ennek működésére. Az ellenkezőjét gondolni ennek súlyos pesszimizmus volna, semmiképp sem realizmus...

A magány és a szabadság nem jelenti ugyanazt. A felsorolásodból kihagytad a magányos embert, pedig hányan megfogalmazták már magányukat az irodalomban, olyan csodás szavakkal és történetekkel, hogy az mindent kifejez az érzéseikről! A magány ideiglenesen leküzdhető társaságba járással, pszichológushoz járással és miegyébbel, de egyikükkel sem lesz olyan bennsőséges a kapcsolatunk, mint amit igazából szeretnénk. És félreértés ne essék, nem a szexre gondolok.

Mikor a szeretet - legyen az bárminemű - túllép már az önzésen, a hormonokon és a kémián, mikor már a gondolatainkkal is képesek vagyunk szeretni és nem csaösztönből, akkor válik igazán emberivé, amilyennek szántuk és gondoltuk. Sajnos ez azonban nem mindig jelenti a hagyományos értelemben vett beteljesülést. Hiszen a jó ember akkor is szeret, ha nem viszonozzák, ha nem is viszonozhatják, sőt akkor is, ha gyűlölik.

Ui.: Ömm, bocs, ha kicsit elragadtattam magam. :) Nem kioktatásként írtam, csak úgy...

[ Szerkesztve ]

(#29) Vakegérke válasza ABE (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiegészítem Algieba felsorolását, bizonyára megbocsájtja nekem.

6. Mert szeretne valakit szeretni, és szeretve lenni.

Ebbe a kategóriába (gondolom szinte) mindenki beleillik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) 7


7
addikt

Igényekhez meg apróságokhoz nagyon idevág a Good Will Hunting egy részlete (na jó, több is, de ez különösen):

A feleségem fingott, ha ideges volt. Sok effélét tudok róla. Álmában is fingott. Bocs, hogy elmesélem. Egyszer még a kutya is felébredt. Vagy megkérdezte: "Te voltál?" Persze, magamra vállaltam. Két éve halott, és ez jut róla eszembe. De épp az ilyen apróságok hiányoznak leginkább. Ezekrõl csak én tudtam. Ezek miatt volt az én feleségem.

Õ viszont ismerte az én kis gyarlóságaimat. Sokan félnek ezektõl, hibának hiszik, pedig ez a szép benne. És mi döntjük el, ki jöhet be a saját kis világunkba. Nem vagy tökéletes, pajtás. De megnyugtatlak. A lány sem az. A kérdés az, egymásnak tökéletesek vagytok-e. Errõl szól az egész. Ez a bizalom alapja. S errõl csak úgy gyõzõdhetsz meg, ha kipróbálod. A magamfajta vénember nem adhat ebben tanácsot. S egy magadfajta pisisnek nem is adnék.

----
Meg még akkor egy ráadás:

Te még kölyök vagy. Fogalmad sincs arról, miket hordasz össze. Ez értehtő.

Sose hagytad el Bostont.

Ha a művészetekről kérdeznélek, szakkönyvek tucatjaiból tudnál idézni. Michelangelo. Sokat tudsz róla. Sorolnád a műveit, politikai terveit, viszonyát a pápával, szexuális beállítottságát, mindent. De azt nem tudod, milyen érzés a sixtus-i kápolnában állni. Sosem néztél még föl arra a csodálatos boltozatra. Sose láttad.

Ha a nőkről kérdezlek, máris sorolod a kedvenc típusaidat. Biztos dugtál is néhányszor. De azt nem tudod, milyen érzés igazán boldogan felébrdeni egy nő mellett.

Nehéz eset vagy.

Ha a háborúról kérdeznélek, talán Shakespeare-t idéznéd nekem. De sohasem harcoltál. Nem halt meg a karodban a legjobb barátod, aki hiába könyörgött neked, nem tudtál rajta segíteni.

Ha szerelemről kérdezlek, talán egy szonettel válaszolsz. De nem néztél még nőre, mikor gyenge voltál. Olyanra, aki egy pillantásával meggyógyít, mintha isten küldött volna egy angyalt, hogy kimentsen téged a pokolból. Nem tudod, milyen, ha te vagy az ő angyala. Nem tudod, milyen örökké szeretni valakit, történjen bármi. Például rákos lesz. És te 2 hónapig a kezét fogva ülve alszol a betegágya mellett, mert az orvosok is látják a szemedben, hogy nem szívesen mennél látogatási időben.

És elveszíteni valakit. Ezt csak akkor érzed, ha valakit önmagadnál is jobban szeretsz. Csak te még sosem mertél ennyire szeretni.

(#31) tildy válasza Crystalheart (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

És számtalan példa az ellenkezőjére.
Én eddigi életemben kb 2-3 valóban boldog családot láttam, az összes többi vagy nem az volt, vagy csak színészkedett.
Erről jut eszembe az a plakát amit a metróban láttam :
A jó házasság olyan, mint az orgazmus: a legtöbben csak színlelik.

Bocs a negatívkodásért

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) VinoRosso válasza Crystalheart (#28) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hát azért ebben van némi ellentmondás, vagy legalábbis lehet úgy értelmezni, mert azt írod, a jó ember akkor is szeret, ha gyűlölik. Gyűlölni az embert általában az ellensége szokta, azzal meg nem alapít családot. Igaz viszont, ha az ember úgy szereti az ellenségét, hogy családot tud vele alapítani, akkor enél nagyobb mértékű szeretet már nem lehet benne. De ez viszont már idealizmus, mert ilyen nem volt, nincs és nem is lesz soha, ez ellenkezne az emberi természettel.

(#33) Samus


Samus
addikt

Hát, így átolvasva az utolsó hozzászólásokat, érdekes gondolatokat írtatok. Van, amivel egyet értek, van amivel nem. Érdekes, hogy feljött a boldog család témakör is, és a miért is keresünk társat téma is. Érdemben nem tudok ehhez hozzászólni, hiányzik a tapasztalat (nem vagyunk egy korosztály). Saját véleményem már leírtam. De azért érdekes dolgokat mondtatok Ti is. A család még ráér, én csak boldog akarok lenni, mert jelenleg csak ez hiányzik az életemből. Erről is volt szó. Vakegérke rátapintott a lényegre: szeretni, és szeretve lenni. Fura kifejezés, de ezt szeretném. Ezért a nagy felhajtás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34) ABE válasza Crystalheart (#28) üzenetére


ABE
őstag

Azt hiszem, hogy a hozzászólásod második részében igen jól megfogalmaztad azt, hogy mi teheti a legboldogabbá egy társas kapcsolatot. :R

(#35) #53246592 válasza Samus (#33) üzenetére


#53246592
törölt tag

erre szokott jönni a nöi bölcsesseg, hogy ha egyedul nem vagy boldog akkor egy parral sem leszel az, stb :)

(#36) Crystalheart válasza VinoRosso (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Annyi szent, senki sem szerelmesedne bele az ellenségébe :D De a hozzászólásom végén már nem a szerelemről és a szeretetre épülő közösségekről beszéltem, hanem "csupán" a szeretetről, mindennek alapjáról. Arról, amit nem szükséges tovább magyarázni, tovább bontogatni. Az "ellenség" meg egy szubjektív dolog: ha valaki engem az ellenségének tart, attól én még tarthatom csak simán "a másik félnek". És némi rokonság is van a két féle esetben: aki képes elfogadni azt, aki utálja és esetleg rosszat tett vele, az képes elfogadni a szerelme hibáit is. (Persze, mindenkinek a maga szája íze szerinti mértékben, különben meg úgysem jönnek össze rendesen :) )

Tildy: Tény. Különben nem volna kihívás ideális állapotot teremteni :) Egyébként pedig, rendezett társadalmi körülmények között egészen biztosan nem menne tönkre ennyi család, vagy pedig ésszerűbben hoznák eleve össze.

(#37) Crystalheart válasza Samus (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Samus, egy évvel vagyok nálad idősebb és még nem volt soha párom. :) Nincs is kilátásban, de nem keresem görcsösen.

(#38) dabadab válasza #53246592 (#35) üzenetére


dabadab
titán

Bizony, aki sajat magat sem szereti, az mast sem tud igazan.</MullerPeter> ;)

Egyebkent az "igenylista" legviccesebb tetele (marmint a nagybetuvel irt "Intelligens" utan (ami raadasul kozvetlenul a "tudjon helyesen irni" kitetelt koveti) utan :) ) az, hogy "-Ne legyen karcsú topmodell hatalmas lökhárítokkal".
Valahogy el birom kepzelni a beszelgetest:

- Kepzeld, tegnap talalkoztam egy lannyal: gyonyoru, ertelmes, egybol egy hullamhosszon voltunk, ereztem, hogy neki se vagyok kozombos...
- Es mi lett?
- A, hagytam a francba, tul nagyok voltak a mellei.

:D

DRM is theft

(#39) Samus válasza dabadab (#38) üzenetére


Samus
addikt

Jó, ez fájt. De nagyon. Ha a felvázolt eset állna elő, és a lány sem lenne közönbös, akkor persze emiatt nem "hagynám a francba". Ezt csupán azért írtam, mert nézzük meg napjank "mintapasijait": sportkocsi (lehetőleg cabrio, az a menő), mellette szőke cicababa, hatalmas légzsákokkal. Mivel nekem nincs sporkocsim, nem is tartok igényt ilyen nőkre. Persze biztos van, aki szereti ezt, de én nem. Van egy lány, aki most tetszik, és azt mondta én is Neki, linkelnék Róla képet, de a személyiségi jogokat szem előtt tartom, és erről Őt is meg kellene kérdezem. Ő pl. testalkatra tökéletes, és ha nagy melleknél tartunk, nem kell szégyenkeznie. De nem ez miatt tetszik. Szép az arca, és valahogy az egész összhatás olyan kellemes. Emellett intelligens, és tud helyesen is írni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40) tildy válasza dabadab (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Engem ez lepett meg:
"tudjon helyesen irni"

Miközben fenn: Dióhélyban ennyi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) fekeandras válasza tildy (#40) üzenetére


fekeandras
őstag

Te kis sasszem. :D

(#42) Samus válasza tildy (#40) üzenetére


Samus
addikt

Látszik, hogy nem szövegszerkesztővel írtam...Egyébként is, hármasra érettségiztem nyelvtanból, ennyi belefér:D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#43) VinoRosso válasza tildy (#40) üzenetére


VinoRosso
veterán

lehet pont azért kell, mert majd vele iratja a hpzzászólásait, és akkor nem lesz benne hiba :D

(#44) twollah


twollah
nagyúr

Biztos mindent felsoroltal?

(#45) grabber


grabber
addikt

Sajnos teljesen együtt tudok érezni veled.Rengeteg mindenben hasonlítunk.
Szurkolok neked és ne az adatok érdekeljenek.Adatok alapján a mindig a Michael Schumacher nyerne,de még se volt így :N Tégy meg mindent,hogy találj(én se tettem emiatt sincs most társam)
Na de jövőhéten már tudom kit fogok leszólítani,remélem összejön :U

Ajánlom ezt a számot:HD-ban nézd meg
Dalszöveg: [link]

Nem tudom,hogy mi történt velem,de már jó ideje nem láttam olyan lányt akitől egyből a padlót fogok a gyönyörűségtől.Manapság csak azt tartom szépnek aki belülről is szép(jó belső tulajdonsági vannak).Csak úgy látásból,már nincs szerelem nálam.Ahhoz meg kell ismernem :F

(#46) grabber válasza twollah (#44) üzenetére


grabber
addikt

Idővel az elvárások csökkenek :D Meg amúgy is,ha megismer valakit,akkor meg elnézi majd úgy is :K

(#47) twollah válasza grabber (#46) üzenetére


twollah
nagyúr

Ez igaz.

60-70 felett mar az is elegendo ha idoben fel tudja hivni a mentoket.

(#48) Thunderzolee válasza twollah (#44) üzenetére

Nem Twollah, kihagyta, h lehetőleg ne legyen tag ismertebb chatoldalakon. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#49) Samus válasza grabber (#45) üzenetére


Samus
addikt

Inkább ezt ajánlanám: [link] vagy ha a csajok miatt linkelted, akkor ezt: [link]

twollah és Thunderzolee: ne mondjátok, hogy egyikőtöknek sincs ideálja. Én leírtam mi az enyém, de hogy ne legyen több ilyen komment, módosítom...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#50) grabber válasza Thunderzolee (#48) üzenetére


grabber
addikt

Mellbőség kimaradt :U

Na ne bántsátok,álmodozni jó :DD

Samus: Talán jobb ha módosítod,mert rosszat gondolnak majd rólad amiatt,hogy ennyi elvárásod van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.