Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

50%-50% tökéletes, de kipróbálhatod 25% benzin 75% E85

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Olcso husnak hig a leve. Azert ennyi az ara, mert azt is kapod erte, amit megfizetsz.

(#3) Neil Watts válasza Lauda (#2) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Én nem ezt tapasztaltam, de minden véleményre nyitott vagyok, így kérlek meséld el, hogy te mit tapasztaltál! :) Érdekes módon addig míg benzineztem tiszta fekete gané volt a kocsi kipufogója, aztán utána kitisztult, "enni" lehetett volna róla :D

(#1) Dluinet: Hát azmár necces szvsz, én nem próbálkoznék ilyen arányokkal. :)

Üdv. core2

(#4) Lauda válasza Neil Watts (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Most a kipufogo szine a lenyeges, vagy az ar/ertek arany? A benzin motorok benzin uzemre vannak fejlesztve egyebkent is, nem az alkoholra.

[ Szerkesztve ]

(#5) Neil Watts válasza Lauda (#4) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hm, nem is tudom, nekem nem volt vele gondom, sőt.
De ahogy latom nem is kellett volna hogy legyen.

(#6) Lauda válasza Neil Watts (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor hasznald tovabbra is. 80 forinttal olcsobb literenkent es atlagosan 20-30 %-al eszik belole tobbet az auto. Ez igencsak gazdasagos, ahogy nezem.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ptech


Ptech
őstag

Most komolyan meg vagy lepődve, hogy csak etanollal nem megy normálisan? :U

(#8) Samus


Samus
addikt

Visszaálltam benzines üzemre. Túl sok átalakítást igényelt volna az etanolos üzem. Amit észrevettem, az csak annyi, hogy nem volt "büdös" benzinfüst szaga, hanem furcsa, majdnem cefreszagú volt a végtermék. A lerakódás nálam is jelen volt, de kipufogót cseréltem, most jó. Szar volt a kipuff, nem égett el rendesen a keverék, nem volt rezonátor effektus, elég sok anyag kijött a kipufogón ahelyett, hogy elégett volna.

Egyszerűen nem éri meg az átalakítás most már, annyira felment az E85 ára...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.