Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

A Blogtermés (alias Blogreakciók) pedig...ha rákattintok valamire, mert érdekel, eljutok a kolléga/kollegina oldalára. Ami biztos jó, csakhogy engem a konkrét bejegyzés érdekelt. Kicsit emlékeztet ez az átrendezett boltokra. Bemész, mert valamire szükséged van. De átrendezték az üzletet, jajj. Bolyongsz fél órát, mire megtalálod, amit keresel, de már nem fér be a teli kosaradba. Pedig te csak egy csomag szalámit szerettél volna...

Ezt a véleményed én is osztom, bár nem hiszem hogy ilyen marketinges célok vezérelnék az oldal készítőit.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2) Neil Watts


Neil Watts
veterán

"Amivel adósok vagyunk, de rövid úton pótolni fogjuk:

- mobil verzió
- Szerzők oldalon ügyes keresési és gyors listázási lehetőségek
- "kedvenc szerzők" funkció, blogfigyeléssel;
- többféle RSS csatorna
- Youtube videó beágyazás
- saját blogoldalon nagy fejléckép
- ...és még sok apróság!"

Elnézve a todo listát ezen problémák 99%-a rendezve lesz.

Üdv. core2

(#3) Drenadar


Drenadar
veterán

szerintem is meg kellene várni, hogy elérje az oldal a teljes verziót, itt a bugok kigyomlálására gondolok főképpen... nekem tetszik, de bevallom főleg az hogy végre középre lett rendezve az oldal.

(#4) lapa


lapa
veterán

azon én is pilláztam, hogy bal oldalt nincs eddigi posztok. meg hogy nem látszanak a szerkesztés alatt álló posztok se még. majd csak lesz valahogy, biztos sokkal jobb lesz összességében végül.

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én a prohardvert azóta nem olvasom rendszeresen mióta lecserélték a külsőt, de hát én már csak ilyen konzervatív vagyok :U .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) Samus


Samus
addikt

Mint írtam, értem, hogy még kezdetleges a dolog. Csak azt nem értem, miért nem lehetett a fentebb leírt dolgok implementálása, a jelenleg ismert bugok javítása után váltani az új felületre? Elérhető lehetett volna beta.logout.hu (vagy logout.hu/beta) domain alól a jelenlegi tesztverzió, biztos vagyok benne, hogy dőltek volna a visszajelzések (ami ugye tesztelés alatt egy nagyon jó dolog), majd amikor már a problémák megoldódtak, akkor megköszönni a visszajelzéseket, és élesíteni a témát.

Várok, mert mi mást tudok tenni. Szeretek itt lenni, rengeteg hasznos (és haszontalan) dolgot tanultam ez idő alatt, sok segítséget is kaptam, jómagam is igyekeztem segíteni másokon, remélem, hogy idővel rendbe jönnek a problémák.

Mindezek mellett persze tisztelem a készítők munkáját, mert biztos volt vele tenni való, csak nem értem a kapkodást.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) lapa válasza Samus (#6) üzenetére


lapa
veterán

gondolom technikailag nem lehetett párhuzamosan futtatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.