Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Samus válasza dzsambo (#3) üzenetére


Samus
addikt

A 44es bázison van 38.2K. Még nem válaszoltak, de ahogy elnézem, nem szállítanak fegyvert...Szemeztem a JG Dragunov SVD-vel, de az megintcsak AK...

Miért váltam meg? Jó fegyver volt, bőven 380 FPS felett lőtt. Hát...kicsit orrnehéz volt, de nem ez volt a baj. Hanem hogy nem tudtam megszokni. M4-et szerettem volna, és valahogy ez bennem maradt...Közbejött, hogy játékra sem tudtam menni, így négy hónapja csak állt a dobozban. Jött egy ajánlat, úgy volt, hogy motort veszek, így adtam, vitték. 24-ért vettem, 2k volt az új felhúzókar, ami letört, mikor a fegyver eldőlt...5000 golyót lőttem el kb. 18ért adtam...az akku nem volt tökéletes (1000 lövés után már alig húzta fel a boxot, ez két tár, mert 500as hi-cap jár hozzá. Én pedig terminátor stílusban lőttem mindenre, ami mozog. Ami nem mozgott, azt pedig addig lőttem, míg meg nem mozdult..), lehet én szúrtam el a gányolt kisütővel, lehet gyárilag nem volt a legjobb...Most pedig hiányzik...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.