Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andor80


andor80
senior tag

Remek tartalmas hangulatos játék. Nekem első nap se volt gond a PC porttal.Semmi hibát nem vettem észre szépen futott
r2700x 16giga ram és 2060 vga társaságában

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2) Soderes


Soderes
aktív tag

Avval a vassal már illik is jól futnia.

(#3) FLATRONW


FLATRONW
őstag

I7 2600k, gtx 1070 párossal is hibátlanul futott 1080p mellett. Néha egy kicsit CPU limites volt, de semmi komolyabb gond nem volt vele.

(#4) Samus


Samus
addikt

i5 4460 és RX570 mellett már erősen korlátozott a sztori, 1080p, medium leginkább, laggol, CPU limit és VRAM limit miatt (ha épp egyik sincs, simán megvan a 60fps). Lassan itt lenne az ideje a gépcserének, de ilyen árak mellett marad.

Egyébként nagyon komoly a grafikai megvalósítás, olyan apróságok, mint este a tűz mellett sétálva a vörös-sárga fény megfesti a karunk, vagy hóban a motor alja, és a nadrágunk csupa hó, felül viszont leginkább csak a mellényünk eleje, a nap szép lassan bukik le a horizont felett (ezt tegnap vettem észre, hóval most, 15 óra után találkoztam először, elkezdett esni, 2 perc múlva totális tél lett). Apróságok, de sokat dobnak az élményen, mikor felfigyelsz valami ilyesmire.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Soderes válasza Samus (#4) üzenetére


Soderes
aktív tag

Akkor Rx460 esély sincs, hogy elfusson 720p-ben?

(#6) Balage21


Balage21
tag

Xeon E3 1275, 16GB, GTX1060 3gb ezen szerintetek elfutna 1080p medium/high mellet?

(#7) Samus válasza Balage21 (#6) üzenetére


Samus
addikt

Elfutni elfut, úgy mint nálam, lesz egy kis CPU limit, lesz egy kis VGA limit, nem lesz vajsima, de játszható.

RX460/720p-ről nincs tippem, ki kell próbálni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Balage21 válasza Samus (#7) üzenetére


Balage21
tag

Kipróbáltam, 1080p high preset mellett megvan a 60fps, amint very high-ra állítom bezuhan 30 fps környékére durva különbség de őszintén szólva alig látok változást a grafikán....

(#9) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

PS4-en toltam végig, baromira szerettem. Annyira bejött, hogy a fő szálon kívül megcsináltam az összes lehetséges mellékküldetést meg kipucoltam az összes hordát a térképről – és nagyon sajnáltam, amikor vége lett és minden elfogyott, játszottam volna még tovább. Kár, hogy végül második rész nem lesz belőle.

Lassan ideje elővenni újra New Game+-ban.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) Soderes válasza Balage21 (#8) üzenetére


Soderes
aktív tag

Az elég jó. Meglessem majd.

(#11) Balage21 válasza Soderes (#10) üzenetére


Balage21
tag

Természetesen mikrolagok vannak de simán játszható...

(#12) Soderes


Soderes
aktív tag

Közel 60GB a nyers méret. Mi van már ebben?
Egy örökkévalóság lesz még letölti.

(#13) Samus válasza Soderes (#12) üzenetére


Samus
addikt

Tartalmas játék. A GTA V is hasonló letöltési méretekkel rendelekezett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Lord Myn válasza Samus (#13) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ja, csak most meg már 100GB...

Egyébként én is pont elhajtottam a DG-t, hogy nem nekem való a motorosdi, pedig szeretem az open world játékokat, szóval azt mondod megéri adni neki egy esélyt? Na majd, ha lesz egy jó kis árleszállítás az ES-ben.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15) Samus válasza Lord Myn (#14) üzenetére


Samus
addikt

Pont nem szeretem az open world játékokat, a TPS sem a kedvenc műfajom, de engem beszippantott, ahogy írtam. A sztori elsőrangú (nálam ez a fő szempont egy játéknál). Közel 39 óránál vagyok, lassan a főszál vége felé érek, de utána is akad mit csinálni még.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) Lord Myn válasza Samus (#15) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nálam is a sztori a fő (sőt főfő!) szempont, alapvetően a kalandjátékok a kedvenc műfajom, de mint írtam bejönnek az OW- is, ha van jó sztorijuk, amit viszont nem nagyon bírok bennük az a kraftolás meg, hogy állandóan fejlesztgetni kell és emiatt megtörik az élmény unalmas, órákig tartó dolgokkal. ilyen szempontból milyen ez a játék?

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17) bLaCkDoGoNe válasza Lord Myn (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kell benne craftolni. Szerintem teljesen jól bele van illesztve az egész poszt-apokaliptikus / survival környezetbe, mondjuk ezek a fajta craftolások (amikor kvázi a fogyóeszközöket pótolod) nem zavarnak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) Samus válasza Lord Myn (#16) üzenetére


Samus
addikt

A fejlesztés kimerül annyiban, hogy a rosszarcúak (ide tartoznak a korcsok is, ahogy a játék hívja a zombikat) után XP jár, amivel extra képességekre tehetsz szert (például ellenség fellökése, gyorsabban regenerálódsz (élet, állóképesség, több fókuszidő, stb.), teljesen életszerű dolgok. A craftolás pedig ahogy írta a kolléga, a fogyó eszközök pótlása (molotov, csőbomba, figyelemelterelő cuccok, másodlagos fegyverek, kötszer, koktélok, ha kell). Teljesen beleillik a játékba, alapanyag dögivel lesz hozzá, tehát nem kell felszántani a térképet, hogy egy kis életerőt visszaszerezz. Egy kicsit zavaró dolog lehet, a motor tankolása és javítása, amit szintén vagy magad csinálsz (pályaszerte milliónyi kifogyhatatlan benzineskanna, és néhány kút van), vagy fizetsz érte a táborokban. A javítás ócskavassal megy, amit a játék elején főként a többszáz lerobbant autóból szerelsz ki, később egyre több lesz az ellenfeleknél is). Ezen kívül a motort tudod fejleszteni (itt kicsit dönteni is kell, a játék első két harmadában, az északi részen három tábor van, egyikben jobb fegyverek, másikban motortuning alkatrészeket tudsz szerezni, viszont ehhez meg kell dolgozni (az adott tábor küldetéseit kell csinálni). Ez a része egy kicsit unalmas (a küldetések egy kaptafa, csak más a "miért"). Ez éppenséggel nem kötelező, de ajánlott (a jobb motor gyorsabb, ami kell, mert iszonyat lomha lett az alap, a tankja nagyobb és jobban bírja a strapát).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) Lord Myn válasza Samus (#18) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, akkor azt hiszem adok a játéknak egy esélyt. :R

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.